Rok 2017 končí. Je na čase zhodnotit, co se povedlo, co tak super nebylo, a vytyčit si cíle do roku 2018.

Rok velké změny - narodilo se nám miminko

V únoru se nám narodilo miminko, tentokrát lidské. Přišla o trošku dřív, přesto se do našeho života krásně začlenila. Nicméně i přes Eliščinu pohodovou povahu jsem trénovala méně, než jsem původně zamýšlela. Zúčastnila jsem se méně závodů. A nezvládla jsem žádný seminář. Dobré na tom je, že mi to zas tak nevadilo. Dokud člověk nemá děti, tak to asi vnímá jinak. Prožívat mateřství je totiž nepřenositelná zkušenost. Super zkušenost! Doporučuji všem. 🙂

 

Co jsem tedy zvládla?

I tak jsem cca po 2 měsících od Elišky narození opět začala trénovat v naší Psí škole SUPERPES lidi. Kurzem Školka pro štěňátka mi prošly desítky týmů a další chodily na mé hodiny poslušnosti a triků. V létě jsem se zúčastnila 2 táborů dogfrisbee. Účastnila jsem se několika závodů v dogfrisbee. Z toho jsem se na 1 závodě umístila na bedně.

Co se týče projektu pejskařina.cz, zvládli jsme s mamkou spustit 1 online kurz - stříhání a úprava pudla a pracujeme na střihačské podpůrné online skupině. Já napsala několik článků. Odhodlala jsem se k tomu, točit videa ŽIVĚ a natočila adventní výzvu. Taky jsem natočila nespočet tréninkových videí, které jsem ještě neměla odvahu pustit do světa. 🙂

Rok 2017 mi přinesl i jiné dechberoucí momenty, kterým je například úsměv a pokroky naší skvělé Elišky :-). Potom skvělá atmosféra na Mistrovství světa agility v Liberci, kde závodila moje sestra Dita Korcová s její pudličkou Pepe. Po 3 měsících od narození Elišky jsem složila magisterské státnice. A těch událostí a momentů bylo... jen si je člověk musí umět dovolit prožít v přítomnosti, "tady a teď.

Co se moc nepovedlo?

Jinak jsem si představovala příchod Elišky na svět. Bohužel jsem musela absolvovat císařský řez. Nicméně to mě přivedlo k novým informacím a vím, že pokud budu mít další dítě, určitě se pokusím, aby na svět přišlo jinak. 🙂

Co se týká mého tréninku s Neri, musím přiznat, že jsem obecně málo trénovala. Nejvíc mě asi mrzí, že jsem více netrénovala pasení, i když mám vlastní ovce. Pořád mi chybí náš skvělý trenér Martin Maček, ale pevně věřím, že v roce 2018 si pod jeho vedením zase zatrénujeme, a ne jednou!

Taky jsem nezvládla moji účast v online kurzu zaměřeném na výzvy v tréninku. Měla jsem pár týdnů do porodu, a tak jsem kurz dosti upozadila.

 

Co plánuji v roce 2018?

Plánů mám opravdu hodně :-), a tak abych je všechny splnila, přihlásila jsem se online kurzu zaměřeného na plánování a dosahování cílů.

V osobním životě chci být spokojená jako doteď a věnovat se Elišce a rodině. Také chci dopsat diplomovou práci, která mi chybí k tomu, aby se mě stala paní magistra.

Letos také plánuji splnit s Neri na výborně zkoušky MD1 (dogdancing), OB1 (obedience), IHT1 (pasení) a doladit freestyle sestavu na dogfrisbee.

Chci vytvořit tréninkový deník, online kurz, odvysílat tréninkové webináře a účastnit se nějakého skvělého semináře. A taky víc číst!

 

Jaký byl váš rok a co plánujete v roce 2018? Podělte se do komentářů.