Pavla Polymnia, učitelka „psích souvislostí“ - Pejskarina.cz

Psi jsou čtyřnozí andělé, díky kterým se můžeme dozvědět mnohé sami o sobě. Vy mu za to můžete pomoci zorientovat se tady, ve zmateném světě lidí. 

 

Pavla Polymnia, učitelka „psích souvislostí“, přichází s novým unikátním konceptem, jak se naučit komunikovat se svým psem. Její cesta začala v Řecku, kde při dlouhodobém pozorování potulných psích smeček naplno pochopila jejich hierarchii, komunikaci a způsob chování. Díky této zkušenosti vytvořila nový komplexní koncept, jak se naučit porozumět svým čtyřnohým parťákům i sobě samotným.  

 

„Nabízím vnitřní cestu pejskaře a pevné základy matky přírody, kde ukazuji rovnováhu tak, abyste se z toho nezbláznili a komunikace fungovala.“

 

Krom osobních schůzek k výuce nabízí online kurz. Je tu nejen pro profesionální pejskaře, ale především pro lidi, kteří prostě jen potřebují s pejskem fungovat a hlavně, si život i výcvik s ním užívat. 

Jaká špatná vnitřní nastavení si vytváříme? Může nám pes zrcadlit naše temnější stránky života? A jak pomoci našemu pejskovi ve chvíli, kdy se na něj řítí jiný pes? To vše a mnoho víc v našem rozhovoru, který vede Romana Kuchařová, trenérka a zakladatelka vzdělávacího webu pejskarina.cz. 

Zaregistrujte se již dnes na náš Online kongres pro pejskaře 2020 ať vám rozhovor neunikne. Těšit se krom Pavly můžete třeba na Františka Šustu, Petru Vyplelovou a další.