přidejte se k online kongresu pro pejskaře

Chcete se dozvědět skvělé tipy a rady ohledně výchovy, výcviku a péče o vašeho psího parťáka? Přidejte se k online Kongresu pro pejskaře, který se koná 5. - 9. 12. 2022.

Kongres je zdarma. Stačí se zaregistrovat.

Registrace na kongres

Co se v rámci online kongresu pro pejskaře dozvíte?

Štýbrovi

MANŽELSTVÍ KYNOLOGICKÉHO PÁRU: rozhovor s Beatou a Jakubem Štýbrovými

Jaké je manželství dvou vášnivých pejskařů a tvůrců časopisu Psí sporty? V rozhovoru se Beaty a Jakuba zeptáme nejen na profesní život, ale i na jejich soužití a tipy na zvládání všech povinností, dětí a smečky.

Beata_Štýbrová

CHOVATELSTVÍ: rozhovor s Beatou Štýbrovou

Beata je dlouholetou chovatelkou border kolií a belgických ovčáků. Dozvíte se vše o tom, jaký je chov v ČR, jaké jsou jeho správné zásady, jak funguje genetika. 

jakub_stybr

AGILITY: rozhovor s Jakubem Štýbrem

Jakub se ještě jako nepejskař dostal ke zrodu dogfrisbee v ČR. Nyní se věnuje agility a je v tomto sportu výraznou osobností a úspěšným závodníkem i pořadatelem. Jak to všechno zvládá? Dozvíte se v rozhovoru.

Ivana_Šimůnková

OBEDIENCE: rozhovor s Ivanou Šimůnkovou

Ivča je velmi úspěšnou závodnicí a jedna z nejvýraznějších osobností českého obedience. Několikrát se kvalifikovala na mistrovství světa v obedienci. Zeptáme se jí na tajemství jejího úspěchu a jak to dělá, že je v tomto odvětví tak dobrá.

jitka_liznova

PŘÍPRAVA PSA DO SPORTU I ŽIVOTA: rozhovor s Jitkou Liznovou

Jitka se zabývá přípravou psů do života i sportu pomocí pozitivního posilování. Má neotřelé nápady a vychytávky při tréninku. Věnuje se hlavně agility, ale také obedience a noseworku. Jak kvalitně připravit našeh psího parťáka nejen do života, ale i po sportovní stránce? To poradí právě Jitka.

MVDr_Dominika_Bitomska

ZDRAVÍ NAŠICH CHLUPÁČŮ: rozhovor s MVDr. Dominikou Bitomskou

MVDr. Dominika Bitomská se zabývá nejen zvěrolékařstvím, ale také fyzioterapií a Dornovou metodou. V rozhovoru probereme prevenci pohybových problémů, otravy u psů, jaký vliv má stres na zdraví psa a další témata, která zajímají nejednoho páníčka.

lucia_kotianova

WELFARE A REAKTIVCI: rozhovor s Luciou Kotianovou

Lucia Kotianová studuje doktorát v oblasti etologie a welfare psů. V rozhovoru se dozvíte, jaké všechny oblasti zahrnuje welfare - tedy to, aby byl pes v pohodě a pohodlí. Na co by neměl každý páníček zapomenout? A jak zacházet s reaktivci, abychom jejich potřebu pohodlí naplnili?

Petra_Jašków

MENTÁLNÍ PŘÍPRAVA PÁNÍČKŮ: rozhovor s Petrou Jašków

Petra je certifikovaná koučka a společně s Františkem Šustou připravuje workshopy na to, jak mentálně zocelit páníčka, aby zvládal (nejen) krizové situace se svým psem. Petry se zeptáme, jak překonat stres před závody, ale i v běžných denních situacích.

canicross

INDIVIDUÁLNÍ MUSHING: rozhovor s Terezou a Honzou Hladkými a Radimem F. Drážďanským

Co to je individuální mushing a canicross? Jak správně připravit nejen psa, ale i páníčka na vrcholový výkon? A jak dopadli manželé Hladkých a Radim Drážďanský na Mistrovství Evropy? To vše nám prozradí Tereza, trenérka a majitelka psí školy, s manželem Honzou, který profesně trénuje sportovce, a svoje tipy přidá i Radim, jako jejich svěřenec.

robert_goldwein

ZÁCHRANÁŘSKÝ VÝCVIK: rozhovor s Robertem Goldweinem

Robert je vedoucí Záchranné brigády kynologů Praha, která patří pod Svaz záchranných brigád kynologů, což je složka integrovaného záchranného systému. Robert nám přiblíží, jak probíhá trénink záchranářského výcviku a co je třeba, pokud se mu chcete začít se svým psem věnovat.

Jak to Bude probíhat

každý den 1 - 2 rozhovory k dispozici po 24 h

každý den losování o ceny

diskuze v rámci Facebookové skupiny

Po registraci vám do emailu přijde úvodní info o online Kongresu pro pejskaře. Kongres bude probíhat ve dnech 5. - 9. prosince 2022. Úvodní info v emailu hledejte ve složce Doručené, Promo, Hromadné nebo Spam.

Každý den bude zpřístupněn jeden až dva rozhovory v členské sekci na webu pejskarina.cz. Můžete se na něj podívat během 24 h, poté se stránka s rozhovorem uzamyká a již není k dispozici veřejnosti.

Pokud máte zájem, můžete vstoupit do uzavřené skupiny na Facebooku, kde můžete diskutovat o jednotlivých tématech a rozhovorech. Ve FB skupině bude probíhat i losování o ceny pro diváky Kongresu.

Pokud se na Kongres nestihnete podívat, bude k dispozici i v prodeji - cena Kongresu je 399 Kč.

Kongres začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Kdo vás Kongresem provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřené na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy pro štěňátka již prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu. Dále mám lekce poslušnosti, kde cvičí další cca stovka psů ročně.

Vám, páníčkům, dokážu vysvětlit základní principy, jak s pejskem zacházet, aby se z něj stal poslušný vychovaný pes.

Připravila jsem pro vás tento online Kongres pro pejskaře, kde se vám budu maximálně věnovat.

Máte dotaz?

pište na romana@pejskarina.cz