Příručka První dny se štěňátkem už letí do vaší emailové schránky - je nutné otevřít mail s předmětem "potvrdťe..."

Máte vše rozkousané?

stene_kouse
r

Máte pokousané ruce a nohy, když se štěně rozdovádí?

r

Už vás rozčiluje najít každý den rozkousanou věc - gauč, nábytek, pantofle?

r

Přesto, že se všude válí psí hračky, ani si jich nevšimne?

POJĎME TO ZARAZIT

pan a pes

díky zaručenému návodu kousání postupně vymizí

konec zničeným věcem za desetitisíce

bez trestů, křiku a agrese

a doma bude zase klid a pohoda...

Je možné platit prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem. Platební brána se vám ukáže až na konci procesu objednání.

Je možné platit prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem. Platební brána se vám ukáže až na konci procesu objednání.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

590Kč

Nyní jen 149Kč!

Konec pokousaným rukám a nohám, dětem, rozkousanému gauči a nábytku... Jak na to? To se dozvíte ve videolekci Moje štěně kouše.

Tento kurz byl pro mě velká výzva a i přesto že jsem měl obavy jak ,,po domácku" mohu naučit štěňátko i jen základní povely, šel jsem do toho. A obavy, strach vystřídalo nadšení z toho jak nenásilnou pozitivní cestou se dá porozumět psí duši a bez stresu se učit povely, porozumět vše kolem životosprávy a porozumět psímu tělu aby bez obav a s důvěrou probíhalo veterinární vyšetření, i naše domácí kontrola zoubků, očí, uší, pacek... Mě a mému štěňátku - pejsek Lexik - teď už 3 a 1/2 měsíčnímu tento kurz přinesl umění sebe a tím i velmi aktivní štěňátko zklidnit a teď s nadšením, těšením a radostí splní povely. Tím se hodně a nerozdělitelně prohloubilo vzájemné pouto.

Petr Hošinský

absolvent online kurzu Psí školka