Objednávka

Sebekontrolní online výzva

Beru na vědomí, že objednávám:

  • variantu CVIČÍCÍ: veškeré materiály, videa a bonusy, včetně individuálního poradenství a zpětné vazby na vaše videa a dotazy v uzavřené Facebookové skupině
  • variantu DIVÁK: veškeré materiály, videa a bonusy bez možnosti individuálního poradenství a zpětné vazby
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Do výzvy jsme se pustili hned po ukončení přivolávačské výzvy, kde výsledky byly úžasné. Opět jsem velice nadšená, jak se dá za jeden měsíc neskutečně posunout a získat rady jak dál, které fungují. Díky výzvě jsme si s Ronem užili zase spoustu srandy, posílili náš vztah, ale především se oba posunuli ve výcviku o kus dál. Díky sebekontrole ho dokážu odvolat od kočky, dokáže v klidu sedět i když si hraje kočka přímo před ním, což bylo dřív nemyslitelné. Naučil se chodit na místo, protože zjistil, že je to vážně jeho bezpečné místo a ne odkladiště hraček 😀. Opět jsme zlepšili přivolaní, dostali jsme další super tipy a triky, jak ho dále zlepšovat ☺. No a čmuchací hry teď u nás jedou skoro denně v různých formách. Jediné čeho lituji je, že jsem o tomto kurzu nevěděla dřív, rozhodně by mi to ušetřilo hodně nervů. Romča je člověk na svém místě a dokáže každému pomoci a poradit, takže my s Ronem moc děkujeme a každému doporučujeme, protože ty výsledky vážně stojí za to👍.

Lucie Švehlová + Ron

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzvu bych moc ráda doporučila všem, co chtějí neustále pracovat na vztahu se svým psím miláčkem. Šli jsme do toho, protože jsme měli pár věcí, na kterých jsme potřebovali zapracovat, chtěla jsem vědět, jak na to, co můžu dělat špatně. Ale i proto, protože proč ne? Byla jsem zvědavá, co se můžeme společně venku i doma učit, čím sobě i pejskovi zaměstnat hlavu. Díky výzvě máme spoustu inspirace a námětů. Nikdo to za vás neodmaká, nikdy to nekončí, ale o tom ta společná cesta je 🙂 Výzvou zdaleka nic nekončí, je to prostě inspirace. A hlavně perfektní zpětná vazba a komentáře člověka, který má tolik zkušeností a postřehů k nezaplacení! Cítím, že jsem díky výzvě nabyla sebevědomí jako páníček, že jsme prohloubili náš vztah a zlepšili vzájemnou komunikaci. Také teď umím na procházce vymyslet víc her, díky nimž si oba více hrajeme a zároveň trénujeme, Hanny mě víc vnímá a oba jsme tak spokojenější a ve větší pohodě.

Tereza Maléřová + Hanny

absolventka výzvy na sebekontrolu