Sebekontrolní

ONLINE VÝZVA

Chcete mít vašeho psa pod kontrolou za každé situace?

Naučte se, jak správně zaujmout vašeho psa natolik, aby ho přestalo zajímat jeho okolí.

Trápí i vás, že:

Q

štěká na vše, co se hýbe?

Q

projít v klidu okolo plotu s cizími psy je nemožné?

Q

když vidí zvěř, tak jako by ohluchnul?

Q

pořád někde čmuchá a v tu chvíli nevidí, neslyší?

Q

klidná chůze na vodítku je prostě scifi?

Q

sežere na co přijde?

Q

když vidí hračku, nevnímá, nebo ho naopak hračka vůbec nezajímá?

Asi i vy jste zažili, že jste pro vašeho psa byli vzduch.

Když vidí cizí psy, buď na ně štěká jak zběsilý, nebo vás k nim táhne, protože si s nimi chce hrát.

Doma vše zvládá, ale venku jako by neslyšel a neviděl.

Pohybující zvěř nebo různé pachy jsou pro něj zajímavější.

Venku nemáte jeho pozornost, a tak je pro vás procházka spíše utrpením.

Víte, že pro něj budete zase na posledním místě, až se půjdete projít ven. I když se snažíte jak můžete, vše je zajímavější než vy.

To zažívali i moji klienti, kteří ke mně docházejí do psí školy.

Jenže na mnoha cvičácích ani neví, co na tyto problémy poradit! Když už, tak poradí škubání a vysvětlení psovi, "kdo je tady pánem". Tak se ale spokojený vztah se psem nebuduje! 

Pes je akorát zpruzelý a od páníčka, který ho trestá, se snaží dostat co nejdál...

Vždycky jsem věděla, že pokud chcete mít s vaším psem funkční vztah a procházky bez stresu, je potřeba na to jít jinak.

Proto jsem vytvořila Sebekontrolní online výzvu. Hry, které jsou v Sebekontrolní výzvě obsaženy, jsou velmi rychlé a efektivní. Díky nim zlepšíte nejen vztah s pejskem, ale i celkovou pozornost psa při procházkách. Už pro něj nebudete to poslední, co ho na procházce zajímá! Váš společný vztah bude mnohem spokojenější.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE:

=

by si vás pes hlídal sám od sebe?

=

by vnímal, i když uvidí cizí psy či lidi?

=

by uměl na povel zastavit, i když je daleko od vás?

=

by byl pod kontrolou ať už blízko vás, nebo i v dálce?

=

by nesežral vše, co někde najde?

Každý rok mi projde vlastní psí školou přes sto pejsků a jejich páníčků. Moje online výzvy absolvovalo již pět set týmů! Tato výzva pomohla již stovkám páníčků a jejich pejskům. Ti už si užívají procházek bez stresu.

Neustále se vzdělávám a vytvářím vlastní metodiky, do kterých nové poznatky zpracovávám.

Jezdím na semináře s trenéry světové úrovně, kteří trénují pomocí pozitivní motivace. U mě tedy škubání a tresty nehledejte!

Pravidelně se účastním zahraničních online kurzů.

Inspirovala jsem se, tvořila a studovala, až z toho všeho vznikla moje verze her pro lepší sebekontrolu. Koncept, který přináší trvalé výsledky.

Hry, které můžete hrát kdekoliv a kdykoliv a během krátké doby uvidíte velké zlepšení ve vztahu s vaším psem. A procházky zase začnou být radostí... Váš pes bude pod kontrolou.

Jak vám pomůže sebekontrolní výzva?

Koncept jednoduchých cvičení a her vám ukáže, jak s vaším pejskem spolupracovat po dobrém. Dodá pejskovi i vám jistotu, jak reagovat v různých vypjatých situacích. Naučíte se, jak pejska správně motivovat. A dozvíte se strategie, které vám pomůžou k tomu, abyste měli nad psem kontrolu. A co víc, pes bude spokojenější a méně nervózní a roztěkaný. Proč? Sám od sebe začne vyhledávat mechanismy sebekontroly. Sám od sebe pozná, kdy už je toho na něj moc. Jak toho docílíme? Pomocí cvičení a her na sebekontrolu.

"Metoda kontrolovaného zastavení"

V této online výzvě se dozvíte i o "metodě kontrolovaného zastavení". Tato metoda vám pomůže v tom, že pejska kdykoliv zastavíte do požadované pozice (sedni, lehni) i pokud od vás bude pes na metry vzdálen. Kdy metodu použijete?

 

=

když se rozběhne za zvěří...

=

když ucítí stopu, pachy...

=

když uvidí jiné psy nebo lidi

V čem je metoda Kontrolovaného zastavení výjimečná?

Dokážete vašeho psa zastavit, i když bude pár desítek metrů od vás. Pro psa, který je nervózní, bojí se něčeho, nebo na něco přehnaně reaguje (ať už v dobrém či v tom špatném smyslu), je velmi důležitá kontrola jeho okolí. Pokud se v takové situaci snažíte pejska přivolat, většinou se to nepodaří. Proto je snazší nejprve psa zastavit. Pes nepřestává mít kontrolu nad tím, co ho děsí či vzrušuje, ale dokáže zastavit, přepnout a začít vás vnímat. 

 

CO DALŠÍHO SE NAUČÍTE?

=

pes bude chodit na místo na povel

=

společná chůze na vodítku bude potěšením

=

pes nesežere hnusy venku a volně položené jídlo

=

zvládnete udržet pozornost psa

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

co o výzvě říkají její absolventi

Výzva naprosto splnila má očekávání. Její absolvování bych rozhodně doporučila všem, kteří se rádi baví a tráví čas společně se svým psem, chtějí vylepšovat svůj vzájemný vztah, dovednosti psovoda a poslušnost a soustředění psa. Z mého pohledu velmi promyšlený a technicky profesionálně zpracovaný koncept výzvy motivuje ke každodenní práci, natáčení videí přináší samo o sobě okamžitou zpětnou vazbu, co tým zvládl, co zatím ne. Komentáře Romči jsou pak cenným nasměrováním, kudy vede cesta ke zlepšení. Výborné je, že každý si plnění úkolů může operativně přizpůsobit svým časovým možnostem, na trénink se nemusí nikam cestovat... A navíc je to zábava, dost jsme se u plnění některých úkolů pobavili, zvlášť vlastní nešikovností.

Lenka Lisá + Cal

absolventka výzvy na sebekontrolu

Mé očekávání bylo zlepšení našeho vztahu, aby si mě více všímal. Což si myslím že se moc povedlo. Dále abych si zvykla na každodenní cvičení a vymýšlení nových věcí, co můžeme dělat. Což se také povedlo každý den se alespoň chvilku věnujeme nějakému cvičení. Největší výhodou pro mě bylo, že mohu cvičit doma, nemusím trávit čas cestou na cvičák a pokud zrovna není den, zkusí se to jiný 🙂 . Romču určitě doporučuji, protože její zpětná vazba na videa je super, snaží se pomoci jak se zlepšit a také dodat optimismus když to vypadá beznadějně 🙂 . DOPORUČUJI VŠEMI DESETI 🙂

Zuzka Landsmanová + Kirk

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsme se pustili hned po ukončení přivolávačské výzvy, kde výsledky byly úžasné. Opět jsem velice nadšená, jak se dá za jeden měsíc neskutečně posunout a získat rady jak dál, které fungují. Díky výzvě jsme si s Ronem užili zase spoustu srandy, posílili náš vztah, ale především se oba posunuli ve výcviku o kus dál. Díky sebekontrole ho dokážu odvolat od kočky, dokáže v klidu sedět i když si hraje kočka přímo před ním, což bylo dřív nemyslitelné. Naučil se chodit na místo, protože zjistil, že je to vážně jeho bezpečné místo a ne odkladiště hraček 😀. Opět jsme zlepšili přivolaní, dostali jsme další super tipy a triky, jak ho dále zlepšovat ☺. No a čmuchací hry teď u nás jedou skoro denně v různých formách. Jediné čeho lituji je, že jsem o tomto kurzu nevěděla dřív, rozhodně by mi to ušetřilo hodně nervů. Romča je člověk na svém místě a dokáže každému pomoci a poradit, takže my s Ronem moc děkujeme a každému doporučujeme, protože ty výsledky vážně stojí za to👍.

Lucie Švehlová + Ron

absolventka výzvy na sebekontrolu

Hlavním důvodem přihlásit se do sebekontrolní výzvy se svým flatem Eddym bylo jeho požírání všemožných hnusů co kde našel. S přihlášením jsem trošku váhala zda nám bude výzva přínosem. Koncepty her jsme znali a hráli je, ale měli jsme je málo zgeneralizované, tudíž nám ve vypjatých situacích moc nefungovali, nakonec výzva předčila veškeré mé očekávání. Struktura výzvy, hodnotná pravidelná zpětná vazba od Romči, několik webinářů a videohovorů a podpora ostatních v členské sekci, nás všechny motivovala intenzívně trénovat, což se rychle projevovalo na výsledcích. Výzva moje očekávání rozhodně naplnila, udělali jsme velký pokrok v nežraní hnusů, na kterém musíme ještě dál pracovat, ale už víme jak na to. A jako bonus si odnášíme ještě větší upevnění našeho vztahu a vzájemné důvěry, celkově se těch šest intenzivních týdnů pozitivně promítlo do všech našich společných činností. Za mě mohu pejskarina.cz Romana Kuchařová vřele doporučit, nebyl to jen kurz s osnovou a návodem, ale s osobním přístupem a řešením problému každého týmu výzvy na míru.

Dana Lorenzová + Eddy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzvu bych moc ráda doporučila všem, co chtějí neustále pracovat na vztahu se svým psím miláčkem. Šli jsme do toho, protože jsme měli pár věcí, na kterých jsme potřebovali zapracovat, chtěla jsem vědět, jak na to, co můžu dělat špatně. Ale i proto, protože proč ne? Byla jsem zvědavá, co se můžeme společně venku i doma učit, čím sobě i pejskovi zaměstnat hlavu. Díky výzvě máme spoustu inspirace a námětů. Nikdo to za vás neodmaká, nikdy to nekončí, ale o tom ta společná cesta je 🙂 Výzvou zdaleka nic nekončí, je to prostě inspirace. A hlavně perfektní zpětná vazba a komentáře člověka, který má tolik zkušeností a postřehů k nezaplacení! Cítím, že jsem díky výzvě nabyla sebevědomí jako páníček, že jsme prohloubili náš vztah a zlepšili vzájemnou komunikaci. Také teď umím na procházce vymyslet víc her, díky nimž si oba více hrajeme a zároveň trénujeme, Hanny mě víc vnímá a oba jsme tak spokojenější a ve větší pohodě.

Tereza Maléřová + Hanny

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do kurzu jsme šly s touhou naučit se něco nového, hlavně sebekontrole a nežrání hnusů na vycházce a v lese, ale i dalším věcem, které pes ještě nezvládal. Kurz byl skvělý a naučily jsme se spoustě nových věcí, ale byl docela hektický a časově náročný. Na druhou stranu nás to přinutilo, abychom se cvičení věnovaly intenzivně a opakovaly to, co jsme se naučily. Naučily jsme se spoustě nových věcí a naplnilo mne to nadšením pokračovat dál v trénování. Kurz splnil má očekávání a byla jsem nadšená, když jsem viděla pokroky psa. Prohloubilo to i náš vzájemný vztah.

Terézia Tošovská + Asta

absolventka výzvy na sebekontrolu

co konkrétně v online sebekontrolní výzvě získáte

;

Hry a cvičení

Získáte podrobné video návody a textové návody, jak na to. Budete postupovat krok za krokem po dobu 6 týdnů.

pes_a_tahani_o_uzel

Hry a cvičení na sebekontrolu, včetně "metody kontrolovaného zastavení"

Dokážete vašeho psa zastavit, i když bude pár desítek metrů od vás. Pro psa, který je nervózní, bojí se něčeho, nebo na něco přehnaně reaguje (ať už v dobrém či v tom špatném smyslu), je velmi důležitá kontrola jeho okolí. Pokud se v takové situaci snažíte pejska přivolat, většinou se to nepodaří. Proto je snazší nejprve psa zastavit. Pes nepřestává mít kontrolu nad tím, co ho děsí či vzrušuje, ale dokáže zastavit, přepnout a začít vás vnímat. Začneme trénovat nejdříve kontrolu na pamlsky a hračky, poté přidáme další rušivé elementy.

 

pes_a_tahani_o_uzel

Hry a cvičení na naučení bezpečného místa

Bezpečné místo je ideální cvik pro ty pejsky, kteří jsou vzrušivější a místečko jim dodá klid. Také doporučuji naučit místo rodinám s dětmi - pes má bezpečné místo, kam si může zalézt a nebude rušen. Místo je také skvělé všude, kde se pes necítí dobře. No a samozřejmě z praktického hlediska nám naučení místečka ulehčuje život - při cestování autem, při závodech nebo dovolených s pejskem. Naučení bezpečného místa pomáhá i pejskům, kteří nemají rádi samotu.

 

dite_a_pes

Hry a cvičení na naučení správné chůze na prověšeném vodítku

Už vás nebaví vytahané ruce, kdy procházka je bojem kdo z koho. Naučte se, jak na správnou chůzi na prověšeném vodítku. Škubání psem a napomínání dlouhodobě nikam nevede. Ke správné chůzi na vodítku potřebujete systém. Pojďte na tom zapracovat.

 

dite_a_pes

Hry a cvičení na naučení kontroly u jídla - pes nesežere vše, na co přijde

Je váš pes všežravec, tedy sežere, na co přijde? Ať už se jedná o hnusy venku, nebo jídlo volně položené na stole bez dozoru... Cvičení a hry vám pomůžou tyto situace zvládat. Přestaňte jezdit se psem neustále na veterinu, protože něco špatného snědl... 

 

štěně

Hry a cvičení na pozornost, oční kontakt a "pozornost dopředu"

Oční kontakt, cvičení na pozornost a cvičení na "pozornost dopředu" jsou velmi důležité hry pro vybudování lepšího vztahu se psem a především na udržení jeho pozornosti na procházkách i v rušnějším prostředí.

 

;

Webinář

Webinář, kde se vám dané informace spojí v ucelený celek.

pan a pes

Webinář Jak propojit hry a cvičení tak, aby byl pes pod kontrolou i venku v rušivém prostředí?

Jednotlivé cvičení a hry jsou super pro zlepšení celkové pozornosti a sebekontroly psa. Nicméně, pokud je zvládnete propojit a využívat v praxi, pak docílíte dokonalého výsledku a budete mít psa pod kontrolou. Jak na to? To vám na webináři.

 

;

Zpětná vazba a skupinová motivace

Získáte moji odbornou zpětnou vazbu, abyste se vyhnuli chybám.

pan a pes

Zpětná vazba (varianta Cvičící)

Ke každé hře a každému cvičení můžete nahrát ve variantě Cvičící vlastní video, jak s pejskem danou hru hrajete. Na každé vaše video či dotaz dávám zpětnou vazbu tak, aby vás co nejvíce posunula v dalším tréninku.

 

Psi skáčí po pamlsku

Skupinová motivace (varianta Cvičící)

Ačkoliv budete mít veškeré materiály dostupné v členské sekci na webu, doporučuji se přidat i do připojené Facebookové skupiny, která bude zřízena jen pro tuto výzvu. Ve variantě Cvičící můžete ve skupině pokládat dotazy, posílat vlastní videa a motivovat se i díky výkonům ostatních! Nejen že získáte zpětnou vazbu ode mě, ale zároveň se učíte i ze zpětné vazby, kterou dávám ostatním.

 

 

;

Videokonzultace - společně

Jedna skupinová videokonzultace "naživo" přes videokamery

Psi skáčí po pamlsku

Skupinová videokonzultace

Během videokonzultace se v daný čas propojíme "naživo" přes videokamery a můžete se mě ptát na zádrhely, které váš potkaly při tréninku. Videokonzultace vás posune mílovými kroky vpřed v tréninku.

 

 

;

Videokonzultace - záznamy

Získáte videozáznamy z videokonzultací.

Psi skáčí po pamlsku

Videokonzultace - dva záznamy

Ve členské sekci najdete i dva videozáznamy, kde řešíme konkrétní problémy minulých absolventů výzvy na míru v rámci společných videokonzultací. I pro vás tyto videozáznamy mohou mít velkou informační hodnotu, jak zlepšit váš trénink.

 

 

;

Bonusové materiály

Získáte další bonusové video lekce.

Psi skáčí po pamlsku

Další video lekce jako bonus

Video lekce: Úvod do klikr tréninku, Jak si správně hrát, Práce se stopovačkou 

Psi skáčí po pamlsku

Jak na neskákání na lidi

Speciální bonusová video lekce Jak neskákat na lidi, kde se dozvíte kompletní návod na neskákání, prakticky ukázaný na videích a okomentovaný tak, abyste metody mohli ihned začít trénovat.

Psi skáčí po pamlsku

Záznam Kongresu pro pejskaře 2020

Všechny rozhovory s předními odborníky, kteří vystupovali na Kongresu pro pejskaře 2020, který jsem pořádala. Můžete se těšit na rozhovory s Frantou Šustou, Alenou Smolíkovou, Petrou Vyplelovou, Pavlou Polymniou, Romanou Hanouskovou, Renatou Hofmann, MVDr. Petrou Malátkovou. Kongres je momentálně samostatně neprodejný.

Psi skáčí po pamlsku

Záznam Kongresu pro pejskaře 2021

Všechny rozhovory s předními odborníky, kteří vystupovali na Kongresu pro pejskaře 2020, který jsem pořádala. Můžete se těšit na rozhovory s Lenkou Blachovou, Bárou Sajdokovou, Míšou Androvou, Nicole Vošvrdovou, Bárou Morávkovou, Ditou Korcovou, Katkou Lerlovou, Honzou Farkačem. Kongres je momentálně samostatně neprodejný.

Kolik to stojí

Přidejte se hned teď!

Začínáme za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Získejte navíc shrnující webináře

Webináře lze koupit za speciální cenu dohromady s výzvou

Jak v klidu potkávat cizí psy

Webinář Jak v klidu potkávat cizí psy (na volno, za plotem i na vodítku)

Ať už váš pes na jiné psy doráží, protože se bojí, nebo protože si s nimi chce hrát... vždy je to nepříjemné. Ruce máme vytahané, jak se snažíme psa udržet v klidu. Nedej bože, aby nám za cizím psem utekl. To je konečná. A pokud vidí psy za plotem, může se zbláznit! Jaké strategie v tomto případě použít, aby byl náš pes pod kontrolou, i když vidí jiné psy? To se dozvíte na webináři.

 

Metoda kontrolovaného zastavení psa

Webinář Metoda kontrolovaného zastavení

Dokážete vašeho psa zastavit, i když bude pár desítek metrů od vás. Pro psa, který je nervózní, bojí se něčeho, nebo na něco přehnaně reaguje (ať už v dobrém či v tom špatném smyslu), je velmi důležitá kontrola jeho okolí. Pokud se v takové situaci snažíte pejska přivolat, většinou se to nepodaří. Proto je snazší nejprve psa zastavit. Pes nepřestává mít kontrolu nad tím, co ho děsí či vzrušuje, ale dokáže zastavit, přepnout a začít vás vnímat.

 

Chůze na vodítku

Webinář Chůze na vodítku

Zkoušeli jste kde co, ale váš pes pořád tahá a tahá. Na webináři si prozradíme metody, které opravdu fungují, pokud systém dodržíte. Povíme si věci od základů - od výběru vodítka po pokročilé techniky, jak chůzi na vodítku zdokonalit. Pokud máte mladého pejska, dozvíte se, jak s chůzí na vodítku začít správně už od začátku. A pokud máte problém s taháním, díky webináři začnete znovu a lépe.

 

Bezpecne místo

Webinář Bezpečné místo

Chodíte domů se strachem, co váš pes zase rozkousal? Máte děti a bojíte se, že jejich péči pes jednoho dne nevydrží a ožene se po nich? Naučte ho chodit do klece. Ne za trest, ale aby to měl rád. Aby klec, přepravku, pelíšek či určenou místnost bral jako své bezpečné místo, jako svoje útočiště. Přesný postup učení bezpečného místa dle principů pozitivní motivace se dozvíte na webináři.

 

Nezrani hnusu

Webinář Nežraní hnusů

Je každá vaše procházka utrpením, protože číháte, kde váš pes zase něco sežere? Kamínky, hovínka, zkažené jídlo, zahozené pečivo či dokonce něco jedovatého...  Přestaňte se trápit a pojďte se dozvědět, jak z toho ven, aby při zahlédnutí hnusů šel pes automaticky k vám a vy už nemuseli řešit zbytečné zvracení či návštěvu veteriny. 

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

co o výzvě říkají její absolventi

Vyzva bola super zazitok a mozem kazdemu iba doporucit! Najlepsou odmenou je pes poslusnik, ktory ma viac vnima vonku a viac vrti chvostikom, ked vytiahnem mobil (pretoze si mysli, ze sa ide makat a z toho su mlsky zadarmo). Hry aj cviky boli originalne, vacsinu sme nepoznali a to uz mam par vyziev a tabarov za sebou. Casovo super stihatelne, urco pre kazdeho, kto nestiha na cvicak. Takto si mozes odcvicit, ked mas chut a cas. Zarovne to nebolo nic extra tazke (az posledny tyzden bol narocnejsi, ze sme museli cvicit kazdy den na vyzvu) a ked som to zvladla s tvrdohlavym huskounom, ktorym plieska puberta, tak to zadne fakt kazdy 😉 Uz teraz sa tesime na dalsiu vyzvu.

Katarína Varačková + Thor

absolventka výzvy na sebekontrolu

Výzva naplnila moje očakávania. Bola nabitá úlohami a informáciami. Naučila som sa veľa nového a tiež pokročili sme v cvikoch, ktoré sme už mali rozpracované. Tematicky mi výzva absolútne sadla. Zlepšili sme sa v kontrole na jedlo aj hračku. Netušila som, že zvládneme zaľahnutie počas behu za najmilšou hračkou môjho psa :)) Naučili sme sa fokus na jedlo/hračku, čo bola pre mňa novinka, nikdy sme fokus netrénovali. Scotty sa zlepšil vo vysielaní do klietky z väčšej diaľky a aj vo výdrži v sekund.stane. Privolačku máme síce celkom slušnú, ale vždy je čo zlepšovať - nové hry, ktoré sme sa naučili, nám rozšírili obzory a spestrili prechádzky. Čmuchačky Scotty miluje, tie si užil - žrádlo zadarmo 🙂 ! Ďakujeme a doporučujeme túto výzvu 🙂

Mária Jelínková + Scotty

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od on-line výcviku jsem nevěděla, co mohu očekávat, protože jsem se nikdy ničeho podobného neúčastnila. Myslím si, že on-line výcvik měl velký přínos pro mě a mého psa. Tento výcvik mě donutil pravidelně se svým psem cvičit. Nebudu lhát, že bez cíle je lehké pro mě lehké najít si čas a náladu na výcvik. V tomto je výzva dokonalá, že musíte psát, kdy jste odcvičili a je zde cíl. Výzvy nás velmi bavily a naučili jsme se něco nového. Výzvu bych doporučila všem, kteří si chtějí zlepšit poslušnost jejich pejska a také utužit vztah mezi nimi.

Katka Vobořilová + Kessie

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romča s Indy pejskarine.cz děkují! Já bych na kurz nenarazila nebýt kamarádky, která si vzala domů už před nějakou dobou z útulku roční fenečku a začaly hned na sobě makat a tenhle kurz jim hodně pomohl. V čem pomohl nám? Nebo spíše mě? V důvěře ve vlastního psa, že určité situace už zvládne a že není potřeba na ní pořád a pořád volat a snažit se jí odvolávat (když to stejně selhávalo :D). Během kurzu se nám venku povedly (pro mě) neskutečné kousky - odvolání vítacího flata (kdo zná tak ví, jak těžké to je :D) od lidí, zastavit při pozdravení psa a odvolat zpět a také Indynka běhá sama v lese na volno (bez stopovačky). Povedlo se nám naučit jí, že má své klidné místo, kam už začíná sama chodit a dokonce spát 😍 takže jestli někdo vahá, jestli jo nebo ne, já říkám JO JO JO! Minimálně to člověka donutí pravidelnosti ve cvičení a hlavně Vám někdo bude zvedat laťky postupně, což já nevěděla, jaké jsou mezikroky, aby např. pes šel sám na místo a zůstal tam 🙂 Když jsem tápala, jak postupovat dál a jak ta kritéria ztížit, tak jsem měla pocit, že Indynka ztrácí o cvičení se mnou zájem, ale teď už ne 🙂 Takže moc děkuji Romče za super věc a skvělou práci - a myslím, že nejvíc děkuje Indynka, která nemá venku vynervenou paničku s postojem "co ten pes zase vyvede" ale paničku s chováním "tak co spolu ty moje rošťando vyvedem a jak se dnes spolu pobavíme". P.s. další skvělá věc na cvičení bylo (ne nutné ale zábavné) zapojení manžela, což Indy zvedlo motivaci ke cvičení na maximum, že jsme cvičili všichni spolu, jako správná smečka 😍🤩😍

Romana Marková + Indy

absolventka výzvy na sebekontrolu

Romči výzvu nám seslalo samo nebe. V době covidové jsme se s naším 3m štěnětem stihli dostat jen jednou na cvičák, a pak nám všechno zavřeli. Po intenzivním hledání on-line variant jsme "riskli" Romči školku pro štěňata a byla jsem nadšená. Vše má hlavu a patu, vše je praktické, nejen teoretické a hlavně to funguje. Samozřejmě by to vše nešlo bez vlastní časové investice a každodenní píle 🙂 Uprostřed školky se zjevila možnost Přivolávačské výzvy a po konzultaci s Romčou jsme na to vlítli. Očekávání bylo přiměřené - nejsem moc příznivcem on-line aktivit, ale v dnešní době to prostě jinak nejde a štěně roste. Skutečnost byla nad očekávání, i když to byl fičák - ale jak jinak se něco naučit bez té správné intenzivity? Nic není zadarmo. Ale fakt, že máme první výsledky, nás hnal dál. Co mě také nadchlo je rychlost reakce na příspěvky či téměř okamžité odpovědi na otázky a nejasnosti. V tomto jsem si přišla skoro jako na individuálním kurzu! Klobouk dolů, Romčo. Bylo také příjemné sledovat ostatní účastníky, inspirovat se, ptát a nasávat další tipy a triky. Parta se společným cílem také velmi dobře zafungovala. Takže naše 4m ohařo-labradorské štěně neskočí po pamlsku, co mu házím před nos pokud mu to nedovolím. Venku na povel pustí už většinu "dobrot", protože ví, že ode mě dostane lepší. Na povel odběhne na pelíšek a vydrží déle a déle a zavádíme také intenzivně do praxe zalehnutí v dálce. Ještě máme co trénovat, ale víme jak na to a máme se kde doptat, když si nevíme rady. Všem bez rozdílu doporučuji a určitě se plánuji zapojit do další výzvy!!!

Linda Frydrychová + Messi

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od výzvy jsem očekával zlepšit vztah mezi mnou a mým psem. Již jsem 2 výzvy absolvoval. Bylo to sice časově náročné, ale vyplatilo se. Naučili jsme se cviky, které použijí dennodeně v praxi. Jsme více na sebe napojeni a celkově vidím zklidnění a mnoho cviků využiji i v kynologii. Doporučuji všem známým a i těm, kteří chtějí na sobě pracovat, nemají čas dojíždět pravidelně v určitou dobu na cvičák. A můžete se i učit z videí spolucvičících a jejich hodnocení. Za mně super forma cvičení 🙂

Jiří Dušek + Aileen

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsem se přihlásila, abych se naučila pracovat se svým psem. Mám opravdu hyperaktivní 11ti měsiční štěně. Které se ničeho nebojí, je do všeho hrrr, vše ho zajímá a i když je to můj vysněný pes, je to s ním dost náročné. Takže bych chtěla umět více ho zvládat. Výzva byla opravdu super a hodně poučná, určitě jsme se posunuli a spoustu prvků z výzvy často používám. Romča se nám opravdu věnovala a hlavně její videa a psané návody k videum byli pochopitelný. Já bych výzvu doporučila úplně každému, kdo je ochotný dát svému čtyrnohemu parťákovi více času, než jít s ním jen ven čůrat a nebo ho nakrmit. Pořád je v čem se zdokonalovat a hlavně výzva je nejdůležitější pro nás páníčky. Jak se budou naši psi chovat, je hlavně v nás lidech. Výzva je určitě velmi dobrá v tom, aby jsme spoustu věcí ohledně výchovy a cvičení psa pochopili.

Lucka Loskotová + Corry

absolventka výzvy na sebekontrolu

Jak to všechno funguje

výzva trvá 6 týdnů

začínáme 2.5. 2022

přístup k materiálům máte celoživotní

Začínáme společně 2.5. 2022!

Po vstupu do výzvy (po zaplacení) získáte přístup do členské sekce na webu do FB skupiny.

Postupně budu odkrývat lekce z okruhů Sebekontrola, Klid a bezpečné místo, Chůze na vodítku, Nežraní hnusů a Pozornost. Lekce se otevírají 5 dní v týdnu a navazují na sebe.

uzavřené skupině na Facebooku můžete přidávat videa, jak jste trénink odcvičili, která vám okomentuji. Videa mohou být natočená na mobil, nemusí být složitě sestříhaná. Videa budete vkládat přímo do FB skupiny nebo na jinou platformu, např. Youtube a do skupiny vložíte odkaz. Nejvíce můžu pomoci tak, když vás uvidím na videu.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Touto výzvou už prošlo

týmů

Kdo Vás výzvou provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy v psí škole prošlo přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu.

V této online výzvě budu vaším motorem, který dohlídne na vaše pravidelné tréninky během procházek s vaším psem.

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail. Výzva probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Podívejte se, jak výzva pomohla ostatním

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu do výzvy přihlásit?
Výzva je vhodná pro všechny pejsky, od štěňat po psí seniory.

Je pro mě výzva vhodná, i když nemám žádné zkušenosti s výchovou a výcvikem?
Ano, zvlášť pokud se zajímáte o výchovu a výcvik pomocí pozitivních metod. Výzva není náročná na Vaše trenérské schopnosti. Budu Vám k dispozici, a tak Vám se vším poradím.

Už nějaké zkušenosti mám. Vyplatí se i tak účastnit se výzvy?
Ano, výzva Vám poskytne vedení, zpětnou vazbu a pravidelný trénink, což vám při tréninku může značně pomoci. Výzvu si chválí i zkušení trenéři psích sportů.

Kolik času musím výzvě věnovat?

Pár minut na shlédnutí jednotlivých cvičení. Cvičení pak můžete odcvičit během běžného venčení, nebo i doma. Finální tréninky s videem přidáváte vždy ke konci týdne.

Jak dlouho mi zůstanou přístupy k materiálům?

Materiály máte k dispozici celoživotně. Mojí podporu a zpětnou vazbu ve skupině na FB budete mít k dispozici po dobu 6 týdnů.

Vstupte do výzvy teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem výzvy Vám budou poslány všechny informace na mail.