Pejskařině a všemu kolem psů propadla už jako malá holka. Tréninku psů se věnovala už v sedmdesátých letech ještě v rámci Svazarmu. O stříhání a úpravu psů se začala zajímat v roce 1985 s příchodem první pudličky Betty. V té době bylo v komunistickém Československu salonů a střihaček psů jako šafránu, což byla na jednu stranu příležitost, na druhou stranu výzva. V průběhu let absolvovala řadu seminářů o úpravě srsti, zapojila do podnikání dcery a stále se snaží zlepšovat jak sama své dovednosti, tak kvalitu služeb. 

“Práce v salonu je pro mne tím nejhezčím zaměstnáním, jaké jsem si mohla vybrat. Psi mne provázejí na každém kroku, jsou plnohodnotnými členy naší rodiny. Neumím si život bez nich představit. Mám je doma, v práci, prostě VŠUDE!”

V roce 2006 se Salon Superpes přemístil do nových prostor a v tomtéž roce byl oceněn Asociací střihačů České republiky jako NEJKRÁSNĚJŠÍ SALON ROKU! V salonu probíhají i výukové semináře stříhání pejsků.

 V roce 2009 založili s manželem Psí školu Superpes. V současné době se kromě Salonu a Psí školy plně věnuje trénování vlastních psů a závodění s nimi v psích sportech agility a noseworku. 

 V rozhovoru se dozvíte, jak často chodit na stříhání a jaký pejsek ho potřebuje? Co je to trimování a pro koho je vhodné? Nebo jak o pejska pečovat co nejlépe doma?

 Zaregistrujte se již dnes na náš Online kongres pro pejskaře 2021 ať vám neuniknou letošní rozhovory s Lenkou Blachovou, Katkou Lerlovou, Honzou Farkačem, Bárou Sajdokovou, Bárou Morávkovou, Míšou Androvou, Ditou Korcovou či Nicole Vošvrdovou. Pokud byste chtěli vidět i rozhovor s Romanou Hanouskovou z loňska, stačí zakoupit balíček videí z letošního Online kongresu a získáte k němu i balíček rozhovorů z loňska 😉, stačí kliknout 👉 CHCI KOUPIT BALÍČEK KONGRESOVÝCH VIDEÍ