Online kurzy

Online kurzy pro pejskaře - vychovejte si svého parťáka pomocí pozitivních metod

Máte štěně?

Pro štěňátka od 2 měsíců je vhodný můj online kurz Psí školka, kde se naučíte základy výchovy a výcviku pomocí pozitivních metod. Pokud chcete, aby z vašeho parťáka vyrostl vyrovnaný pes do nepohody, přečtěte si více o online kurzu.

Chcete perfektní přivolání?

Voláte a voláte, ale je to k ničemu? Pro vašeho pejska jste vzduch? Ostatní psí i lidští kamarádi jsou zajímavější? A co teprve zajíc a srna? Pojďte na přivolání zapracovat pomocí Přivolávačské online výzvy.

Chcete perfektní kontrolu?

Vašeho pejska rozruší vše co se šustne? Je nesoustředěný? Udržet jeho pozornost vám dá zabrat? Zapracujte na tom v Sebekontrolní výzvě, kde se naučíte, aby pejsek sám svoje chování dokázal kontrolovat. Více info o výzvě po kliknutí na tlačítko.

Chcete mít svého psa pod kontrolou?

Chcete vašeho pejska naučit pořádně některé sebekontrolní návyky? Koukněte na naše souhrnné webináře: Chůze na vodítku, Bezpečné místo, Jak v klidu potkávat cizí psy, Metoda kontrolovaného zastavení a Nežraní hnusů.  Ve webinářích se dozvíte, co je klíčem k tomu, aby se dalo s vaším reaktivním psem běžně fungovat. Váš pes bude pod kontrolou. Více info o webinářích po kliknutí na tlačítko.

Potřebujete se vidět naživo?

Řešíte konkrétní problém ve výchově a výcviku vašeho pejska? Přijeďte za mnou do Psí školy SUPERPES v Lysé nad Labem na individuální lekci zaměřenou přímo na vás konkrétní problém.

Reference klientů

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro cvičení našeho pejska se Superpsem. Splnilo to naše očekávání. Byl pro nás důležitý pozitivní a trpělivý přístup ze strany instruktorky. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Vždy jsme dostali fundovanou odpověď na otázky týkající se nejen vlastního výcviku, ale i stravování a zdraví pejska. Děkujeme i za zasílání studijních materiálů, ze kterých stále čerpáme a máme se k čemu vrátit. Doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit pejska pozitivním přístupem.

Romana Točíková + Aron

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

Bucky (bígl) je pes naší dcery (14 let), kterého jsme jí pořídili po dlouhém zvažování. K Romče jsme do kurzu začali chodit ve 4 měsících. Hlavním očekáváním bylo zvládání psa, poslušnost, socializace. Kurz splnil vše co jsme potřebovali vědět na více jak 100 %. Dostali jsme navíc spoustu užitečných rad a doporučení. Výborný přístup ze strany lektorky a stejně tak perfektní organizace. Je vidět, že tady nejde pouze o zdroj příjmů, ale o lidičky, kteří milují svou práci. Doporučujeme 🙂

Čadkovi + Bucky

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

“Psi nejsou naším celým životem, ale díky nim je náš život úplný.”

kontaktujte mě