Sebekontrolní

ONLINE VÝZVA

Chcete mít vašeho psa pod kontrolou za každé situace?

Naučte se, jak správně zaujmout vašeho psa natolik, aby ho přestalo zajímat jeho okolí.

Asi i vy jste zažili, že vašeho pejska zaujmulo něco natolik, že jste pro něj v tu chvíli byli vzduch. Ať už šlo o psa, co šel proti vám, nebo zajíce, který vyskočil z křoví. Váš pes v tu chvíli jako kdyby ohluchnul a vy se proto bojíte ho venku kvůli takovým situacím pouštět z vodítka... 

Prostě si nejste jistí, zda ho zase něco nevyruší...

Představte si, jaké by to bylo, kdyby:

→ váš pes mohl běhat bez vodítka?

→ váš pes na povel zastavil, i kdyby před ním začal utíkat zajíc?

→ si uměl brát hračky a pamlsky pouze na povel?

→ si uměl sám dojít na bezpečné místo, kdyby se cítil neklidně?

→ váš vztah by se celkově zlepšil?

Mnoho mých klientů chtělo dosáhnout tohoto cíle. Měli třeba border kolii, která pase auta. Nebo hůře motivovatelného pejska, který venku jen čmuchal. Jenže stará metodika používaná na cvičácích, kdy dáte psa na dlouhou šňůru a cukáte s ním, těmto lidem opravdu dlouhodobě nefunguje. Pes je akorát zpruzelý a o pěkném vztahu s páníčkem nemůže být řeč. A co se stane, když ho pak páníček pustí ze šňůry, kterou měl spojenou s korekcí cukáním? No, snaží se od té šňůry a páníčka dostat co nejdál... Vždycky jsem věděla, že pokud chcete mít s vaším psem funkční vztah, je na to potřeba jít jinak. Proto jsem vymyslela cvičení přizpůsobené na míru těmto psům. Ve výzvě se zaměřujeme na tři okruhy - Sebekontrola, Klid a bezpečné místo a Přivolání. Vše se vším souvisí. Pokud chcete mít pejska, který bude i v rušivém prostředí více pod kontrolou, tak se přidejte...

dokážete to díky výzvě

Účastnila jsem se mnoha seminářů s trenéry světové úrovně, kteří trénují pomocí pozitivní motivace. Byla jsem účastníkem několika online kurzů zaměřených nejen na přivolání. Inspirovala jsem se, tvořila a studovala, až z toho všeho vznikla moje verze sebekontrolní výzvy. Ve výzvě získáte cvičení, které můžete trénovat kdekoliv a kdykoliv a během krátké doby uvidíte velké zlepšení ve vztahu s vaším psem.

co konkrétně v online sebekontrolní výzvě získáte

3 okruhy

Sebekontrola, Bezpečné místo a Přivolání - získáte podrobné video návody a textové návody, jak na to

Zpětnou vazbu

Dle zadaných úkolů trénujete a nátáčíte se, na každé vaše video získáte ode mě zpětnou vazbu

Výzvy navíc

každý týden dostanete za úkol výzvu navíc

Skupinovou podporu a motivaci cvičit

můžete se učit i z videí ostatních a výsledky ostatních vás poženou dál, za každý trénink získáváte body, které vás motivují cvičit pravidelně

Ale hlavně - po absolvování výzvy

si budete procházky se psem užívat

odvoláte psa z různých situací

budete mít zásobník her a cvičení

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Kolik to stojí

1790 Kč

Tato cena platí do 15.11. 2020.

Ve výzvě získáte hry na lepší sebekontrolu, hry na naučení bezpečného místa (klecové hry) a hry pro lepší přivolání, které mám ověřené v praxi na více než stovce psů. Já jsem tyto informace sbírala mnoho let na drahých seminářích, vy je získáte v ucelené podobě a navíc vám poskytnu zpětnou vazbu na vaše cvičení. Myslím, že mít doma spokojeného a poslušného psa je k nezaplacení.

záruka

14 dnů

Bojíte se, že koupíte zajíce v pytli? Že vám online výzva nepomůže? Pokud během 14 dnů, kdy se budete aktivně (tzn. budete trénovat a natáčet videa dle instrukcí) v kurzu zapojovat, neuvidíte pokroky, garantuji vám, že vám vrátím plnou cenu výzvy.

divák

Divácké místo znamená, že získáte veškeré materiály a přístup do skupiny, ale nemůžete se aktivně zapojit se svým psíkem. Pouze se učíte z materiálů a z výkonů ostatních spolužáků.

1 osoba + 1 pes

Získáváte vše - materiály, zpětnou vazbu, bodovací systém, učíte se od spolužáků. Výzvy se účastníte s jedním psem.

1 osoba + 2 psi

Získáváte vše - materiály, zpětnou vazbu, bodovací systém, učíte se od spolužáků. Určené pro páníčky, kteří mají dva psy a chtějí cvičit s oběma.

Až uplyne tato doba, nebude již možné se připojit:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

co o výzvě říkají její absolventi

Vyzva bola super zazitok a mozem kazdemu iba doporucit! Najlepsou odmenou je pes poslusnik, ktory ma viac vnima vonku a viac vrti chvostikom, ked vytiahnem mobil (pretoze si mysli, ze sa ide makat a z toho su mlsky zadarmo). Hry aj cviky boli originalne, vacsinu sme nepoznali a to uz mam par vyziev a tabarov za sebou. Casovo super stihatelne, urco pre kazdeho, kto nestiha na cvicak. Takto si mozes odcvicit, ked mas chut a cas. Zarovne to nebolo nic extra tazke (az posledny tyzden bol narocnejsi, ze sme museli cvicit kazdy den na vyzvu) a ked som to zvladla s tvrdohlavym huskounom, ktorym plieska puberta, tak to zadne fakt kazdy 😉 Uz teraz sa tesime na dalsiu vyzvu.

Katarína Varačková + Thor

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzva naplnila moje očakávania. Bola nabitá úlohami a informáciami. Naučila som sa veľa nového a tiež pokročili sme v cvikoch, ktoré sme už mali rozpracované. Tematicky mi výzva absolútne sadla. Zlepšili sme sa v kontrole na jedlo aj hračku. Netušila som, že zvládneme zaľahnutie počas behu za najmilšou hračkou môjho psa :)) Naučili sme sa fokus na jedlo/hračku, čo bola pre mňa novinka, nikdy sme fokus netrénovali. Scotty sa zlepšil vo vysielaní do klietky z väčšej diaľky a aj vo výdrži v sekund.stane. Privolačku máme síce celkom slušnú, ale vždy je čo zlepšovať - nové hry, ktoré sme sa naučili, nám rozšírili obzory a spestrili prechádzky. Čmuchačky Scotty miluje, tie si užil - žrádlo zadarmo 🙂 ! Ďakujeme a doporučujeme túto výzvu 🙂

Mária Jelínková + Scotty

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od on-line výcviku jsem nevěděla, co mohu očekávat, protože jsem se nikdy ničeho podobného neúčastnila. Myslím si, že on-line výcvik měl velký přínos pro mě a mého psa. Tento výcvik mě donutil pravidelně se svým psem cvičit. Nebudu lhát, že bez cíle je lehké pro mě lehké najít si čas a náladu na výcvik. V tomto je výzva dokonalá, že musíte psát, kdy jste odcvičili a je zde cíl. Výzvy nás velmi bavily a naučili jsme se něco nového. Výzvu bych doporučila všem, kteří si chtějí zlepšit poslušnost jejich pejska a také utužit vztah mezi nimi.

Katka Vobořilová + Kessie

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romča s Indy pejskarine.cz děkují! Já bych na kurz nenarazila nebýt kamarádky, která si vzala domů už před nějakou dobou z útulku roční fenečku a začaly hned na sobě makat a tenhle kurz jim hodně pomohl. V čem pomohl nám? Nebo spíše mě? V důvěře ve vlastního psa, že určité situace už zvládne a že není potřeba na ní pořád a pořád volat a snažit se jí odvolávat (když to stejně selhávalo :D). Během kurzu se nám venku povedly (pro mě) neskutečné kousky - odvolání vítacího flata (kdo zná tak ví, jak těžké to je :D) od lidí, zastavit při pozdravení psa a odvolat zpět a také Indynka běhá sama v lese na volno (bez stopovačky). Povedlo se nám naučit jí, že má své klidné místo, kam už začíná sama chodit a dokonce spát 😍 takže jestli někdo vahá, jestli jo nebo ne, já říkám JO JO JO! Minimálně to člověka donutí pravidelnosti ve cvičení a hlavně Vám někdo bude zvedat laťky postupně, což já nevěděla, jaké jsou mezikroky, aby např. pes šel sám na místo a zůstal tam 🙂 Když jsem tápala, jak postupovat dál a jak ta kritéria ztížit, tak jsem měla pocit, že Indynka ztrácí o cvičení se mnou zájem, ale teď už ne 🙂 Takže moc děkuji Romče za super věc a skvělou práci - a myslím, že nejvíc děkuje Indynka, která nemá venku vynervenou paničku s postojem "co ten pes zase vyvede" ale paničku s chováním "tak co spolu ty moje rošťando vyvedem a jak se dnes spolu pobavíme". P.s. další skvělá věc na cvičení bylo (ne nutné ale zábavné) zapojení manžela, což Indy zvedlo motivaci ke cvičení na maximum, že jsme cvičili všichni spolu, jako správná smečka 😍🤩😍

Romana Marková + Indy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Jak to všechno funguje

startujeme 16.11.

4 týdny aktivně a 2 týdny na dodělávky

3 okruhy - Sebekontrola, Bezpečné místo, Přivolání

Online výzva začíná dnem 16.11. 2020. Přihlášky a platby přijímáme do 15.11.

Po zaplacení získáte přístup do FB skupiny, kde budu zveřejňovat jednotlivé lekce.

Postupně budu odkrývat lekce z okruhů Sebekontrola, Klid a bezpečné místo, Přivolání. Lekce odkrývám jednou týdně a navazují na sebe.

uzavřené skupině na Facebooku budete vkládat komentáře, že jste daný trénink odcvičili.

V této skupině můžete přidávat videa, jak jste trénink odcvičili, která vám okomentuji a oboduji. Videa mohou být natočená na mobil, nemusí být složitě sestříhaná. Videa budete vkládat přímo do FB skupiny nebo na jinou platformu, např. Youtube a do skupiny vložíte odkaz. Pokud budete tréninky natáčet, jste bodově zvýhodnění než trénující, kteří tréninky nenatáčí. Nejvíce můžu pomoci tak, když vás uvidím na videu.

Zároveň každý týden získáte výzvu navíc.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Touto výzvou už prošlo

týmů

Kdo Vás výzvou provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy v psí škole prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu.

V této online výzvě budu vaším motorem, který dohlídne na vaše pravidelné tréninky během procházek s vaším psem.

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu do výzvy přihlásit?
Výzva je vhodná pro všechny pejsky, od štěňat po psí seniory.

Je pro mě výzva vhodná, i když nemám žádné zkušenosti s výchovou a výcvikem?
Ano, zvlášť pokud se zajímáte o výchovu a výcvik pomocí pozitivních metod. Výzva není náročná na Vaše trenérské schopnosti. Budu Vám k dispozici, a tak Vám se vším poradím.

Už nějaké zkušenosti mám. Vyplatí se i tak účastnit se výzvy?
Ano, výzva Vám poskytne vedení, zpětnou vazbu a pravidelný trénink, což vám při tréninku může značně pomoci. Výzvu si chválí i zkušení trenéři psích sportů.

Kolik času musím výzvě věnovat?

Pár minut na shlédnutí jednotlivých cvičení. Cvičení pak můžete odcvičit během běžného venčení, nebo i doma. Finální tréninky s videem přidáváte vždy ke konci týdne.

co o výzvě říkají její absolventi

Výzva naprosto splnila má očekávání. Její absolvování bych rozhodně doporučila všem, kteří se rádi baví a tráví čas společně se svým psem, chtějí vylepšovat svůj vzájemný vztah, dovednosti psovoda a poslušnost a soustředění psa. Z mého pohledu velmi promyšlený a technicky profesionálně zpracovaný koncept výzvy motivuje ke každodenní práci, natáčení videí přináší samo o sobě okamžitou zpětnou vazbu, co tým zvládl, co zatím ne. Komentáře Romči jsou pak cenným nasměrováním, kudy vede cesta ke zlepšení. Výborné je, že každý si plnění úkolů může operativně přizpůsobit svým časovým možnostem, na trénink se nemusí nikam cestovat... A navíc je to zábava, dost jsme se u plnění některých úkolů pobavili, zvlášť vlastní nešikovností.

Lenka Lisá + Cal

absolventka výzvy na sebekontrolu

Mé očekávání bylo zlepšení našeho vztahu, aby si mě více všímal. Což si myslím že se moc povedlo. Dále abych si zvykla na každodenní cvičení a vymýšlení nových věcí, co můžeme dělat. Což se také povedlo každý den se alespoň chvilku věnujeme nějakému cvičení. Největší výhodou pro mě bylo, že mohu cvičit doma, nemusím trávit čas cestou na cvičák a pokud zrovna není den, zkusí se to jiný 🙂 . Romču určitě doporučuji, protože její zpětná vazba na videa je super, snaží se pomoci jak se zlepšit a také dodat optimismus když to vypadá beznadějně 🙂 . DOPORUČUJI VŠEMI DESETI 🙂

Zuzka Landsmanová + Kirk

absolventka výzvy na sebekontrolu

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Něco vám není jasné? kontaktujte mě

romana@pejskarina.cz