Reference

Aneb co o mně říkají klienti

Kurz online psí školka

Od tohoto kurzu jsem očekávala praktické rady, pomoc při řešení možných či již existujících problémů, rady, jak krok za krokem postupovat při plnění nových úkolů v jednotlivých lekcích a v neposlední řadě také zájem lektorky o práci účastníků kurzu. Jsem moc ráda, že se má očekávání do puntíku naplnila a potěšil mě i milý, profesionální a zejména individuální přístup lektorky ke každému účastníkovi, ke každému problému a obětavý přístup ke všem dotazům, které zde zazněly ze strany účastníků během celého kurzu. Reakce lektorky byly pravidelné, rychlé a věcné. S kurzem jsem byla maximálně spokojena, spoustu věcí jsem se naučila, vyjasnila a pokud bude možnost na tento kurz navázat nějakým dalším, který tato lektorka připraví a nabídne, velice ráda se jej se svým psem zúčastním. Ivana Amoussa + Sheila

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Celý kurz pro nás byla velmi přínosný. Jelikož jsme měli malé štěně, se kterým jsme zatím nemohli chodit na cvičák a ani by to prozatím asi nemělo cenu, byli jsme rádi za návod, jak moci začít metodicky správně se základním výcvikem sami. Skvělá byla i zpětná vazba, díky které se kurz stál mnohem individuálnějším. Ač nás ve výcviku psa jistě čeká ještě dlouhá cesta, tento kurz byl skvělým startem k spokojenému společnému soužití. Agáta Boušková + Maggie

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Kurz je velmi dobrou motivací. Po pěti letech divočiny se mi s kurzem podařilo za měsíc kluky slušně civilizovat. Byl jsem překvapen, jak to šlo rychle. Kurz vřele doporučuji všem, kteří nechodí na cvičák, rádi krmí dobrotami a nemají dost chuti ke cvičení. Kurz byl srozumitelný i pro důchodce, jako jsem já.

Mirek M. a Arsi a Ořech

absolvent online kurzu Psí školka

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE VÝCVIK

S kurzem jsme byli velmi spokojení a určitě doporučujeme. Pro nás byl rozhodně ideální v tom, že se díky němu zvýšila naše motivace ke cvičení ale zároveň jsme věděli co a jak a proč cvičit. Lekce byly krásně vysvětlené včetně videonávodů, dobře na sebe navazovaly. Chtěli jsme posílit vztah s naším pejskem, mít nové nápady, co s ním dělat, něco ho naučit a také zabavit a ještě jsme ani všechno nestihli vyzkoušet. Líbil se nám individuální přístup, lekce mimo jiné souvisely s tím, co s pejskem řešíme. V rámci kurzu nebyl problém se na cokoliv ohledně výchovy pejska zeptat. S trenérkou byla velmi příjemná a bezproblémová komunikace.

Martin Novák a Ronja

absolvent individuálního online výcviku

Pro online individuální cvičení jsme se rozhodli před stěhováním do nového bytu, měla jsem strach, jak to pejsek zvládne, protože dříve Mexinka nesnesla být sama doma. Začali jsme cvičit od získání pocitu bezpečí na "místečko" až po výdrž, nyní pracujeme na osamostatnění. Cvičení nám určitě pomohlo, pejsek je celkově klidnější, zlepšil se i vztah pes - páníček.

Lenka Krnáčová a Mexinka

absolventka individuálního online výcviku

Přivolávačská online výzva

Když jsem se přihlásila do této výzvy, neměla jsem žadné, obrovské očekávání. Přihlásily jsme se proto, protože jsme chtěly zkusit něco nového a věděla jsem, že to bude super když to vede Romča. Romča nezklamala a opravdu to bylo super. Užily jsme si 4 týdny plných her a učení. Už v průběhu výzvy jsem vnímala pokroky. U nás největší pokrok byl a je, že Bonča začala perfektně reagovat na jméno a tím se samozřejmě zlepšilo přivolání. Také pomocí her dokážu Bonču na sebe lépe navázat a snadněji a déle udržím její pozornost. Tuto výzvu bych tedy určitě doporučila všem, kteří mají rádi svoje pejsky a chtějí jim udělat radost a lépe jim porozumět.

Míša Sejpalová + Bony

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do výzvy jsem šla trochu skeptická jako neznalec online kurzů. Mým přáním bylo zlepšit pubertou rozhozenou pozornost a doufala jsem v nějaké "nadstandardní" tipy. V reálu mě nesmírně potěšil koncept videí, sdílení a posloupnost a systematika her. Utvrdilo mě to v tom, že nejdůležitější je na vztahu (tréninku/výchově) se psem trpělivost, snaha o vzájemné porozumění, intenzivní zájem a hlavně... život je hra 🙂 Jsem ráda, že mi výzva pomohla k tomu, se znovu zamyslet, co je vlastně důležité... ztracený cíl nebo společná cesta! Kdokoliv kdo jen trochu váhá, jestli se přihlásit - tahle výzva ke přesně pro vás! Abyste (znovu) zjistili, podstatu společného cvičení!

Michaela Kokulusová + Shira

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Je to moje první výzva, které jsem se takhle zúčastnila. Líbí se mi, že nemusím nikam jezdit, můžu si úkoly rozvrhnout podle mých časových možností. Očekávala jsem další impulsy v aktivitách se psem. To bylo splněno na 100%. Výzva mi opět připomněla, že se ještě musím hodně učit, abych psovi uměla vysvětlit, co po něm chci. Výzvu bych doporučila každému, kdo má chuť se svým psím kamarádem dělat něco navíc.

Dana Mateiciucová + Agáta

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do přivolávačské výzvy jsem se zapojila, přestože přivolávačské hry znám a běžně na procházkách používám. Hry jsem hrála se svou 6měsíční fenkou krátkosrsté kolie, protože mít výborný základ přivolání je velmi podstatná věc pro další výcvik štěněte. Společnými hrami navíc posiluji nejen přivolání, ale také vztah mezi mnou a psem. Chci, aby můj pes cvičil, protože chce a ne proto, že musí. Aktuálním přechodem psa do puberty pro mne bude další budování díky výzvě jednodušší, neboť jsem zvýšila hodnotu samu v sebe a fenka ví, že s paničkou a u paničky je zábava. A to je přesně to, co jsem potřebovala a potřebuji do budoucna. Máte-li s přivoláním problém, výzvu vřele doporučuji, protože výzva zabere pár minut denně, ale přínosy pocítíte i za několik let a postupně zjistíte, že se hry stanou běžnou součástí procházek.

Staňka Rybáková + Abinka

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Online výzva sebekontrola, bezpečné místo, přivolání

Vyzva bola super zazitok a mozem kazdemu iba doporucit! Najlepsou odmenou je pes poslusnik, ktory ma viac vnima vonku a viac vrti chvostikom, ked vytiahnem mobil (pretoze si mysli, ze sa ide makat a z toho su mlsky zadarmo). Hry aj cviky boli originalne, vacsinu sme nepoznali a to uz mam par vyziev a tabarov za sebou. Casovo super stihatelne, urco pre kazdeho, kto nestiha na cvicak. Takto si mozes odcvicit, ked mas chut a cas. Zarovne to nebolo nic extra tazke (az posledny tyzden bol narocnejsi, ze sme museli cvicit kazdy den na vyzvu) a ked som to zvladla s tvrdohlavym huskounom, ktorym plieska puberta, tak to zadne fakt kazdy 😉 Uz teraz sa tesime na dalsiu vyzvu.

Katarína Varačková + Thor

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzva naplnila moje očakávania. Bola nabitá úlohami a informáciami. Naučila som sa veľa nového a tiež pokročili sme v cvikoch, ktoré sme už mali rozpracované. Tematicky mi výzva absolútne sadla. Zlepšili sme sa v kontrole na jedlo aj hračku. Netušila som, že zvládneme zaľahnutie počas behu za najmilšou hračkou môjho psa :)) Naučili sme sa fokus na jedlo/hračku, čo bola pre mňa novinka, nikdy sme fokus netrénovali. Scotty sa zlepšil vo vysielaní do klietky z väčšej diaľky a aj vo výdrži v sekund.stane. Privolačku máme síce celkom slušnú, ale vždy je čo zlepšovať - nové hry, ktoré sme sa naučili, nám rozšírili obzory a spestrili prechádzky. Čmuchačky Scotty miluje, tie si užil - žrádlo zadarmo 🙂 ! Ďakujeme a doporučujeme túto výzvu 🙂

Mária Jelínková + Scotty

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od on-line výcviku jsem nevěděla, co mohu očekávat, protože jsem se nikdy ničeho podobného neúčastnila. Myslím si, že on-line výcvik měl velký přínos pro mě a mého psa. Tento výcvik mě donutil pravidelně se svým psem cvičit. Nebudu lhát, že bez cíle je lehké pro mě lehké najít si čas a náladu na výcvik. V tomto je výzva dokonalá, že musíte psát, kdy jste odcvičili a je zde cíl. Výzvy nás velmi bavily a naučili jsme se něco nového. Výzvu bych doporučila všem, kteří si chtějí zlepšit poslušnost jejich pejska a také utužit vztah mezi nimi.

Katka Vobořilová + Kessie

absolventka výzvy na sebekontrolu

živý kurz školka pro štěňátka

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro cvičení našeho pejska se Superpsem. Splnilo to naše očekávání. Byl pro nás důležitý pozitivní a trpělivý přístup ze strany instruktorky. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Vždy jsme dostali fundovanou odpověď na otázky týkající se nejen vlastního výcviku, ale i stravování a zdraví pejska. Děkujeme i za zasílání studijních materiálů, ze kterých stále čerpáme a máme se k čemu vrátit. Doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit pejska pozitivním přístupem.

Romana Točíková + Aron

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

Bucky (bígl) je pes naší dcery (14 let), kterého jsme jí pořídili po dlouhém zvažování. K Romče jsme do kurzu začali chodit ve 4 měsících. Hlavním očekáváním bylo zvládání psa, poslušnost, socializace. Kurz splnil vše co jsme potřebovali vědět na více jak 100 %. Dostali jsme navíc spoustu užitečných rad a doporučení. Výborný přístup ze strany lektorky a stejně tak perfektní organizace. Je vidět, že tady nejde pouze o zdroj příjmů, ale o lidičky, kteří milují svou práci. Doporučujeme 🙂

Čadkovi + Bucky

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

kontaktujte mě