online výcvik

Online program výcviku a výchovy pomocí pozitivního přístupu. Trénujte pravidelně a kvalitně.

Pro koho je Online výcvik vhodný?

Od štěňátek po veterány

Věnuji se výchově a výcviku pejsků různého věku. Ať už máte štěňátko, puberťáka, dospělého psa nebo veterána, vždy jsou možnosti, co ve výchově změnit k lepšímu. Nikdy není moc brzy ani pozdě. 🙂

Od "prvomajitelů" po zkušené psovody

Nemáte žádné zkušenosti s výchovou pejsků? Nebo už jste několik pejsků měli, ale s novým pejskem řešíte jiné problémy, se kterými si nevíte rady? Ať tak či tak, jsem tu pro vás.

Od základů výcviku a výchovy

Věnuji se výchově a výcviku psů od základů, kdy učím páníčky, jak správně pejska vést, aby byl dobrým parťákem do života...

Až po zapeklité problémy

Dokážu vám poradit ale i se složitějšími problémy, nebo vás připravit na zkoušky...

Zkušenosti absolventů online výcviku

S kurzem jsme byli velmi spokojení a určitě doporučujeme. Pro nás byl rozhodně ideální v tom, že se díky němu zvýšila naše motivace ke cvičení ale zároveň jsme věděli co a jak a proč cvičit. Lekce byly krásně vysvětlené včetně videonávodů, dobře na sebe navazovaly. Chtěli jsme posílit vztah s naším pejskem, mít nové nápady, co s ním dělat, něco ho naučit a také zabavit a ještě jsme ani všechno nestihli vyzkoušet. Líbil se nám individuální přístup, lekce mimo jiné souvisely s tím, co s pejskem řešíme. V rámci kurzu nebyl problém se na cokoliv ohledně výchovy pejska zeptat. S trenérkou byla velmi příjemná a bezproblémová komunikace.

Martin Novák a Ronja

absolvent individuálního online výcviku

Pro online individuální cvičení jsme se rozhodli před stěhováním do nového bytu, měla jsem strach, jak to pejsek zvládne, protože dříve Mexinka nesnesla být sama doma. Začali jsme cvičit od získání pocitu bezpečí na "místečko" až po výdrž, nyní pracujeme na osamostatnění. Cvičení nám určitě pomohlo, pejsek je celkově klidnější, zlepšil se i vztah pes - páníček.

Lenka Krnáčová a Mexinka

absolventka individuálního online výcviku

Konkrétní příklady výcvikových témat

Příprava štěňátek

Není moc malý, není moc starý? Co a jak učit štěňátka? Co vše musím trénovat, abych nic nezanedbal? S tím vám poradím.

Výchova

Aby pejsek nežral "vše na co přijde". Aby netahal na vodítku. Aby neskákal na návštěvy. Aby uměl bez potíží jezdit v autě. Prostě abyste měli doma psího parťáka, ne prudiče!

Poslušnost a obedience

Základní poslušnost. Příprava na základní zkoušky z poslušnosti a obedience.

Hry pro lepší drive a sebekontrolu

Pokud je váš pejsek moc vzrušivý, nebo naopak velký kliďas, tyto hry vám zaručeně pomůžou. Patří sem např. i hry na odbourání pasení aut u border kolií.

Psí triky

Dej pac, válej sudy, přines! To vše a mnohem více vás můžu naučit.

Problémové chování

Problémové chování např. při soužití dvou a více psů, agresivní projevy v uričtých situacích, zběsilé štěkání za plotem a další zapeklité problémy.

Výhody výcviku online

Z

Můžeme se sejít kdykoliv a kdekoliv

O

Nemáte v okolí kvalitní cvičák

k

Zajímá vás názor jiného trenéra

Nemusíte dojíždět, ušetříte čas

Jak to probíhá?

Z

Kontaktujte mě přes formulář níže

Ozvu se vám zpět a zeptám se konkrétněji, co potřebujete řešit.
Z

Domluvíme si tréninkový plán

Domluvíme se na průběhu vašeho online výcviku. Tzn. co budeme trénovat, jak často chcete cvičit, jak dlouho bude naše spolupráce probíhat.
Z

Vrhneme se na to online 🙂

A jdeme na to! Vaše pokroky v tréninku budete nahrávat do uzavřené skupiny na Facebooku. K točení videí vám stačí obyčejný mobil nebo foťák. Abyste věděli jak v tréninku pokračovat, budete dostávat moje instrukce, videa atd.

Kolik to stojí?

kontaktujte mě

Online výcvik