Reference

Zkušenosti s online kurzy od pejskarina.cz 

Kurz online psí školka

Od tohoto kurzu jsem očekávala praktické rady, pomoc při řešení možných či již existujících problémů, rady, jak krok za krokem postupovat při plnění nových úkolů v jednotlivých lekcích a v neposlední řadě také zájem lektorky o práci účastníků kurzu. Jsem moc ráda, že se má očekávání do puntíku naplnila a potěšil mě i milý, profesionální a zejména individuální přístup lektorky ke každému účastníkovi, ke každému problému a obětavý přístup ke všem dotazům, které zde zazněly ze strany účastníků během celého kurzu. Reakce lektorky byly pravidelné, rychlé a věcné. S kurzem jsem byla maximálně spokojena, spoustu věcí jsem se naučila, vyjasnila a pokud bude možnost na tento kurz navázat nějakým dalším, který tato lektorka připraví a nabídne, velice ráda se jej se svým psem zúčastním.
Ivana Amoussa + Sheila

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Celý kurz pro nás byla velmi přínosný. Jelikož jsme měli malé štěně, se kterým jsme zatím nemohli chodit na cvičák a ani by to prozatím asi nemělo cenu, byli jsme rádi za návod, jak moci začít metodicky správně se základním výcvikem sami. Skvělá byla i zpětná vazba, díky které se kurz stál mnohem individuálnějším. Ač nás ve výcviku psa jistě čeká ještě dlouhá cesta, tento kurz byl skvělým startem k spokojenému společnému soužití.
Agáta Boušková + Maggie

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Kurz je velmi dobrou motivací. Po pěti letech divočiny se mi s kurzem podařilo za měsíc kluky slušně civilizovat. Byl jsem překvapen, jak to šlo rychle. Kurz vřele doporučuji všem, kteří nechodí na cvičák, rádi krmí dobrotami a nemají dost chuti ke cvičení. Kurz byl srozumitelný i pro důchodce, jako jsem já.

Mirek M. a Arsi a Ořech

absolvent online kurzu Psí školka

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE VÝCVIK

S kurzem jsme byli velmi spokojení a určitě doporučujeme. Pro nás byl rozhodně ideální v tom, že se díky němu zvýšila naše motivace ke cvičení ale zároveň jsme věděli co a jak a proč cvičit. Lekce byly krásně vysvětlené včetně videonávodů, dobře na sebe navazovaly. Chtěli jsme posílit vztah s naším pejskem, mít nové nápady, co s ním dělat, něco ho naučit a také zabavit a ještě jsme ani všechno nestihli vyzkoušet. Líbil se nám individuální přístup, lekce mimo jiné souvisely s tím, co s pejskem řešíme. V rámci kurzu nebyl problém se na cokoliv ohledně výchovy pejska zeptat. S trenérkou byla velmi příjemná a bezproblémová komunikace.

Martin Novák a Ronja

absolvent individuálního online výcviku

Pro online individuální cvičení jsme se rozhodli před stěhováním do nového bytu, měla jsem strach, jak to pejsek zvládne, protože dříve Mexinka nesnesla být sama doma. Začali jsme cvičit od získání pocitu bezpečí na "místečko" až po výdrž, nyní pracujeme na osamostatnění. Cvičení nám určitě pomohlo, pejsek je celkově klidnější, zlepšil se i vztah pes - páníček.

Lenka Krnáčová a Mexinka

absolventka individuálního online výcviku

Přivolávačská online výzva

Když jsem se přihlásila do této výzvy, neměla jsem žadné, obrovské očekávání. Přihlásily jsme se proto, protože jsme chtěly zkusit něco nového a věděla jsem, že to bude super když to vede Romča. Romča nezklamala a opravdu to bylo super. Užily jsme si 4 týdny plných her a učení. Už v průběhu výzvy jsem vnímala pokroky. U nás největší pokrok byl a je, že Bonča začala perfektně reagovat na jméno a tím se samozřejmě zlepšilo přivolání. Také pomocí her dokážu Bonču na sebe lépe navázat a snadněji a déle udržím její pozornost. Tuto výzvu bych tedy určitě doporučila všem, kteří mají rádi svoje pejsky a chtějí jim udělat radost a lépe jim porozumět.

Míša Sejpalová + Bony

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do výzvy jsem šla trochu skeptická jako neznalec online kurzů. Mým přáním bylo zlepšit pubertou rozhozenou pozornost a doufala jsem v nějaké "nadstandardní" tipy. V reálu mě nesmírně potěšil koncept videí, sdílení a posloupnost a systematika her. Utvrdilo mě to v tom, že nejdůležitější je na vztahu (tréninku/výchově) se psem trpělivost, snaha o vzájemné porozumění, intenzivní zájem a hlavně... život je hra 🙂 Jsem ráda, že mi výzva pomohla k tomu, se znovu zamyslet, co je vlastně důležité... ztracený cíl nebo společná cesta! Kdokoliv kdo jen trochu váhá, jestli se přihlásit - tahle výzva ke přesně pro vás! Abyste (znovu) zjistili, podstatu společného cvičení!

Michaela Kokulusová + Shira

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Je to moje první výzva, které jsem se takhle zúčastnila. Líbí se mi, že nemusím nikam jezdit, můžu si úkoly rozvrhnout podle mých časových možností. Očekávala jsem další impulsy v aktivitách se psem. To bylo splněno na 100%. Výzva mi opět připomněla, že se ještě musím hodně učit, abych psovi uměla vysvětlit, co po něm chci. Výzvu bych doporučila každému, kdo má chuť se svým psím kamarádem dělat něco navíc.

Dana Mateiciucová + Agáta

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do přivolávačské výzvy jsem se zapojila, přestože přivolávačské hry znám a běžně na procházkách používám. Hry jsem hrála se svou 6měsíční fenkou krátkosrsté kolie, protože mít výborný základ přivolání je velmi podstatná věc pro další výcvik štěněte. Společnými hrami navíc posiluji nejen přivolání, ale také vztah mezi mnou a psem. Chci, aby můj pes cvičil, protože chce a ne proto, že musí. Aktuálním přechodem psa do puberty pro mne bude další budování díky výzvě jednodušší, neboť jsem zvýšila hodnotu samu v sebe a fenka ví, že s paničkou a u paničky je zábava. A to je přesně to, co jsem potřebovala a potřebuji do budoucna. Máte-li s přivoláním problém, výzvu vřele doporučuji, protože výzva zabere pár minut denně, ale přínosy pocítíte i za několik let a postupně zjistíte, že se hry stanou běžnou součástí procházek.

Staňka Rybáková + Abinka

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Při přihlášení do výzvy jsem doufala, že se s naším štěňátkem lépe poznáme a naučíme hrát a hraním trénovat. Chtěla jsem lépe poznat, jak můžu jednotlivé povely učit tak, aby jsme si je oba užívaly. To se nám díky výzvě podařilo. Naučila jsem se takové hry, které naše procházky dělají pestřejší, zábavnější. Více spolu blbneme, a zároveň vnímám, jak se náš vztah prohlubuje. Díky hrám jsme na sebe víc napojení a rozumíme si. Vím, na čem více pracovat, kde máme rezervy. Je to krásná cesta poznání. Určitě doporučuji těm páníčkům, kteří se nespokojí jen tak s obyčejným venčením, na kterém je pejsek na vodítku a společně se projdete někde v parku. Pokud chcete mít z pejska parťáka, je to perfektní způsob, jak na tom začít pracovat.

Tereza Maléřová + Hannibal

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Jazz je můj první pes, nikdy předtím jsem neměla žádnou vlastní kynologickou zkušenost, pokud nepočítám psy v příbuzenstvu, ale to je asi tak jako mít vlastní dítě a hlídat chvíli cizí. Jazz jako štěně absolvoval štěněcí školku, kde vše vypadalo suprově, venku chodil na volno a pokaždé přiběhl na zavolání, uměl pár povelů, par triků... Pak přišla puberta a Jazz přestal slyšet na zavolání, čmuchání a šmejdění pro něj bylo zajímavější než panička kdesi vzadu za ním. Očividně jsem výchovu podcenila a nezbylo, než se vrátit na začátek. Začali jsme zase chodit na cvičák, jedna hodina týdně na cvičáku plus opakování během týdne, když se povedlo, nemělo moc velký efekt, pořídili jsme stopovačku a Jazz místo na volno chodil na stopovačce. A když jsem na něj zavolala jménem, obvykle se se po mně ani neotočil. Bylo to pro mě velmi frustrující a nevěděla jsem, co s tím... Výzva se objevila jako na zavolanou, přečetla jsem si zkušenosti absolventů a přihlásila náš tým. Moje očekávání nebyla zcela konkrétní, spíš jsem chtěla zkusit něco jiného. A ono to opravdu bylo jiné. Začali jsme si hrát a já zjistila, že Jazz je daleko víc motivován, že ho hry baví a že vlastně baví i mě. Stal se z nás opravdu tým, ne jen pán a jeho pes a to si myslím, že to je to hlavní. Hrajeme hry při každé procházce nebo jen při venčení na zahradě, doma, když vařím, prostě kdykoliv to jde. A já vždy žasnu, když na zavolání přiběhne :-). To je moje největší odměna. Přivolání rozhodně ještě není na 100%, Jazz má stále stopovačku, ale nebojím se ho nechat odběhnout i na delší vzdálenost, mimo dosah stopovačky. Ale jsem přesvědčená, že když budeme dál cvičit, opakovat, udržovat a prohlubovat náš týmový vztah, přijde čas stopovačku odložit. Takže pokud někdo váhá, zda výzvu absolvovat nebo ne, já za sebe říkám, není co ztratit, já své účasti rozhodně nelituji, naopak, jsem vděčná za ten pokrok ve výchově mého psa, za ukázání směru, kudy při výchově jít. To za to stálo. A že jsme si při výzvě já i pes užili fakt zábavu, to je ještě bonus navíc :-).

Jitka Kofroňová + Jazz

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Přihlásila jsem se do výzvy s 8 mes. akčním štěnětem, který už ne vždy reagoval na moje přivolání stoprocentně jako dříve. Od výzvy jsem očekávala, že mi poradí jak zaujmout hafana různými zábavnými hrami tak, aby se ke mně vracel s radostí a zájmem. Zpočátku výzvy jsem si říkala k čemu v přivolání mi tahle hra bude? Postupně jsem ale zjistila, že prvotní hry mají návaznost na další a jsou nedílnou součástí toho, aby výsledný efekt splnil požadovaný. Zlepšilo se mi nejen, že hafan se na mě se zaujetím rád otočí a mám jeho častější veselou pozornost, ale i reakce na přivolání se hodně zlepšila i od velkých rušivých elementů jako např. čmuchání myší na louce, štěkání na hlučné sousedy za plotem a psy za plotem, co na nás štěkají. Výzva nám pomohla najít tu správnou pozitivní cestu, která nás dovede k suprovým výsledkům jaké mám v plánu splnit. Samozřejmě, že musíme i nadále důsledně trénovat, ale v rámci her to bude o to jednodušší a zábavnější. Doporučuji všem co si chtějí zlepšit pozornost a vztah se svým parťákem a nemít povel KE MĚ jako jen obyčejný často neoblíbený povel pro hafana.

Eliška Čejková + Billi

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Přivolávačská výzva s pejskarina.cz byla naprosto super a na plné čáře splnila má očekávání a jediné co mě mrzí je, že skončila. Celá koncepce byla skvěle vypracovaná, srozumitelná a každý den nás motivovala trénovat. Všem, kteří teprve váhají, bych vzkázala "neváhejte a jdete do toho". Nám přinesla spoustu zábavy, upevnila náš vztah a obohatila náš psí život. Nyní mám vedle sebe parťáka, který mě vnímá, hlídá si mě, soustředí se, protože po každé "ke mě" přijde bezva hra a velká odměna 🙂 za tým Jeřabinky - Petra a Mája bylo to super!

Petra Krajíčková + Mája

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Do vyzvy sme sa prihlasili preto, lebo moj Cavalierik miluje ludi, deti, psy, vsetkych 🙂 Na prechadzke musi kazdeho pozdravit, co je neziaduce. Hry boli jasne zadane, boli prijemne, vesele. S Charliem sme sa zabavili, teraz sa na kazdej prechadzke tesi, ze sa trosku zahrame 🙂 Privolanie sa nam zlepsilo o 100%, uz som pre neho ovela zaujimavejsia 🙂 🙂 🙂 Pochopila som, ze privolanie je dlhy proces. Ten, kto si mysli, ze absolvuje tento kurz a odvtedy ho bude pes pocuvat na slovo, bude iste sklamany - carovny prutik neexistuje 🙂 Osobne by som odporucila kurz aj mojim znamym, pretoze kurz vedie profesional a ten da vzdy spatnu vazbu na videa a trpezlivo odpoveda na VSETKY dotazy, na ktore sa ludia pytaju 🙂

Zuzana Krištofčáková + Charlie

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Zapojit se do výzvy jsem brala jako něco. co dlužím svému pejskovi, abych mu dala možnost naučit se poslouchat. Moje dosavadní metody výcviku, které jsem vyčetla a vykoukala všude možně, selhaly a bylo třeba si nechat poradit nějakým profesionálem a hlavně se zpětnou vazbou. Metoda her se ukázala jako zábavná forma učení pro oba. Pejsek se stal v průběhu výzvy vnímavějším na mé volání a pokyny, zlepšil se náš vztah, jeho soustředění na mě a hlavně přivolání. Stále není 100%, ale věřím, že tréninkem se bude stále zlepšovat. Určitě bych výzvu doporučila. Je vhodná i pro ty, kteří (stejně jako já na počátku) nemají přílišnou důvěru v online kurzy. Celý online systém je ale moc dobře vymyšlený a postupem výzvy jsem si na něj krásně navykla a začal být pro mě naprosto přirozený.

Marie Guřanová + Cezy

absolventka měsíční přivolávačské výzvy

Online výzva sebekontrola, bezpečné místo, přivolání

Vyzva bola super zazitok a mozem kazdemu iba doporucit! Najlepsou odmenou je pes poslusnik, ktory ma viac vnima vonku a viac vrti chvostikom, ked vytiahnem mobil (pretoze si mysli, ze sa ide makat a z toho su mlsky zadarmo). Hry aj cviky boli originalne, vacsinu sme nepoznali a to uz mam par vyziev a tabarov za sebou. Casovo super stihatelne, urco pre kazdeho, kto nestiha na cvicak. Takto si mozes odcvicit, ked mas chut a cas. Zarovne to nebolo nic extra tazke (az posledny tyzden bol narocnejsi, ze sme museli cvicit kazdy den na vyzvu) a ked som to zvladla s tvrdohlavym huskounom, ktorym plieska puberta, tak to zadne fakt kazdy 😉 Uz teraz sa tesime na dalsiu vyzvu.

Katarína Varačková + Thor

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzva naplnila moje očakávania. Bola nabitá úlohami a informáciami. Naučila som sa veľa nového a tiež pokročili sme v cvikoch, ktoré sme už mali rozpracované. Tematicky mi výzva absolútne sadla. Zlepšili sme sa v kontrole na jedlo aj hračku. Netušila som, že zvládneme zaľahnutie počas behu za najmilšou hračkou môjho psa :)) Naučili sme sa fokus na jedlo/hračku, čo bola pre mňa novinka, nikdy sme fokus netrénovali. Scotty sa zlepšil vo vysielaní do klietky z väčšej diaľky a aj vo výdrži v sekund.stane. Privolačku máme síce celkom slušnú, ale vždy je čo zlepšovať - nové hry, ktoré sme sa naučili, nám rozšírili obzory a spestrili prechádzky. Čmuchačky Scotty miluje, tie si užil - žrádlo zadarmo 🙂 ! Ďakujeme a doporučujeme túto výzvu 🙂

Mária Jelínková + Scotty

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od on-line výcviku jsem nevěděla, co mohu očekávat, protože jsem se nikdy ničeho podobného neúčastnila. Myslím si, že on-line výcvik měl velký přínos pro mě a mého psa. Tento výcvik mě donutil pravidelně se svým psem cvičit. Nebudu lhát, že bez cíle je lehké pro mě lehké najít si čas a náladu na výcvik. V tomto je výzva dokonalá, že musíte psát, kdy jste odcvičili a je zde cíl. Výzvy nás velmi bavily a naučili jsme se něco nového. Výzvu bych doporučila všem, kteří si chtějí zlepšit poslušnost jejich pejska a také utužit vztah mezi nimi.

Katka Vobořilová + Kessie

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romča s Indy pejskarine.cz děkují! Já bych na kurz nenarazila nebýt kamarádky, která si vzala domů už před nějakou dobou z útulku roční fenečku a začaly hned na sobě makat a tenhle kurz jim hodně pomohl. V čem pomohl nám? Nebo spíše mě? V důvěře ve vlastního psa, že určité situace už zvládne a že není potřeba na ní pořád a pořád volat a snažit se jí odvolávat (když to stejně selhávalo :D). Během kurzu se nám venku povedly (pro mě) neskutečné kousky - odvolání vítacího flata (kdo zná tak ví, jak těžké to je :D) od lidí, zastavit při pozdravení psa a odvolat zpět a také Indynka běhá sama v lese na volno (bez stopovačky). Povedlo se nám naučit jí, že má své klidné místo, kam už začíná sama chodit a dokonce spát 😍 takže jestli někdo vahá, jestli jo nebo ne, já říkám JO JO JO! Minimálně to člověka donutí pravidelnosti ve cvičení a hlavně Vám někdo bude zvedat laťky postupně, což já nevěděla, jaké jsou mezikroky, aby např. pes šel sám na místo a zůstal tam 🙂 Když jsem tápala, jak postupovat dál a jak ta kritéria ztížit, tak jsem měla pocit, že Indynka ztrácí o cvičení se mnou zájem, ale teď už ne 🙂 Takže moc děkuji Romče za super věc a skvělou práci - a myslím, že nejvíc děkuje Indynka, která nemá venku vynervenou paničku s postojem "co ten pes zase vyvede" ale paničku s chováním "tak co spolu ty moje rošťando vyvedem a jak se dnes spolu pobavíme". P.s. další skvělá věc na cvičení bylo (ne nutné ale zábavné) zapojení manžela, což Indy zvedlo motivaci ke cvičení na maximum, že jsme cvičili všichni spolu, jako správná smečka 😍🤩😍

Romana Marková + Indy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romči výzvu nám seslalo samo nebe. V době covidové jsme se s naším 3m štěnětem stihli dostat jen jednou na cvičák, a pak nám všechno zavřeli. Po intenzivním hledání on-line variant jsme "riskli" Romči školku pro štěňata a byla jsem nadšená. Vše má hlavu a patu, vše je praktické, nejen teoretické a hlavně to funguje. Samozřejmě by to vše nešlo bez vlastní časové investice a každodenní píle 🙂 Uprostřed školky se zjevila možnost Přivolávačské výzvy a po konzultaci s Romčou jsme na to vlítli. Očekávání bylo přiměřené - nejsem moc příznivcem on-line aktivit, ale v dnešní době to prostě jinak nejde a štěně roste. Skutečnost byla nad očekávání, i když to byl fičák - ale jak jinak se něco naučit bez té správné intenzivity? Nic není zadarmo. Ale fakt, že máme první výsledky, nás hnal dál. Co mě také nadchlo je rychlost reakce na příspěvky či téměř okamžité odpovědi na otázky a nejasnosti. V tomto jsem si přišla skoro jako na individuálním kurzu! Klobouk dolů, Romčo. Bylo také příjemné sledovat ostatní účastníky, inspirovat se, ptát a nasávat další tipy a triky. Parta se společným cílem také velmi dobře zafungovala. Takže naše 4m ohařo-labradorské štěně neskočí po pamlsku, co mu házím před nos pokud mu to nedovolím. Venku na povel pustí už většinu "dobrot", protože ví, že ode mě dostane lepší. Na povel odběhne na pelíšek a vydrží déle a déle a zavádíme také intenzivně do praxe zalehnutí v dálce. Ještě máme co trénovat, ale víme jak na to a máme se kde doptat, když si nevíme rady. Všem bez rozdílu doporučuji a určitě se plánuji zapojit do další výzvy!!!

Linda Frydrychová + Messi

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od výzvy jsem očekával zlepšit vztah mezi mnou a mým psem. Již jsem 2 výzvy absolvoval. Bylo to sice časově náročné, ale vyplatilo se. Naučili jsme se cviky, které použijí dennodeně v praxi. Jsme více na sebe napojeni a celkově vidím zklidnění a mnoho cviků využiji i v kynologii. Doporučuji všem známým a i těm, kteří chtějí na sobě pracovat, nemají čas dojíždět pravidelně v určitou dobu na cvičák. A můžete se i učit z videí spolucvičících a jejich hodnocení. Za mně super forma cvičení 🙂

Jiří Dušek + Aileen

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsem se přihlásila, abych se naučila pracovat se svým psem. Mám opravdu hyperaktivní 11ti měsiční štěně. Které se ničeho nebojí, je do všeho hrrr, vše ho zajímá a i když je to můj vysněný pes, je to s ním dost náročné. Takže bych chtěla umět více ho zvládat. Výzva byla opravdu super a hodně poučná, určitě jsme se posunuli a spoustu prvků z výzvy často používám. Romča se nám opravdu věnovala a hlavně její videa a psané návody k videum byli pochopitelný. Já bych výzvu doporučila úplně každému, kdo je ochotný dát svému čtyrnohemu parťákovi více času, než jít s ním jen ven čůrat a nebo ho nakrmit. Pořád je v čem se zdokonalovat a hlavně výzva je nejdůležitější pro nás páníčky. Jak se budou naši psi chovat, je hlavně v nás lidech. Výzva je určitě velmi dobrá v tom, aby jsme spoustu věcí ohledně výchovy a cvičení psa pochopili.

Lucka Loskotová + Corry

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsme se pustili hned po ukončení přivolávačské výzvy, kde výsledky byly úžasné. Opět jsem velice nadšená, jak se dá za jeden měsíc neskutečně posunout a získat rady jak dál, které fungují. Díky výzvě jsme si s Ronem užili zase spoustu srandy, posílili náš vztah, ale především se oba posunuli ve výcviku o kus dál. Díky sebekontrole ho dokážu odvolat od kočky, dokáže v klidu sedět i když si hraje kočka přímo před ním, což bylo dřív nemyslitelné. Naučil se chodit na místo, protože zjistil, že je to vážně jeho bezpečné místo a ne odkladiště hraček 😀. Opět jsme zlepšili přivolaní, dostali jsme další super tipy a triky, jak ho dále zlepšovat ☺. No a čmuchací hry teď u nás jedou skoro denně v různých formách. Jediné čeho lituji je, že jsem o tomto kurzu nevěděla dřív, rozhodně by mi to ušetřilo hodně nervů. Romča je člověk na svém místě a dokáže každému pomoci a poradit, takže my s Ronem moc děkujeme a každému doporučujeme, protože ty výsledky vážně stojí za to👍.

Lucie Švehlová + Ron

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzvu bych moc ráda doporučila všem, co chtějí neustále pracovat na vztahu se svým psím miláčkem. Šli jsme do toho, protože jsme měli pár věcí, na kterých jsme potřebovali zapracovat, chtěla jsem vědět, jak na to, co můžu dělat špatně. Ale i proto, protože proč ne? Byla jsem zvědavá, co se můžeme společně venku i doma učit, čím sobě i pejskovi zaměstnat hlavu. Díky výzvě máme spoustu inspirace a námětů. Nikdo to za vás neodmaká, nikdy to nekončí, ale o tom ta společná cesta je 🙂 Výzvou zdaleka nic nekončí, je to prostě inspirace. A hlavně perfektní zpětná vazba a komentáře člověka, který má tolik zkušeností a postřehů k nezaplacení! Cítím, že jsem díky výzvě nabyla sebevědomí jako páníček, že jsme prohloubili náš vztah a zlepšili vzájemnou komunikaci. Také teď umím na procházce vymyslet víc her, díky nimž si oba více hrajeme a zároveň trénujeme, Hanny mě víc vnímá a oba jsme tak spokojenější a ve větší pohodě.

Tereza Maléřová + Hanny

absolventka výzvy na sebekontrolu

Hlavním důvodem přihlásit se do sebekontrolní výzvy se svým flatem Eddym bylo jeho požírání všemožných hnusů co kde našel. S přihlášením jsem trošku váhala zda nám bude výzva přínosem. Koncepty her jsme znali a hráli je, ale měli jsme je málo zgeneralizované, tudíž nám ve vypjatých situacích moc nefungovali, nakonec výzva předčila veškeré mé očekávání. Struktura výzvy, hodnotná pravidelná zpětná vazba od Romči, několik webinářů a videohovorů a podpora ostatních v členské sekci, nás všechny motivovala intenzívně trénovat, což se rychle projevovalo na výsledcích. Výzva moje očekávání rozhodně naplnila, udělali jsme velký pokrok v nežraní hnusů, na kterém musíme ještě dál pracovat, ale už víme jak na to. A jako bonus si odnášíme ještě větší upevnění našeho vztahu a vzájemné důvěry, celkově se těch šest intenzivních týdnů pozitivně promítlo do všech našich společných činností. Za mě mohu pejskarina.cz Romana Kuchařová vřele doporučit, nebyl to jen kurz s osnovou a návodem, ale s osobním přístupem a řešením problému každého týmu výzvy na míru.

Dana Lorenzová + Eddy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do kurzu jsme šly s touhou naučit se něco nového, hlavně sebekontrole a nežrání hnusů na vycházce a v lese, ale i dalším věcem, které pes ještě nezvládal. Kurz byl skvělý a naučily jsme se spoustě nových věcí, ale byl docela hektický a časově náročný. Na druhou stranu nás to přinutilo, abychom se cvičení věnovaly intenzivně a opakovaly to, co jsme se naučily. Naučily jsme se spoustě nových věcí a naplnilo mne to nadšením pokračovat dál v trénování. Kurz splnil má očekávání a byla jsem nadšená, když jsem viděla pokroky psa. Prohloubilo to i náš vzájemný vztah.

Terézia Tošovská + Asta

absolventka výzvy na sebekontrolu

Letní online hra

Tato hra naprosto splnila mé očekávání. Úkoly pro nás byly splnitelné a naučili jsme se hodně nového. Výzva mi pomohla s komunikací s Kokoskem ( měli jsme určité rezervy s vydrží pracovat a vůbec chuť se něco učit) . Teď když Kokosek vidí, že jdeme cvičit, celý se rozzáří a poštekává si. Co se týká vycházek, tak i ty mě mnohé naučili. Hlavně koukat se kolem sebe a pozorovat okolí a nádhernou přírodu kolem sebe. Teď máme vycházky zpestřené pozorováním kdejakým motýlkem či bylinou a i u křížku se zastavíme. Tuto výzvu bych doporučila všem, kdo chtějí mít toho správného parťáka pro život a chtějí mít s ním tu "společnou řeč". Děkujeme za krásné prázdniny strávené s touto hrou 🙂

Radka Dostálová + Kokos

absolventka Letní online hry

Od výzvy jsem očekávala pomoc při komunikaci s mojí partačkou a toto se naplnilo, začaly jsme si více hrát, jak doma, tak na vycházkách a poslední týden výzvy jsme trávili na dovolené, kde již chodila bez stopovačky a přivolání je o 100% lepší, ale pracovat musíme i dál. Určitě bych toto doporučila, protože dost věcí člověk zná, ale třeba je dělá špatně a video ho prozradí. Romča navede a poradí jak to dělat správně. Za těchto pět týdnů jsme udělaly pokrok obě dvě, ono když se nahrajete a vidíte sami sebe začnete hlavně pracovat na sobě, a pak to jde lépe s pesanem. Vše je o motivaci a porozumění, někdy ta motivace trochu vázla, ale nyní zapištím Backyyyyyyy a je to, ví že bude psina nebo něco moooc dobrého. Romčoo děkujeme ♥️.

Lenka Netíková + Backy

absolventka Letní online hry

Jako vždy jsem očekávala, že mě výzva donutí dál na sobě pracovat a užívat si společný čas s hafany. To se splnilo do puntíku! Díky výzvě jsme odhalili naše slabiny a nabrali novou inspiraci, jak řešit problémy nebo si prostě jen tak hrát. On-line hry mě baví, donutí mě cvičit i ve chvílích, kdy už bych jen hodila nohy nahoru a nic nedělala, odměnou mi pak jsou šťastní a spokojení psi.

Pavlína Zitová (Bad Boy Team)

absolventka Letní online hry

Kurzů Pejskařiny.cz jsme se účastnili už potřetí a určitě ne naposledy. Jako vždy byl program perfektní, nabitý zajímavými hrami na zlepšení přivolání a pozornosti. Pro mě je to velká inspirace, jak propojit vycházky s aktivním tréninkem, a pro Urfa nejlepší zábava na světě. :))) Zlepšil se nám vztah i zmiňované přivolání. Určitě doporučuji všem, kdo chtějí být pro své pejsky středobodem vesmíru. 🙂

Alice Knoppová + Urfi

absolventka Letní online hry

Žádná velká očekávání jsem neměla, prostě jsem se jen chtěla se svým pejskem zabavit. Trénujeme spolu odjakživa, nikdy jsem ho ale nenatáčela a díky online hrám teď máme spoustu krásných videí a ukázek, jak je šikovný, jak nám to společně jde a co při tréninku já dělám špatně. Na dva měsíce jsme se opravdu zabavili, je pohodlné nemuset vymýšlet, co se zase budeme učit. A při pohledu na závěrečné video je vidět, že jsme zase zvládli spoustu nových věcí.

Ivana Vojáčková + Denis

absolventka Letní online hry

Očekávání jsem moc neměla, ale za výsledek jsem byla ráda a postupně můžeme různá cvičení zkoušet i v těžším prostředí. Výzva pomohla Izzy více se kontrolovat a soustředit na např. přivolání, oční kontakt a další hry. Doporučení ostatním - zlepšení přivolání, pozornost a někdy i kondice. 😀 A vůbec - letní zábava v psím podání!

Magdaléna Mrázková + Izzy

absolventka Letní online hry

Už jsem se účastnila výzev před tím, takže jsem věděla do čeho jdu. Bohužel jsem se výzvy nemohla účastnit, tak jak bych si sama představovala, některé úkoly jsme vůbec nesplnili, ale s prací na baráku, miminkem a rodinnými návštěvami toho bylo už moc. Člověk najednou kouká, že je tma a že zase nemá nic natočeno, ale i tak jsem ráda, že jsem do toho šla. Na psech vidím obrovský posun, i když jdeme jen na zahradu a mám je na volno, tak se drží u mne, jsou uvolnění, v klidu si lehnou. Když nám přes cestu přeběhne kočka, tak je uklidním mnohem rychleji, stejně tak se zvěří, což byl do dneška velký problém.

Lenka Šromová + Amy + Barney

absolventka Letní online hry

Výzva pro mě byla super zpestření procházek a "domácích" tréninků po delší dobu. Moc se mi líbila struktura výzvy a skvěle popsané "návody" - jak na to a hlavně proč a K ČEMU cvičení je. Další plus výzvy je, že konečně donutila si tréninky nahrávat a sám člověk nejlíp vidí, kde chybuje, či co by šlo ještě posunout/zlepšit. Je super vidět i ostatní týmy, jak cvičí stejný cvik stylem sobě vlastním 🙂 Přínosné byly i komentáře "ze zákulisí" a zpětná vazba šlapala velmi dobře. Celá výzva byla pro mě velká motivace "jít vpřed" a zdolávat.

Barbora Koblihová + Oušík

absolventka Letní online hry

Výzva mé očekávání splnila. Šla jsem do toho s tím, upevnit poslušnost v rušivém prostředí. Myslím, že mi letní hra k tomu hodně pomohla. Super byly procházky s hledáním důkazů. Objevili jsme mnoho nových zajímavých zákoutí v našem okolí. Hru doporučuji. Byl to moc hezky prožity měsíc. Díky, Romčo, za tvůj čas, který si nám věnovala a za tvé rady bez kterých bychom nebyli tam, kde jsme.

Jana Pouzarová + Gaston

absolventka Letní online hry

Děkuji za další měsíc strávený s pejskařinou. Moc se nám to líbilo! Je to už celkem potřetí, co se takto něčeho účastníme a vždy jsme si to se Ciri užily. Asi nejvíc se mi líbil okruh pozornosti. Nejvíc mě mrzí, že jsem na Romču a pejskařinu nenarazila dřív. Trénovat takhle Ciri od štěněte, tak mám ukázkového psa 😀 teď nám spoustu věcí víc trvá a musíme odnaučovat chyby... Doporučujeme každému, kdo chce se svým psem zlepšit vztah a něco si užít:)

Petra Hovorková + Ciri

absolventka Letní online hry

živý kurz školka pro štěňátka

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro cvičení našeho pejska se Superpsem. Splnilo to naše očekávání. Byl pro nás důležitý pozitivní a trpělivý přístup ze strany instruktorky. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Vždy jsme dostali fundovanou odpověď na otázky týkající se nejen vlastního výcviku, ale i stravování a zdraví pejska. Děkujeme i za zasílání studijních materiálů, ze kterých stále čerpáme a máme se k čemu vrátit. Doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit pejska pozitivním přístupem.

Romana Točíková + Aron

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

Bucky (bígl) je pes naší dcery (14 let), kterého jsme jí pořídili po dlouhém zvažování. K Romče jsme do kurzu začali chodit ve 4 měsících. Hlavním očekáváním bylo zvládání psa, poslušnost, socializace. Kurz splnil vše co jsme potřebovali vědět na více jak 100 %. Dostali jsme navíc spoustu užitečných rad a doporučení. Výborný přístup ze strany lektorky a stejně tak perfektní organizace. Je vidět, že tady nejde pouze o zdroj příjmů, ale o lidičky, kteří milují svou práci. Doporučujeme 🙂

Čadkovi + Bucky

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka

kontaktujte mě