Nejvíc mi vadí to, když si někdo místo toho, aby řešil potřeby zvířete, honí vlastní ego.

 

Kdo by neznal Františka Šustu – sympatického chovatele a trenéra zvířat, jehož jméno rezonuje nejen v České republice, ale i ve světě.

Možná o něm nevíte, že jeho dráha profesionálního trenéra, nebyla od začátku tak úplně jistá. V pražské zoo, kde všechno totiž začalo, stál na startovní čáře své kariéry v pozici propagátora, “učitele” a zástupce vedoucího vzdělávacích programů.

Jak se stalo, že se od propagace dostal až na stáže v Edinburghu, Londýně, USA a jinde? A jak dlouhá cesta a kolik zkušeností za jeho praxí stojí? Již brzy se to můžete dovědět na Kongresu pro pejskaře.

František, ačkoliv sám o sobě mluví jako o trenéru zvířat, se aktuálně nejvíc věnuje psům, potažmo pejskařům. Není stoupencem jedné jediné ultimátní metody. Ačkoliv vychází z pozitivky, trénink svým klientům ladí přesně na míru, aby vyhovoval pejskovi i jeho majiteli. Psa vnímá především jako zvíře, stejné jako ostatní, a tak chce, aby metody, které používá, byly použitelné i na všechna jiná zvířata.

A co dalšího můžete od rozhovoru očekávat? Dozvíte se třeba, jak předcházet neshodám s čtyřnohými kamarády, nebo třeba to, které zvíře je pro Františka nejkomplikovanější k výchově.

Zaregistrujte se již dnes na náš Online kongres pro pejskaře 2021 ať vám neuniknou letošní rozhovory s Lenkou Blachovou, Katkou Lerlovou, Honzou Farkačem, Bárou Sajdokovou, Bárou Morávkovou, Míšou Androvou, Ditou Korcovou či Nicole Vošvrdovou. Pokud byste chtěli vidět i rozhovor s Františkem Šustou z loňska, stačí zakoupit balíček videí z letošního Online kongresu a získáte k němu i balíček rozhovorů z loňska 😉, stačí kliknout 👉 CHCI KOUPIT BALÍČEK KONGRESOVÝCH VIDEÍ.

Stojí to za to, určitě si tento téměř hodinový rozhovor nabitý informacemi nenechte ujít, František je nejen obrovsky zajímavý člověk s hromadou zkušeností, ale také velký sympaťák!