Se svým klientem teď a tady

Workshop věnovaný mezilidské konverzaci, zejména pro trenéry

Se svým klientem teď a tady

Workshop věnovaný mezilidské konverzaci, zejména pro trenéry, ale i pro ty, kteří někoho něco učí

Workshop vznikl na podnět účastníků workshopů Se svým psem teď a tady, zejména trenérů. Vychází z potřeb a podnětů, které trenéři často v mezilidské konverzaci řeší. Jeho smyslem je nejen lépe pochopit svět lidí, a to jak se učí, ale na základě znalostí si osvojit komunikační dovednosti, které pomáhají vašim klientům se učit lépe, nastavit efektivní a udržitelnou spolupráci, která vede k vytyčeným výsledkům, a to v prostředí, které učení a postup podporuje.

Přínosy workshopu

Užitečné teoretické informace ohledně nastavení mysli, stylů učení, motivace i prostředí podporující růst

Osvojení si konkrétních komunikačních dovedností a jejich používání

Techniky mindfulness pro vás i vaše klienty

Materiály, které mohou pomoci se zaměřit na oblasti komunikace, ve kterých si přejete posun

Podpora a moudrost skupiny

Reference

Ahoj Petro, jsem moc ráda, že jsem absolvovala Tvůj workshop Se svým klientem teď a tady. Zase, jako vždy když se s Tebou mám možnost potkat, mi Tvé rady a poznatky otevřely dveře k lepší komunikaci s lidmi. To se samozřejmě netýká jen mých klientů.

Tvůj webinář byl zábavný, plný jasných informací a pro mě velmi přínosný. Věci, které vysvětluješ, jsou pochopitelné i pro lajka. V komunikaci s Tebou, zažívám takové ty AHA momenty, vše krásně do sebe zapadá a je to naprosto jasné. Jen si ještě hlídat ty emoce a naučené komunikační techniky v klidu používat. A díky tomu, že prostřednictvím tvého workshopu mám možnost nakouknout do lidské hlavy a uvažování, budu možná lepším nejen trenérem, ale i třeba naslouchající kamarádkou.

Ahoj Péťo, ještě jednou děkuji za uspořádání tohohle workshopu. Obsahoval spoustu pro mě nových a velice zajímavých informací o lidském mozku, učení i komunikaci. Díky workshopu jsem zjistila, na co se potřebuji zaměřit ve svém přístupu ke klientům, aby nám to lépe klapalo. Na závěr ti chci ještě jednou poděkovat za všechny informace, postřehy, vhledy a tak dále a za prostor pro sdílení, který jsi ve workshopu vytvořila, protože velice přínosným prvkem pro mě bylo sdílení problémů, řešení a obecně myšlenek s ostatními trenéry, čímž jsme vytvářeli jakési živé kolektivní moudro.

Kdy?

  1. Setkání: 19.1.2023, 9:00 – 12:00
  2. Setkání: 26.1. 2023, 9:00 – 12:00
  3. Setkání: 2.2. 2023, 9:00 – 12:00

Kde?

Setkání proběhnout on-line přes platformu ZOOM.

Potřebné informace k přihlášení budou účastníkům zaslány před začátkem kurzu.

Za kolik?

Obvyklá cena 3290,-Kč. Zvýhodněná cena pro účastníky kongresu o více než 10 % méně, tedy 2900,-Kč.

Jak?

Očekávejte interaktivní vedení workshopu, které bude vyžadovat aktivní zapojení. Nevyhneme se ani výkladu a zadání mezi jednotlivými sezeními. CÍLEM je nejen znát, ale umět nové použít a v neposlední řadě přijít si na nové myšlenky a nápady.

S kým?

Workshop povede Petra Jaškówová, PCC (ICF), koučka, lektorka, trenérka (lidí), faciliátorka. Více na www.petrajaskow.cz.

Jak se přihlásit?

Na tento workshop se lze přihlásit pouze emailem na petra.jaskow@arterra.cz

V případě zájmu pošlete prosím:

  • Celé jméno
  • Telefonní číslo
  • Emailovou adresu
  • Do předmětu emailu uveďte kód: „KONGRES22“

Další potřebné organizační informace o platbě, začátku workshopu a co si připravit dostanete v odpovědi na přihlášku.