ONLINE KURZ VYCHOVEJ SI SVÉHO SUPERPSA

11 týdenní online kurz, díky kterému se naučíte mít vašeho psa pod kontrolou

Trápí i vás, že:

Q

štěká na vše, co se hýbe?

Q

projít v klidu okolo plotu s cizími psy je nemožné?

Q

když vidí zvěř, tak jako by ohluchnul?

Q

pořád někde čmuchá a v tu chvíli nevidí, neslyší?

Q

klidná chůze na vodítku je prostě scifi?

PŘEDSTAVTE SI, ŽE:

=

z vás nespustí oči

=

vás vnímá, i když vidí cizí psy či lidi

=

umí zastavit nežádoucí chování na jeden povel

=

je pod kontrolou na blízko i na dálku

=

ho pouštíte navolno a bez obav

Vstupte do online kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po uhrazení Vám budou zaslány všechny informace na email.

Náš cíl jsou procházky bez obav

Koncept jednoduchých cvičení a her vám ukáže, jak s vaším pejskem spolupracovat po dobrém. Dodá pejskovi i vám jistotu, jak reagovat v různých vypjatých situacích.

Naučíte se, jak pejska správně motivovat. A dozvíte se strategie, které vám pomůžou k tomu, abyste měli nad psem kontrolu. A co víc, pes bude spokojenější a méně nervózní a roztěkaný.

Proč? Sám od sebe začne vyhledávat mechanismy sebekontroly. Sám od sebe pozná, kdy už je toho na něj moc.

Jak toho docílíme? Pomocí tréninkových her zaměřených na pozornost, motivaci, přivolání a sebekontrolu.

Cílem naší 11 týdenní spolupráce jsou procházky bez obav. Z procházek se budete vracet nadšení a nabití energií. Konec strachu, že zdrhne. Konec zoufalství, k jakému plotu vás zase odvleče. Konec pocitům studu, když se neumí seznámit s jinými psy v klidu.

Bez trenéra to nezvládnete?

Sami si s tím neumíte poradit. Váš pes je prostě stále nesoustředěný, zajímají ho pachy, vše okolo. Na vodítku tahá jako blázen. Z vodítka se ho pustit bojíte, aby neutekl. Míjení cizích psů je katastrofa.

Potřebujete vedení, podporu a motivaci, abyste se z toho nezbláznili. Zároveň potřebujete trénovat během procházek , tedy v čase, kdy můžete vy a nespoléhat na hodinu, kdy je otevřený cvičák.

Pojďte zatočit s následujícími problémy a začnete si užívat procházky v klidu a pohodě.

 

témata, na která se zaměříme

=

motivace a pozornost

=

přivolání

=

povel, kterým stopneme nežádoucí chování

=

místečko jako klidová zóna

=

chůze na vodítku

=

míjení cizích psů v klidu

=

nežádoucí pasení a lovení (zvěře, aut, kol, ...)

=

další témata na přání kurzistů

Pomůžu vám právě v online kurzu

co o online kurzech říkají jejich absolventi

Výzva naprosto splnila má očekávání. Její absolvování bych rozhodně doporučila všem, kteří se rádi baví a tráví čas společně se svým psem, chtějí vylepšovat svůj vzájemný vztah, dovednosti psovoda a poslušnost a soustředění psa. Z mého pohledu velmi promyšlený a technicky profesionálně zpracovaný koncept výzvy motivuje ke každodenní práci, natáčení videí přináší samo o sobě okamžitou zpětnou vazbu, co tým zvládl, co zatím ne. Komentáře Romči jsou pak cenným nasměrováním, kudy vede cesta ke zlepšení. Výborné je, že každý si plnění úkolů může operativně přizpůsobit svým časovým možnostem, na trénink se nemusí nikam cestovat... A navíc je to zábava, dost jsme se u plnění některých úkolů pobavili, zvlášť vlastní nešikovností.

Lenka Lisá + Cal

absolventka výzvy na sebekontrolu

Mé očekávání bylo zlepšení našeho vztahu, aby si mě více všímal. Což si myslím že se moc povedlo. Dále abych si zvykla na každodenní cvičení a vymýšlení nových věcí, co můžeme dělat. Což se také povedlo každý den se alespoň chvilku věnujeme nějakému cvičení. Největší výhodou pro mě bylo, že mohu cvičit doma, nemusím trávit čas cestou na cvičák a pokud zrovna není den, zkusí se to jiný 🙂 . Romču určitě doporučuji, protože její zpětná vazba na videa je super, snaží se pomoci jak se zlepšit a také dodat optimismus když to vypadá beznadějně 🙂 . DOPORUČUJI VŠEMI DESETI 🙂

Zuzka Landsmanová + Kirk

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsme se pustili hned po ukončení přivolávačské výzvy, kde výsledky byly úžasné. Opět jsem velice nadšená, jak se dá za jeden měsíc neskutečně posunout a získat rady jak dál, které fungují. Díky výzvě jsme si s Ronem užili zase spoustu srandy, posílili náš vztah, ale především se oba posunuli ve výcviku o kus dál. Díky sebekontrole ho dokážu odvolat od kočky, dokáže v klidu sedět i když si hraje kočka přímo před ním, což bylo dřív nemyslitelné. Naučil se chodit na místo, protože zjistil, že je to vážně jeho bezpečné místo a ne odkladiště hraček 😀. Opět jsme zlepšili přivolaní, dostali jsme další super tipy a triky, jak ho dále zlepšovat ☺. No a čmuchací hry teď u nás jedou skoro denně v různých formách. Jediné čeho lituji je, že jsem o tomto kurzu nevěděla dřív, rozhodně by mi to ušetřilo hodně nervů. Romča je člověk na svém místě a dokáže každému pomoci a poradit, takže my s Ronem moc děkujeme a každému doporučujeme, protože ty výsledky vážně stojí za to👍.

Lucie Švehlová + Ron

absolventka výzvy na sebekontrolu

Hlavním důvodem přihlásit se do sebekontrolní výzvy se svým flatem Eddym bylo jeho požírání všemožných hnusů co kde našel. S přihlášením jsem trošku váhala zda nám bude výzva přínosem. Koncepty her jsme znali a hráli je, ale měli jsme je málo zgeneralizované, tudíž nám ve vypjatých situacích moc nefungovali, nakonec výzva předčila veškeré mé očekávání. Struktura výzvy, hodnotná pravidelná zpětná vazba od Romči, několik webinářů a videohovorů a podpora ostatních v členské sekci, nás všechny motivovala intenzívně trénovat, což se rychle projevovalo na výsledcích. Výzva moje očekávání rozhodně naplnila, udělali jsme velký pokrok v nežraní hnusů, na kterém musíme ještě dál pracovat, ale už víme jak na to. A jako bonus si odnášíme ještě větší upevnění našeho vztahu a vzájemné důvěry, celkově se těch šest intenzivních týdnů pozitivně promítlo do všech našich společných činností. Za mě mohu pejskarina.cz Romana Kuchařová vřele doporučit, nebyl to jen kurz s osnovou a návodem, ale s osobním přístupem a řešením problému každého týmu výzvy na míru.

Dana Lorenzová + Eddy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzvu bych moc ráda doporučila všem, co chtějí neustále pracovat na vztahu se svým psím miláčkem. Šli jsme do toho, protože jsme měli pár věcí, na kterých jsme potřebovali zapracovat, chtěla jsem vědět, jak na to, co můžu dělat špatně. Ale i proto, protože proč ne? Byla jsem zvědavá, co se můžeme společně venku i doma učit, čím sobě i pejskovi zaměstnat hlavu. Díky výzvě máme spoustu inspirace a námětů. Nikdo to za vás neodmaká, nikdy to nekončí, ale o tom ta společná cesta je 🙂 Výzvou zdaleka nic nekončí, je to prostě inspirace. A hlavně perfektní zpětná vazba a komentáře člověka, který má tolik zkušeností a postřehů k nezaplacení! Cítím, že jsem díky výzvě nabyla sebevědomí jako páníček, že jsme prohloubili náš vztah a zlepšili vzájemnou komunikaci. Také teď umím na procházce vymyslet víc her, díky nimž si oba více hrajeme a zároveň trénujeme, Hanny mě víc vnímá a oba jsme tak spokojenější a ve větší pohodě.

Tereza Maléřová + Hanny

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do kurzu jsme šly s touhou naučit se něco nového, hlavně sebekontrole a nežrání hnusů na vycházce a v lese, ale i dalším věcem, které pes ještě nezvládal. Kurz byl skvělý a naučily jsme se spoustě nových věcí, ale byl docela hektický a časově náročný. Na druhou stranu nás to přinutilo, abychom se cvičení věnovaly intenzivně a opakovaly to, co jsme se naučily. Naučily jsme se spoustě nových věcí a naplnilo mne to nadšením pokračovat dál v trénování. Kurz splnil má očekávání a byla jsem nadšená, když jsem viděla pokroky psa. Prohloubilo to i náš vzájemný vztah.

Terézia Tošovská + Asta

absolventka výzvy na sebekontrolu

Vstupte do online kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po uhrazení Vám budou zaslány všechny informace na email.

co konkrétně v online kurzu Vychovej si svého superpsa získáte

;

Hry a cvičení

Získáte podrobné video návody a textové návody, jak na to. Budete postupovat krok za krokem po dobu 11 týdnů. I poté vám zůstanou přístupy do členské sekce k materiálům na další 3 roky.

=

videa k tématu motivace a pozornosti

videolekce, kde se dozvíte, co dělat, když nedává pozor, neposlouchá a jak ho správně motivovat, plus různé hry na pozornost

=

16 přivolávačských her

16 videolekcí pro lepší přivolání zábavnou formou

=

celá metodika a hry k chůzi na vodítku

6 videolekcí, kde uvidíte krok po kroku, jak s vodítkem správně začít i co dělat, pokud už tahá

=

celá metodika a hry k metodě kontrolovaného zastavení

6 videolekcí s postupem, jak naučit psa zastavit v dálce kdekoliv a kdykoliv - například, když vidí zvěř nebo chce utéct za cizími psy či lidmi

=

celá metodika a hry k místečku a jeho využití pro klid psa

6 videolekcí, jak psa naučit chodit na místečko a postupy, jak psa zklidnit a učit ho samotě

=

celá metodika a hry k nežraní hnusů

6 videolekcí, které napomohou, aby váš pes nesežral kde co

=

tipy a triky, jak na nelovení zvěře

=

tipy a triky, jak zamezit nežádoucímu pasení aut atd.

=

další témata na přání kurzistů

;

Webináře

Webináře, kde se vám dané informace spojí v ucelený celek.

Webinář Chůze na vodítku

Zkoušeli jste kde co, ale váš pes pořád tahá a tahá. Na webináři si prozradíme metody, které opravdu fungují, pokud systém dodržíte. Povíme si věci od základů - od výběru vodítka po pokročilé techniky, jak chůzi na vodítku zdokonalit. Pokud máte mladého pejska, dozvíte se, jak s chůzí na vodítku začít správně už od začátku. A pokud máte problém s taháním, díky webináři začnete znovu a lépe.

 

Chůze na vodítku

Webinář Jak v klidu potkávat cizí psy (na volno, za plotem i na vodítku)

Ať už váš pes na jiné psy doráží, protože se bojí, nebo protože si s nimi chce hrát... vždy je to nepříjemné. Ruce máme vytahané, jak se snažíme psa udržet v klidu. Nedej bože, aby nám za cizím psem utekl. To je konečná. A pokud vidí psy za plotem, může se zbláznit! Jaké strategie v tomto případě použít, aby byl náš pes pod kontrolou, i když vidí jiné psy? To se dozvíte na webináři.

 

Jak v klidu potkávat cizí psy

Webinář Bezpečné místo

Chodíte domů se strachem, co váš pes zase rozkousal? Máte děti a bojíte se, že jejich péči pes jednoho dne nevydrží a ožene se po nich? Naučte ho chodit do klece. Ne za trest, ale aby to měl rád. Aby klec, přepravku, pelíšek či určenou místnost bral jako své bezpečné místo, jako svoje útočiště. Přesný postup učení bezpečného místa dle principů pozitivní motivace se dozvíte na webináři.

 

Bezpecne místo

Webinář Metoda kontrolovaného zastavení

Dokážete vašeho psa zastavit, i když bude pár desítek metrů od vás. Pro psa, který je nervózní, bojí se něčeho, nebo na něco přehnaně reaguje (ať už v dobrém či v tom špatném smyslu), je velmi důležitá kontrola jeho okolí. Pokud se v takové situaci snažíte pejska přivolat, většinou se to nepodaří. Proto je snazší nejprve psa zastavit. Pes nepřestává mít kontrolu nad tím, co ho děsí či vzrušuje, ale dokáže zastavit, přepnout a začít vás vnímat.

 

Metoda kontrolovaného zastavení psa
;

Zpětná vazba a skupinová motivace

Získáte moji odbornou zpětnou vazbu, abyste se vyhnuli chybám.

pan a pes

Facebooková skupina ke kurzu

Ke kurzu je zřízena speciální FB skupina, kde budete moci vkládat vaše tréninková videa a dotazy. Ve skupině budu maximálně přítomná a nápomocná. Budete mě mít 11 týdnů po boku.

 

pan a pes

Zpětná vazba

Vždy bude možnost posílat vaše vlastní videa z tréninku, na která vám poskytnu zpětnou vazbu tak, aby vás co nejvíce posunula v dalším tréninku.

 

Psi skáčí po pamlsku

Skupinová motivace

Ačkoliv budete mít veškeré materiály dostupné v členské sekci na webu, doporučuji se přidat i do připojené Facebookové skupiny, která bude zřízena jen pro tento online kurz. Ve skupině můžete pokládat dotazy, posílat vlastní videa a motivovat se i díky výkonům ostatních! Nejen že získáte zpětnou vazbu ode mě, ale zároveň se učíte i ze zpětné vazby, kterou dávám ostatním.

 

 

;

Skupinové videokonzultace a jejich záznamy

Na skupinových videokonzultacích se můžete radit konkrétně nad svými výcvikovými problémy. Z každé videokonzultace bude pořízen záznam.

Psi skáčí po pamlsku

Skupinové videokonzultace a jejich záznamy

Na skupinových videokonzultacích můžeme řešit konkrétně vaše problémy. Na všechny otázky odpovím.

 

 

Psi skáčí po pamlsku

Plánovací sessions

Na začátku online kurzu a v jeho polovině se sejdeme přes videokameru na tzv. plánovací session, kde společně naplánujeme postup vašeho tréninku s vaším psem tak, abyste online kurz využili a vytěžili co nejvíce.

 

 

;

Celý online kurz obsahuje

 

=

více jak 40 videolekcí v členské sekci

=

3 skupinové videokonzultace (včetně záznamu)

=

2 plánovací sessions (včetně záznamu)

=

4 obsáhlé webináře (včetně záznamu)

=

11 týdnů podpory a zpětné vazby ve FB skupině

Přesný harmonogram online kurzu:

1. týden (15. - 22. 4.) - motivace, pozornost, začátky sebekontroly

16. 4. od 9.30 proběhne videohovor, kde naplánujeme váš trénink - “plánovací session”

2. týden (22. - 28. 4.)  - hry pro lepší přivolání a pozornost

28.4. od 16.00 proběhne Webinář Chůze na vodítku

3. týden (29. 4. - 5. 5.)  - hry pro lepší přivolání a pozornost

29. 4. od 17.00 proběhne Webinář Bezpečné místo s přesahem (jak naučit druhého psa být v klidu, když cvičí první, jak bezpečné místo využít i pro reaktivce při vekovních aktivitách atd.)

4. týden (6. 5. - 12. 5.) - techniky pro klidné procházky

12. 5. od 16.00 Webinář Jak v klidu míjet cizí psy

5. - 11. týden (13. 5. - 28. 6.) - STOP povel a Metoda kontrolovaného zastavení, nežraní hnusů, tahání a chůze na vodítku, přivolání, bezpečné místo a klid, jak na nelovení zvěře, jak na nežádoucí pasení (aut, cyklistů atd.)

13.5. od 17.00 Webinář Metoda kontrolovaného zastavení

14. 5. od 9.30 - “plánovací session”

29. 5. od 9.30 - skupinová videokonzultace

19. 6. od 9.30 - skupinová videokonzultace

Kolik to stojí

Přidejte se hned teď! Začínáme 15.4. 2024 společně.

Vstupte do online kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po uhrazení Vám budou zaslány všechny informace na email.

Podívejte se, jak online kurz pomohl ostatním

co o online kurzech říkají jejich absolventi

Romča s Indy pejskarine.cz děkují! Já bych na kurz nenarazila nebýt kamarádky, která si vzala domů už před nějakou dobou z útulku roční fenečku a začaly hned na sobě makat a tenhle kurz jim hodně pomohl. V čem pomohl nám? Nebo spíše mě? V důvěře ve vlastního psa, že určité situace už zvládne a že není potřeba na ní pořád a pořád volat a snažit se jí odvolávat (když to stejně selhávalo :D). Během kurzu se nám venku povedly (pro mě) neskutečné kousky - odvolání vítacího flata (kdo zná tak ví, jak těžké to je :D) od lidí, zastavit při pozdravení psa a odvolat zpět a také Indynka běhá sama v lese na volno (bez stopovačky). Povedlo se nám naučit jí, že má své klidné místo, kam už začíná sama chodit a dokonce spát 😍 takže jestli někdo vahá, jestli jo nebo ne, já říkám JO JO JO! Minimálně to člověka donutí pravidelnosti ve cvičení a hlavně Vám někdo bude zvedat laťky postupně, což já nevěděla, jaké jsou mezikroky, aby např. pes šel sám na místo a zůstal tam 🙂 Když jsem tápala, jak postupovat dál a jak ta kritéria ztížit, tak jsem měla pocit, že Indynka ztrácí o cvičení se mnou zájem, ale teď už ne 🙂 Takže moc děkuji Romče za super věc a skvělou práci - a myslím, že nejvíc děkuje Indynka, která nemá venku vynervenou paničku s postojem "co ten pes zase vyvede" ale paničku s chováním "tak co spolu ty moje rošťando vyvedem a jak se dnes spolu pobavíme". P.s. další skvělá věc na cvičení bylo (ne nutné ale zábavné) zapojení manžela, což Indy zvedlo motivaci ke cvičení na maximum, že jsme cvičili všichni spolu, jako správná smečka 😍🤩😍

Romana Marková + Indy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romči výzvu nám seslalo samo nebe. V době covidové jsme se s naším 3m štěnětem stihli dostat jen jednou na cvičák, a pak nám všechno zavřeli. Po intenzivním hledání on-line variant jsme "riskli" Romči školku pro štěňata a byla jsem nadšená. Vše má hlavu a patu, vše je praktické, nejen teoretické a hlavně to funguje. Samozřejmě by to vše nešlo bez vlastní časové investice a každodenní píle 🙂 Uprostřed školky se zjevila možnost Přivolávačské výzvy a po konzultaci s Romčou jsme na to vlítli. Očekávání bylo přiměřené - nejsem moc příznivcem on-line aktivit, ale v dnešní době to prostě jinak nejde a štěně roste. Skutečnost byla nad očekávání, i když to byl fičák - ale jak jinak se něco naučit bez té správné intenzivity? Nic není zadarmo. Ale fakt, že máme první výsledky, nás hnal dál. Co mě také nadchlo je rychlost reakce na příspěvky či téměř okamžité odpovědi na otázky a nejasnosti. V tomto jsem si přišla skoro jako na individuálním kurzu! Klobouk dolů, Romčo. Bylo také příjemné sledovat ostatní účastníky, inspirovat se, ptát a nasávat další tipy a triky. Parta se společným cílem také velmi dobře zafungovala. Takže naše 4m ohařo-labradorské štěně neskočí po pamlsku, co mu házím před nos pokud mu to nedovolím. Venku na povel pustí už většinu "dobrot", protože ví, že ode mě dostane lepší. Na povel odběhne na pelíšek a vydrží déle a déle a zavádíme také intenzivně do praxe zalehnutí v dálce. Ještě máme co trénovat, ale víme jak na to a máme se kde doptat, když si nevíme rady. Všem bez rozdílu doporučuji a určitě se plánuji zapojit do další výzvy!!!

Linda Frydrychová + Messi

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od výzvy jsem očekával zlepšit vztah mezi mnou a mým psem. Již jsem 2 výzvy absolvoval. Bylo to sice časově náročné, ale vyplatilo se. Naučili jsme se cviky, které použijí dennodeně v praxi. Jsme více na sebe napojeni a celkově vidím zklidnění a mnoho cviků využiji i v kynologii. Doporučuji všem známým a i těm, kteří chtějí na sobě pracovat, nemají čas dojíždět pravidelně v určitou dobu na cvičák. A můžete se i učit z videí spolucvičících a jejich hodnocení. Za mně super forma cvičení 🙂

Jiří Dušek + Aileen

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsem se přihlásila, abych se naučila pracovat se svým psem. Mám opravdu hyperaktivní 11ti měsiční štěně. Které se ničeho nebojí, je do všeho hrrr, vše ho zajímá a i když je to můj vysněný pes, je to s ním dost náročné. Takže bych chtěla umět více ho zvládat. Výzva byla opravdu super a hodně poučná, určitě jsme se posunuli a spoustu prvků z výzvy často používám. Romča se nám opravdu věnovala a hlavně její videa a psané návody k videum byli pochopitelný. Já bych výzvu doporučila úplně každému, kdo je ochotný dát svému čtyrnohemu parťákovi více času, než jít s ním jen ven čůrat a nebo ho nakrmit. Pořád je v čem se zdokonalovat a hlavně výzva je nejdůležitější pro nás páníčky. Jak se budou naši psi chovat, je hlavně v nás lidech. Výzva je určitě velmi dobrá v tom, aby jsme spoustu věcí ohledně výchovy a cvičení psa pochopili.

Lucka Loskotová + Corry

absolventka výzvy na sebekontrolu

Kdo Vás online kurzem provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem majitelkou instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace. Naše psí škola funguje od roku 2009 a vedu v ní tým instruktorek.

Mými kurzy v psí škole ročně projde přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu. V online kurzech jsem pomohla už více jak několika tisícům týmů (páníček a pes).

V této online výzvě budu vaším motorem, který dohlídne na vaše pravidelné tréninky během procházek s vaším psem.

romana:kucharova_pejskarina

Byla jsem v těchto médiích

Vstupte do online kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po uhrazení Vám budou zaslány všechny informace na email.

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu do online kurzu přihlásit?

Výzva je vhodná pro všechny pejsky, od štěňat po psí seniory.

Mám štěně a výše uvedené problémy neřešíme. Je to i pro mě?

To je skvělá příležitost problémům předcházet. Všechna cvičení mají několik úrovní, tedy můžete trénovat i se štěňátkem tak, aby pro vás byly procházky bez obav a bez vodítka, v klidu a pohodě.

Je pro mě online kurz vhodný, i když nemám žádné zkušenosti s výchovou a výcvikem?

Ano, zvlášť pokud se zajímáte o výchovu a výcvik pomocí pozitivních metod. Výzva není náročná na Vaše trenérské schopnosti. Budu Vám k dispozici, a tak Vám se vším poradím.

Už nějaké zkušenosti mám. Vyplatí se i tak účastnit se výzvy?
Ano, výzva Vám poskytne vedení, zpětnou vazbu a pravidelný trénink, což vám při tréninku může značně pomoci. Výzvu si chválí i zkušení trenéři psích sportů.

Kolik času musím online kurzu věnovat?

Pár minut na shlédnutí jednotlivých cvičení. Cvičení pak můžete odcvičit během běžného venčení, nebo i doma. Finální tréninky s videem přidáváte vždy ke konci týdne.

Jak dlouho mi zůstanou přístupy k materiálům?

Materiály máte k dispozici po dobu 3 let od začátku kurzu. Mojí podporu a zpětnou vazbu ve skupině na FB budete mít k dispozici po dobu 11 týdnů.

Musím točit videa z tréninku?

Točit videa z tréninků není nutné, ale pokud tuto možnost využijete, online kurz Vám pak bude velkým přínosem. Díky videím mohu upozornit na případné chyby a nasměrovat Vás v tréninku dál. Není nutné točit profi videa nebo mít pomocníka na natáčení. Stačí si pořídit malý stativ nebo mobil během procházky opřít například o strom. Video pak jednodušše nahrajete na Facebook do skupiny.

Bojím se, že online kurz mi oproti tréninku na cvičáku nic nepřinese.

Mám zkušenosti jak s vedením online kurzů, tak skupinovými a individuálními lekcemi na cvičáku. Online kurz má velikou výhodu v tom, že se Vám nestane "cvičákový syndrom", kdy pes na cvičáku poslouchá jako hodinky, ale jakmile z něj odejdete, veškerá poslušnost je pryč. Díky online kurzu cvičíte kdekoliv a kdekoliv, tedy na místech, kam reálně s pejskem chodíte a do situací, které reálně potřebujete řešit. 

Co když některý týden nebudu moct cvičit?

Veškeré materiály i tak zůstávají v členské sekci. Z videokonzultací zůstávají záznamy. Vaše otázky budete moct průběžně vkládat do FB skupiny, která je jen k online kurzu.

Co když nebudu stíhat?

Během online kurzu máme naplánované dvě plánovací sessions, kde si společně vytvoříme tréninkový plán přesně pro vašeho psa tak, abyste z online kurzu vytěžili co nejvíce a trénink zařadili do vašeho běžného fungování.

Jak probíhají videokonzultace a webináře?

Na videokonzultacích, plánovacích sessions a webinářích se sejdeme online na platformě ZOOM. K připojení stačí PC nebo mobil. Pokud se mě budete chtít ptát, uvidíme se přes videokameru. Dovysvětlíme si, co vám v tréninku není jasné. Odpovím všechny otázky.Po vysílání vám poskytnu záznam. Pokud se videokonzultací a webinářů nemůžete z časových důvodů účastnit, můžete mi poslat otázky předem a já je zodpovím, podíváte se na odpovědi pak ze záznamu.

Vstupte do online kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Po uhrazení Vám budou zaslány všechny informace na email.