PŘIVOLÁVAČSKÁ

ONLINE VÝZVA

Chcete, aby váš pes přišel na přivolání za každé situace?

Naučte se, jak správně zaujmout vašeho psa tak, aby k vám přišel pokaždé, když ho zavoláte. Radostně, rychle, spolehlivě.
Asi i vy jste zažili, že přivolání vašeho psa není vždy spolehlivé. Třeba se začuchá a trvá mu, než k vám přijde. Nebo ho musíte vodit na vodítku a procházky si neužíváte ani vy, ani on, protože se bojíte, že vám váš miláček za něčím uteče? Nebo je to ten případ, že radostně běží ke každému psovi, co vidí, a tak ho radši držíte na vodítku?

Prostě si nikdy nejste jistí, zda na přivolání přiběhne...

Představte si, jaké by to bylo, kdyby:

si vás pes hlídal sám od sebe?

→ a pokud by se vzdálil, tak by přišel na první přivolání?

→ už byste se nebáli psa pustit z vodítka?

→ procházky by pro vás byly najednou zábavné a plné společných her?

→ váš vztah by se celkově zlepšil?

To řešili i moji klienti, kteří ke mně docházejí do psí školy. Jenže stará metodika používaná na cvičácích, kdy dáte psa na dlouhou šňůru a cukáte s ním, opravdu dlouhodobě nefunguje. Pes je akorát zpruzelý a o nadšeném přivolání nemůže být řeč. A co se stane, když ho pak páníček pustí ze šňůry, kterou měl spojenou s korekcí cukáním? No, snaží se od té šňůry a páníčka dostat co nejdál... Vždycky jsem věděla, že pokud chcete mít s vaším psem funkční vztah a tím i přivolání, je potřeba na to jít jinak.

dokážete to díky přivolávačským hrám

Účastnila jsem se mnoha seminářů s trenéry světové úrovně, kteří trénují pomocí pozitivní motivace. Byla jsem účastníkem několika online kurzů zaměřených nejen na přivolání. Inspirovala jsem se, tvořila a studovala, až z toho všeho vznikla moje verze přivolávačských her. Hry, které můžete hrát kdekoliv a kdykoliv a během krátké doby uvidíte velké zlepšení ve vztahu s vaším psem.

výsledky už během prvních týdnů výzvy

co konkrétně v online přivolávačské výzvě získáte

16 přivolávačských her

tedy 4 hry týdně, ke kterým budete mít sepsanou teorii a natočené video, jak hry hrát

Výzvy navíc

každý týden dostanete za úkol výzvu navíc

Skupinovou podporu

můžete se učit i z videí ostatních a výsledky ostatních vás poženou dál

Motivaci cvičit

každou hru budu bodovat, aby vás to motivovalo k pravidelnému tréninku

Ale hlavně - po absolvování výzvy

si budete procházky se psem užívat

odvoláte psa z různých situací

budete mít zásobník her

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Kolik to stojí

1590 Kč

Tato cena platí do 1.3. 2020.

Ve výzvě získáte přivolávačské hry, které mám ověřené v praxi na více než stovce psů. Já jsem tyto informace sbírala mnoho let na drahých seminářích, vy je získáte v ucelené podobě a navíc vám poskytnu zpětnou vazbu na vaše cvičení. Myslím, že mít doma spokojeného a poslušného psa je k nezaplacení.

záruka

14 dnů

Bojíte se, že koupíte zajíce v pytli? Že vám online výzva nepomůže? Pokud během 14 dnů, kdy se budete aktivně ve výzvě zapojovat, neuvidíte pokroky, garantuji vám, že vám vrátím plnou cenu výzvy.

divák

Divácké místo znamená, že získáte veškeré materiály a přístup do skupiny, ale nemůžete se aktivně zapojit se svým psíkem. Pouze se učíte z materiálů a z výkonů ostatních spolužáků.

1 osoba + 1 pes

Získáváte vše - materiály, zpětnou vazbu, bodovací systém, učíte se od spolužáků. Výzvy se účastníte s jedním psem.

1 osoba + 2 psi

Získáváte vše - materiály, zpětnou vazbu, bodovací systém, učíte se od spolužáků. Určené pro páníčky, kteří mají dva psy a chtějí cvičit s oběma.

Až uplyne tato doba, nebude již možné se připojit:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

získejte navíc přivolávačské kartičky

Pokud si chcete uchovat všechny hry, můžete získat navíc přivolávačské kartičky. Kartičky vám dorazí po skončení výzvy ve formátu PDF a můžete si je doma vytisknout a nosit sebou třeba v peněžence nebo v pamlskovníku, abyste je mohli hrát se psem kdykoliv a kdekoliv.

Cena:

299 Kč

pouhých 99 Kč

co o výzvě říkají její absolventi

Do výzvy jsem šla trochu skeptická jako neznalec online kurzů. Mým přáním bylo zlepšit pubertou rozhozenou pozornost a doufala jsem v nějaké "nadstandardní" tipy. V reálu mě nesmírně potěšil koncept videí, sdílení a posloupnost a systematika her. Utvrdilo mě to v tom, že nejdůležitější je na vztahu (tréninku/výchově) se psem trpělivost, snaha o vzájemné porozumění, intenzivní zájem a hlavně... život je hra 🙂 Jsem ráda, že mi výzva pomohla k tomu, se znovu zamyslet, co je vlastně důležité... ztracený cíl nebo společná cesta! Kdokoliv kdo jen trochu váhá, jestli se přihlásit - tahle výzva ke přesně pro vás! Abyste (znovu) zjistili, podstatu společného cvičení!

Michaela Kokulusová + Shira

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Když jsem se přihlásila do této výzvy, neměla jsem žadné, obrovské očekávání. Přihlásily jsme se proto, protože jsme chtěly zkusit něco nového a věděla jsem, že to bude super když to vede Romča. Romča nezklamala a opravdu to bylo super. Užily jsme si 4 týdny plných her a učení. Už v průběhu výzvy jsem vnímala pokroky. U nás největší pokrok byl a je, že Bonča začala perfektně reagovat na jméno a tím se samozřejmě zlepšilo přivolání. Také pomocí her dokážu Bonču na sebe lépe navázat a snadněji a déle udržím její pozornost. Tuto výzvu bych tedy určitě doporučila všem, kteří mají rádi svoje pejsky a chtějí jim udělat radost a lépe jim porozumět.

Míša Sejpalová + Bony

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Jazz je můj první pes, nikdy předtím jsem neměla žádnou vlastní kynologickou zkušenost, pokud nepočítám psy v příbuzenstvu, ale to je asi tak jako mít vlastní dítě a hlídat chvíli cizí. Jazz jako štěně absolvoval štěněcí školku, kde vše vypadalo suprově, venku chodil na volno a pokaždé přiběhl na zavolání, uměl pár povelů, par triků... Pak přišla puberta a Jazz přestal slyšet na zavolání, čmuchání a šmejdění pro něj bylo zajímavější než panička kdesi vzadu za ním. Očividně jsem výchovu podcenila a nezbylo, než se vrátit na začátek. Začali jsme zase chodit na cvičák, jedna hodina týdně na cvičáku plus opakování během týdne, když se povedlo, nemělo moc velký efekt, pořídili jsme stopovačku a Jazz místo na volno chodil na stopovačce. A když jsem na něj zavolala jménem, obvykle se se po mně ani neotočil. Bylo to pro mě velmi frustrující a nevěděla jsem, co s tím... Výzva se objevila jako na zavolanou, přečetla jsem si zkušenosti absolventů a přihlásila náš tým. Moje očekávání nebyla zcela konkrétní, spíš jsem chtěla zkusit něco jiného. A ono to opravdu bylo jiné. Začali jsme si hrát a já zjistila, že Jazz je daleko víc motivován, že ho hry baví a že vlastně baví i mě. Stal se z nás opravdu tým, ne jen pán a jeho pes a to si myslím, že to je to hlavní. Hrajeme hry při každé procházce nebo jen při venčení na zahradě, doma, když vařím, prostě kdykoliv to jde. A já vždy žasnu, když na zavolání přiběhne :-). To je moje největší odměna. Přivolání rozhodně ještě není na 100%, Jazz má stále stopovačku, ale nebojím se ho nechat odběhnout i na delší vzdálenost, mimo dosah stopovačky. Ale jsem přesvědčená, že když budeme dál cvičit, opakovat, udržovat a prohlubovat náš týmový vztah, přijde čas stopovačku odložit. Takže pokud někdo váhá, zda výzvu absolvovat nebo ne, já za sebe říkám, není co ztratit, já své účasti rozhodně nelituji, naopak, jsem vděčná za ten pokrok ve výchově mého psa, za ukázání směru, kudy při výchově jít. To za to stálo. A že jsme si při výzvě já i pes užili fakt zábavu, to je ještě bonus navíc :-).

Jitka Kofroňová + Jazz

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Při přihlášení do výzvy jsem doufala, že se s naším štěňátkem lépe poznáme a naučíme hrát a hraním trénovat. Chtěla jsem lépe poznat, jak můžu jednotlivé povely učit tak, aby jsme si je oba užívaly. To se nám díky výzvě podařilo. Naučila jsem se takové hry, které naše procházky dělají pestřejší, zábavnější. Více spolu blbneme, a zároveň vnímám, jak se náš vztah prohlubuje. Díky hrám jsme na sebe víc napojení a rozumíme si. Vím, na čem více pracovat, kde máme rezervy. Je to krásná cesta poznání. Určitě doporučuji těm páníčkům, kteří se nespokojí jen tak s obyčejným venčením, na kterém je pejsek na vodítku a společně se projdete někde v parku. Pokud chcete mít z pejska parťáka, je to perfektní způsob, jak na tom začít pracovat.

Tereza Maléřová + Hannibal

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Jak to všechno funguje

startujeme 2.3. 2020

4 týdny

16 her

bonusové materiály

Online výzva začíná dnem 2.3. 2020. Přihlášky a platby přijímáme do 1.3.

Před zahájením výzvy získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budou postupně zveřejňovány jednotlivé hry a úkoly.

Ve skupině také budete vkládat komentáře, že jste danou hru odcvičili.

V této skupině můžete přidávat videa, jak jste danou hru odcvičili, která vám okomentuji a oboduji. Videa mohou být natočená na mobil, nemusí být složitě sestříhaná. Videa budete vkládat přímo do FB skupiny nebo na jinou platformu, např. Youtube a do skupiny vložíte odkaz. Pokud budete tréninky natáčet, jste bodově zvýhodnění než trénující, kteří tréninky nenatáčí. Nejvíce můžu pomoci tak, když vás uvidím na videu.

Zároveň každý týden získáte výzvu navíc.

Přístup do skupiny Vám zůstává i po skončení výzvy, k jednotlivým hrám a cvičením se tak můžete vracet.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Kdo Vás výzvou provede

Jmenuji se Romana Kuchařová a jsem instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy v psí škole prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu.

V této online výzvě budu vaším motorem, který dohlídne na vaše pravidelné tréninky během procházek s vaším psem.

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu do výzvy přihlásit?
Výzva je vhodná pro všechny pejsky, od štěňat po psí seniory.

Je pro mě výzva vhodná, i když nemám žádné zkušenosti s výchovou a výcvikem?
Ano, zvlášť pokud se zajímáte o výchovu a výcvik pomocí pozitivních metod. Výzva není náročná na Vaše trenérské schopnosti. Budu Vám k dispozici, a tak Vám se vším poradím.

Už nějaké zkušenosti mám. Vyplatí se i tak účastnit se výzvy?
Ano, výzva Vám poskytne vedení, zpětnou vazbu a pravidelný trénink, což vám při tréninku může značně pomoci. Výzvu si chválí i zkušení trenéři psích sportů.

Stačí mi tato výzva k tomu, aby bylo přivolání mého psa stoprocentní?
Musím vás zklamat, ale ne. Záleží na Vašich schopnostech, schopnostech Vašeho psa a četnosti tréninků. Nicméně i tak Vám můžu zaručit, že během krátké doby, tedy měsíce, uvidíte velký pokrok ve vztahu s Vaším psem i v přivolání.

Kolik času musím výzvě věnovat?
Pár minut na shlédnutí jednotlivých her. Hry pak můžete odcvičit během běžného venčení. I když je výzva poměrně intenzivní (měli byste odcvičit 4 hry týdně), přesto Vám výzva nezabere o mnoho víc času nad rámec Vašeho běžného režimu s pejskem.

co o výzvě říkají její absolventi

Je to moje první výzva, které jsem se takhle zúčastnila. Líbí se mi, že nemusím nikam jezdit, můžu si úkoly rozvrhnout podle mých časových možností. Očekávala jsem další impulsy v aktivitách se psem. To bylo splněno na 100%. Výzva mi opět připomněla, že se ještě musím hodně učit, abych psovi uměla vysvětlit, co po něm chci. Výzvu bych doporučila každému, kdo má chuť se svým psím kamarádem dělat něco navíc.

Dana Mateiciucová + Agáta

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do přivolávačské výzvy jsem se zapojila, přestože přivolávačské hry znám a běžně na procházkách používám. Hry jsem hrála se svou 6měsíční fenkou krátkosrsté kolie, protože mít výborný základ přivolání je velmi podstatná věc pro další výcvik štěněte. Společnými hrami navíc posiluji nejen přivolání, ale také vztah mezi mnou a psem. Chci, aby můj pes cvičil, protože chce a ne proto, že musí. Aktuálním přechodem psa do puberty pro mne bude další budování díky výzvě jednodušší, neboť jsem zvýšila hodnotu samu v sebe a fenka ví, že s paničkou a u paničky je zábava. A to je přesně to, co jsem potřebovala a potřebuji do budoucna. Máte-li s přivoláním problém, výzvu vřele doporučuji, protože výzva zabere pár minut denně, ale přínosy pocítíte i za několik let a postupně zjistíte, že se hry stanou běžnou součástí procházek.

Staňka Rybáková + Abinka

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Něco vám není jasné? kontaktujte mě

romana@pejskarina.cz