online kurz

psí školka

Od nezbedníka k vychovanému psovi

Máte doma nezbedníka, který vám ničí nábytek, ukradne botu a zdrhá s ní nebo všude čůrá... Při procházce si neodpočinete, protože tahá na vodítku a skáče na všechny okolo... Z vodítka ho nepustíte, protože nezvládá přivolání. A vy byste si přáli, aby se z něj stal vychovaný pes?

To řeší i moji klienti, kteří ke mně docházejí do psí školy. Proto jsem dala dohromady tento online kurz, kde mohu pomoci více páníčkům "na dálku", online. A to díky pozitivnímu přístupu. Vše pejsky učíme hrou a díky správné motivaci.

před kurzem

po kurzu

Vstupte do kurzu teď hned

V online kurzu psí školka se naučíte

Jak pejska motivovat

Aby pejsek visel očima jen na vás...

Jak používat povely

Aby bylo pejskovi vše jasné a poslouchalo...

Jaké zvolit odměny

Aby s vámi psík spolupracoval rád...

Jak si s pejskem správně hrát

Aby si hračku neodnesl a necupoval ji...

Jak na přivolání

Aby vám pejsek nikam neutekl...

Jak na to, aby netahal na vodítku

Aby nebyly procházky soubojem kdo z koho...

Jak na to, aby nevyváděl u veterináře

Abyste se nepotili při každé návštěvě veteriny...

Jak naučit další cviky z poslušnosti

Aby pes prostě a jednoduše poslouchal...

Co konkrétně v kurzu najdete

VIDEA

18 a více videí zaměřených na jednotlivá cvičení. Videa jsou dlouhá cca 3-5 minut, takže vám nezaberou mnoho času a doprovází je i psaný text. Další videa točím podle vašich dotazů.

ÚKOLY

Každý týden získáte úkoly, abyste věděli, jakým směrem se ubírat a na čem pracovat.

ZPĚTNOU VAZBU

Intenzivní zpětnou vazbu na každé vaše video a dotaz v uzavřené Facebookové skupině. Můžete se učit i z videí vašich spolužáků.

Výhody online

Z

Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv

O

Nemusíte hledat kvalitní cvičák nebo trenéra

Nemusíte dojíždět, ušetříte čas

Kdo Vás kurzem provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřené na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy pro štěňátka již prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu. Dále mám lekce poslušnosti, kde cvičí další cca stovka psů ročně.

Vám, páníčkům, dokážu vysvětlit základní principy, jak s pejskem zacházet, aby se z něj stal poslušný vychovaný pes.

Zakládám si na individuálním přístupu, který se promítne i v tomto online kurzu, kde se vám budu maximálně věnovat.

Celý život nedělám nic jiného, než že cvičím psy. Proto jsem si jistá, že budete s kurzem spokojeni.

Jak to všechno funguje

připojit se můžete kdykoliv

6 týdnů získáváte zpětnou vazbu

poté máte přístup k materiálům rok od vstupu do kurzu

Po zaplacení získáte přístup na úvodní stránku kurzu díky přihlašovacím údajům, které vám přijdou na mail (pokud je nemůžete najít, podívejte se do složky Promo/hromadné nebo Spam).

Postupně se vám budou odkrývat jednotlivé lekce, na které se dostanete z úvodní strany kurzu.

Zároveň vstoupíte do uzavřené skupiny na Facebooku, kam můžete vkládat svoje splněné úkoly ve formě videí a získáte na ně ode mě zpětnou vazbu.

V této skupině můžete přidávat videa z vašeho výcviku, která vám okomentuji, abyste věděli, jak cvičit dál. Videa mohou být natočená na mobil, nemusí být složitě sestříhaná. Videa budete vkládat přímo do FB skupiny nebo na jinou platformu, např. Youtube a do skupiny vložíte odkaz.

Na některé (nebo opakující se) dotazy budu odpovídat v natočených nových videích.

Úkoly získáváte 6 týdnů za sebou, kdy vkládáte vaše videa a dotazy. Pak vám zůstává rok od vstupu do kurzu přístup k materiálům a do uzavřené FB skupiny, takže návody a rady můžete využít i nadále.

Kolik to stojí

nyní jen 1790 Kč

Hodnota tohoto kurzu je ale daleko vyšší. Za tuto cenu byste získali cca 4 hodinové individuální lekce na cvičáku, kam byste museli dojet, což se rovná další čas a další investice na cestu. Vy za tuto cenu získáte plných 6 týdnů mé aktivní zpětné vazby a celý rok, kdy můžete z kurzu čerpat! Navíc dotáčím další videa dle vašich dotazů.

V kurzu se dozvíte osvědčené postupy, které mám ověřené v praxi na více než stovce psů ročně. Já jsem tyto informace sbírala mnoho let na drahých seminářích, vy je získáte v ucelené podobě a navíc vám poskytnu zpětnou vazbu na vaše cvičení. Myslím, že mít doma spokojeného a poslušného psa je k nezaplacení.

záruka

14 dnů

Bojíte se, že koupíte zajíce v pytli? Že vám můj kurz ve výchově pejska nepomůže? Pokud během 14 dnů, kdy se budete aktivně v kurzu zapojovat, neuvidíte ve vašem vztahu se štěňátkem žádné změny a v jeho vychování pokroky, garantuji vám, že vám vrátím plnou cenu kurzu.

Vstupte do kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Přístupové údaje vám přijdou na email.

kurz je vhodný pro

ŠTĚŇÁTKA

Se kterými začínáme jako s nepopsaným listem...

MLADÉ PSY

Kteří už začínají trochu zlobit...

NEPOSLUŠNÉ PEJSKY

Se kterými už jste zkusili vše a nic nefungovalo...

ADOPTOVANÉ PEJSKY

Kteří mohou mít špatné nebo žádné návyky...

ZVÍDAVÉ PÁNÍČKY

Co se chtějí naučit něco nového...

MOC ZAMĚSTNANÉ PÁNÍČKY

Kteří na svého pejska mají málo času...

NEDŮSLEDNÉ PÁNÍČKY

Co potřebují nad sebou dohled...

NEPOJÍZDNÉ PÁNÍČKY

Co nemohou cestovat na cvičák...

Doporučení

Od tohoto kurzu jsem očekávala praktické rady, pomoc při řešení možných či již existujících problémů, rady, jak krok za krokem postupovat při plnění nových úkolů v jednotlivých lekcích a v neposlední řadě také zájem lektorky o práci účastníků kurzu. Jsem moc ráda, že se má očekávání do puntíku naplnila a potěšil mě i milý, profesionální a zejména individuální přístup lektorky ke každému účastníkovi, ke každému problému a obětavý přístup ke všem dotazům, které zde zazněly ze strany účastníků během celého kurzu. Reakce lektorky byly pravidelné, rychlé a věcné. S kurzem jsem byla maximálně spokojena, spoustu věcí jsem se naučila, vyjasnila a pokud bude možnost na tento kurz navázat nějakým dalším, který tato lektorka připraví a nabídne, velice ráda se jej se svým psem zúčastním.
Ivana Amoussa + Sheila

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Celý kurz pro nás byla velmi přínosný. Jelikož jsme měli malé štěně, se kterým jsme zatím nemohli chodit na cvičák a ani by to prozatím asi nemělo cenu, byli jsme rádi za návod, jak moci začít metodicky správně se základním výcvikem sami. Skvělá byla i zpětná vazba, díky které se kurz stál mnohem individuálnějším. Ač nás ve výcviku psa jistě čeká ještě dlouhá cesta, tento kurz byl skvělým startem k spokojenému společnému soužití.
Agáta Boušková + Maggie

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Kurz je velmi dobrou motivací. Po pěti letech divočiny se mi s kurzem podařilo za měsíc kluky slušně civilizovat. Byl jsem překvapen, jak to šlo rychle. Kurz vřele doporučuji všem, kteří nechodí na cvičák, rádi krmí dobrotami a nemají dost chuti ke cvičení. Kurz byl srozumitelný i pro důchodce, jako jsem já.

Mirek M. a Arsi a Ořech

absolvent online kurzu Psí školka

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro cvičení našeho pejska se Superpsem. Splnilo to naše očekávání. Byl pro nás důležitý pozitivní a trpělivý přístup ze strany instruktorky. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Vždy jsme dostali fundovanou odpověď na otázky týkající se nejen vlastního výcviku, ale i stravování a zdraví pejska. Děkujeme i za zasílání studijních materiálů, ze kterých stále čerpáme a máme se k čemu vrátit. Doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit pejska pozitivním přístupem.

Romana Točíková + Aron

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

Bucky (bígl) je pes naší dcery (14 let), kterého jsme jí pořídili po dlouhém zvažování. K Romče jsme do kurzu začali chodit ve 4 měsících. Hlavním očekáváním bylo zvládání psa, poslušnost, socializace. Kurz splnil vše co jsme potřebovali vědět na více jak 100 %. Dostali jsme navíc spoustu užitečných rad a doporučení. Výborný přístup ze strany lektorky a stejně tak perfektní organizace. Je vidět, že tady nejde pouze o zdroj příjmů, ale o lidičky, kteří milují svou práci. Doporučujeme 🙂

Čadkovi + Bucky

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu do kurzu přihlásit?

Kurz je vhodný pro štěňata od dvou měsíců až po "puberťáky", mladé psy nebo psy, které jste např. adoptovali a nemají za sebou žádný výcvik a výchovu. Určitě se ale můžete přihlásit i se starším psem, se kterým jste "nic moc" nedělali nebo se kterým vám na cvičáku neporadili...

Je pro mě kurz vhodný, i když nemám žádné zkušenosti s výchovou?
Ano, kurz je dělaný přímo pro vás.
Už nějaké zkušenosti mám. Vyplatí se i tak vstoupit do kurzu?
Ano, především pokud vás zajímá výchova pomocí pozitivních metod. Kurz vám poskytne vedení a zpětnou vazbu, což vám při výchově a výcviku může značně pomoci.
Stačí mi tento kurz k tomu, aby byl pes kompletně vycvičený?
Musím vás zklamat, ale ne. Tento kurz je základním vodítkem k tomu, abyste si svým psem rozuměli, abyste pochopili, jak pejsci přemýšlí a fungují. Naučíte se toho hodně. Ale určitě se nenaučíte všechno, co se naučit dá! V tomto kurzu jsou obsaženy základy výchovy a výcviku pomocí pozitivního posilování. Online kurz kopíruje osnovu mého živého kurzu. Ten trvá obvykle 10 lekcí. Mám zkušenost, že i po 10 lekcích na cvičáku mají páníčci se svými pejsky stále co zlepšovat. Výchova a výcvik psů je celoživotní proces, u někoho životní styl...
Kolik času musím výcviku věnovat?

Je lepší trénovat intenzivněji, několikrát denně, pár minut. Není třeba drilovat několik hodin! To by pejska nebavilo.

Kolik času musím věnovat kurzu? Budu to stíhat?

Stačí pár minut denně tréninku, ze kterého natočíte video. Můžete přidávat 20 minut videí týdně a pokládat neomezené množství dotazů. Nahrání videa na internet zabere pár minut. Shlédnutí videa ve členské sekci taky zabere pár minut.
Denně byste tedy měli věnovat cca 10 minut aktivitě v kurzu.

Vstupte do kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Přístupové údaje vám přijdou na email.

V případě otázek mě kontaktujte

jsem si jistá, že budete spokojeni. Chcete vychovaného psa?