MOC DĚKUJI, ŽE JSTE SE PŘIDALI DO MENTORINGU!

Pokudn nemáte uhrazeno, tak do mailu vám dorazí platební údaje. Pokud máte uhrazeno, čtěte nabídku níže. Po uhrazení mentoringu vám nejdéle 13.9. pošlu všechny organizační informace.

MÁM TU PRO VÁS JEŠTĚ JEDNU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA BALÍČEK WEBINÁŘŮ, KTERÝ BĚŽNĚ PRODÁVÁM ZA 3200 Kč - K MENTORINGU JE MOŽNÉ WEBINÁŘE ZÍSKAT POUZE ZA 1000 Kč.

BALÍČEK 5 WEBINÁŘŮ OBSAHUJE:

Jak v klidu potkávat cizí psy

Webinář Jak v klidu potkávat cizí psy (na volno, za plotem i na vodítku)

Ať už váš pes na jiné psy doráží, protože se bojí, nebo protože si s nimi chce hrát... vždy je to nepříjemné. Ruce máme vytahané, jak se snažíme psa udržet v klidu. Nedej bože, aby nám za cizím psem utekl. To je konečná. A pokud vidí psy za plotem, může se zbláznit! Jaké strategie v tomto případě použít, aby byl náš pes pod kontrolou, i když vidí jiné psy? To se dozvíte na webináři.

 

Metoda kontrolovaného zastavení psa

Webinář Metoda kontrolovaného zastavení

Dokážete vašeho psa zastavit, i když bude pár desítek metrů od vás. Pro psa, který je nervózní, bojí se něčeho, nebo na něco přehnaně reaguje (ať už v dobrém či v tom špatném smyslu), je velmi důležitá kontrola jeho okolí. Pokud se v takové situaci snažíte pejska přivolat, většinou se to nepodaří. Proto je snazší nejprve psa zastavit. Pes nepřestává mít kontrolu nad tím, co ho děsí či vzrušuje, ale dokáže zastavit, přepnout a začít vás vnímat.

 

Chůze na vodítku

Webinář Chůze na vodítku

Zkoušeli jste kde co, ale váš pes pořád tahá a tahá. Na webináři si prozradíme metody, které opravdu fungují, pokud systém dodržíte. Povíme si věci od základů - od výběru vodítka po pokročilé techniky, jak chůzi na vodítku zdokonalit. Pokud máte mladého pejska, dozvíte se, jak s chůzí na vodítku začít správně už od začátku. A pokud máte problém s taháním, díky webináři začnete znovu a lépe.

 

Bezpecne místo

Webinář Bezpečné místo

Chodíte domů se strachem, co váš pes zase rozkousal? Máte děti a bojíte se, že jejich péči pes jednoho dne nevydrží a ožene se po nich? Naučte ho chodit do klece. Ne za trest, ale aby to měl rád. Aby klec, přepravku, pelíšek či určenou místnost bral jako své bezpečné místo, jako svoje útočiště. Přesný postup učení bezpečného místa dle principů pozitivní motivace se dozvíte na webináři. 

Nezrani hnusu

Webinář Nežraní hnusů

Je každá vaše procházka utrpením, protože číháte, kde váš pes zase něco sežere? Kamínky, hovínka, zkažené jídlo, zahozené pečivo či dokonce něco jedovatého...  Přestaňte se trápit a pojďte se dozvědět, jak z toho ven, aby při zahlédnutí hnusů šel pes automaticky k vám a vy už nemuseli řešit zbytečné zvracení či návštěvu veteriny.

 

CO DALŠÍHO Získáte?

=

bonusové video Úvod do klikr tréninku

=

pracovní listy ke každému webináři,

které vás motivují jít rovnou do akce

=

možnost se zúčastnit Sebekontrolní online výzvy se slevou

Kdo pro vás webináře připravil

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy v psí škole prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu.

Do webinářů jsem zpracovala témata, se kterými páníčci s jejich pejsky nejčastěji bojují.

Pojďte pro změnu udělat něco hned teď

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po přijetí platby vám budou poslány všechny informace na mail.