Multifunkční? Ano, v současné době vám totiž Renata může pomoci nejen s výchovou a základním výcvikem, ale především pokud máte se psem problémy, se kterými si nevíte rady. Vede bezplatnou poradnu, věnuje se též psychologii psů, správné výživě a psím sportům.

Kynologii se věnuje od základní školy, kdy fungoval na cvičáku ještě Svazarm. První pes Renči byl boxer a po čase se začala věnovat převážně sportovnímu výcviku s německými ovčáky, kde složila mnoho vrcholových zkoušek, jezdila po různých mistrovstvích a jejím největším úspěchem bylo dosažení dvojnásobného Mistra republiky ve výkonu služebních psů.

Renata odchovala řadu štěňat, se kterými vždy od malička pracovala formou hry. V současné době se věnuje chovatelství australských ovčáků.

 

“Snažím se pomáhat všem, kdo si včas uvědomí, že začít se štěnětem je mnohem jednodušší, než čekat do dospělosti psa.”

 

Od roku 2012 Renata trénuje i děti a svého syna již doprovodila na řadu mistrovství v agility, kde v roce 2015 jedenáctiletý klučina získal titul Mistr ČR v australských ovčácích a od té doby sbírá jedno ocenění za druhým.

Renča je zároveň profesionální fotografkou zvířat, takže i přes její zdravotně náročný  handicap, zasvětila svůj život pejskům po všech směrech.

V rozhovoru se budeme věnovat především výživě našich psích parťáků. Renata odpoví na řadu otázek týkajících se např. BARFu. Jaké používat pamlsky? A na co klást při krmení největší důraz? Jakou roli hraje správné stravování psa v jeho zdraví? A řadu dalších.

Zaregistrujte se již dnes na náš Online kongres pro pejskaře 2021 ať vám neuniknou letošní rozhovory s Lenkou Blachovou, Katkou Lerlovou, Honzou Farkačem, Bárou Sajdokovou, Bárou Morávkovou, Míšou Androvou, Ditou Korcovou či Nicole Vošvrdovou. Pokud byste chtěli vidět i rozhovor s Renatou Hofmann z loňska, stačí zakoupit balíček videí z letošního Online kongresu a získáte k němu i balíček rozhovorů z loňska 😉, stačí kliknout 👉 CHCI KOUPIT BALÍČEK KONGRESOVÝCH VIDEÍ

Nenechte si to ujít, pořád máte šanci se přidat a užít si rozhovory nejen s Renatou Hofmann, ale třeba s Františkem Šustou a dalšími.