Kongres pro pejskaře - registrace - Pejskarina.cz

přidejte se k online kongresu pro pejskaře

Chcete se dozvědět skvělé tipy a rady ohledně výchovy, výcviku a péče o vašeho psího parťáka? Přidejte se k online Kongresu pro pejskaře, který se koná 7. - 11.12. 2020.

Kongres je zdarma. Stačí se zaregistrovat.

Registrace na kongres

Co se v rámci online kongresu pro pejskaře dozvíte?

rozhovor s Františkem Šustou

Jeden z nejvýznamnějších českých trenérů zvířat, který díky své praxi nejen v zoologických zahradách má co předat. V tomto rozhovoru se o něm dozvíte věci, které jinde ne!

rozhovor s Petrou Vyplelovou

Petra je první česká doktorka etologie (chování) psů. Zároveň je závodnicí, trenérkou i rozhodčí agility. Stříhá a trimuje psy a se svými border koliemi pase ovce na farmě v Norsku. Co by si měl uvědomit každý pejskař? To nám vyzradí v rozhovoru.

rozhovor s Alenou Smolíkovou

Hvězda českého dogdancingu. Alena na co šáhne, to se jí daří. Nejen že tančí, ale věnuje se i dogfrisbee, obedience a dalším psím sportům. Prozradí nám, proč jsou její tréninkové metody tak efektivní.

rozhovor s Pavlou Polymnia

Pavla žila dlouhá léta v Řecku, kde se díky pozorování pouličních psích tlup naučila velmi dobře rozklíčovat psí řeč a komunikaci. Pokud i vy chcete lépe porozumět svému psovi, její rozhovor rozhodně nevynechte.

rozhovor s Renatou Hofmann

Renata Hofmann se v kynologické sféře pohybuje přes 40 let. Má chovatelskou stanici austrlaských ovčák, vlastní psí školu a nyní se hodně věnuje i výživě a stravě psů. Prozradí nám, jak správně krmit, aby byl náš pes spokojený a zdravý.

rozhovor s Romanou Hanouskovou

Romana Hanousková je pejskařka tělem i duší. Pejskařině se věnuje odmala. Vlastní psí školu a psí salon. Pejsky stříhá téměř 30 let, dále se vzdělává a pořádá pro střihačky kurzy a semináře. Jak správně o pejska pečovat? To se dozvíte v jejím rozhovoru.

Jak to Bude probíhat

každý den rozhovor k dispozici po 24h

každý den losování o ceny

diskuze v rámci Facebookové skupiny

Po registraci vám do emailu přijde úvodní info o online Kongresu pro pejskaře. Kongres bude probíhat ve dnech 7. - 11. prosince 2020. Úvodní info v emailu hledejte ve složce Doručené, Promo, Hromadné nebo Spam.

Každý den bude zpřístupněn jeden rozhovor v členské sekci na webu pejskarina.cz. Můžete se na něj podívat během 24h, poté se stránka s rozhovorem uzamyká a již není k dispozici veřejnosti.

Pokud máte zájem, můžete vstoupit do uzavřené skupiny na Facebooku, kde můžete diskutovat o jednotlivých tématech a rozhovorech. Ve FB skupině bude probíhat i losování o ceny pro diváky Kongresu.

Pokud se na Kongres nestihnete podívat, bude k dispozici i v prodeji - cena Kongresu je 399Kč a můžete si ho zakoupit tady.

Kdo vás Kongresem provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřené na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy pro štěňátka již prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu. Dále mám lekce poslušnosti, kde cvičí další cca stovka psů ročně.

Vám, páníčkům, dokážu vysvětlit základní principy, jak s pejskem zacházet, aby se z něj stal poslušný vychovaný pes.

Připravila jsem pro vás tento online Kongres pro pejskaře, kde se vám budu maximálně věnovat.

Chcete si kongres zakoupit?

nyní jen 399 Kč

Bojíte se, že se nestihnete včas podívat na všechny rozhovory? Kongres si můžete i zakoupit. Hodnota Kongresu je daleko vyšší, než uvedená cena. Za tuto cenu totiž získáte 6 rozhovorů s významnými kynology, díky kterým si uvědomíte mnoho AHA moment ve výchově, výcviku a péči o vašeho pejska. Tyto rozhvory jsou zdarma jen po 24h, pak už nebudou k dispozici. Pokud si je za tuto cenu zakoupíte, máte k nim doživotní přístup na mém webu ve členské sekci.

kupte si kongres už teď

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Přístupové údaje vám přijdou na email. Rozhovory budou přístupné až po skončení Kongresu ve členské sekci tohoto webu.

V případě otázek mě kontaktujte