Chcete zůstat v klidu v každé stresující situaci?

Naučte se být oporou svému psovi a kašlat na řeči okolí. Buďte se svým psem konečně naladěni na stejnou vlnu.

Trápí i vás, že:

Q

přenášíte na psa svůj strach a nervozitu?

Q

jste zklamaní z neúspěchů ve výcviku?

Q

před svým okolím vypadáte, že neumíte vychovat psa?

Q

máte občas přehnaná očekávání?

Q

litujete svých chyb ve výchově a hledáte, co se pokazilo?

Prostě někdy je toho "až moc" a vy jste to prostě nezvládli. Polejvá vás pot, máte vztek. Zase se to pokazilo. Jste naštvaní. Když si doma tu scénu znovu přehráváte, cítíte zklamání. Víte, že doma vám to jde. Ale venku se to zase nepodařilo. Říkáte si, že jste asi neschopní vychovat psa. Co na to řeknou ostatní?

Ano, tohle všechno občas běží hlavou každému z nás. Je možné to řešit! A naučit se, jak pracovat sami se sebou.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE:

=

po každé procházce máte pocit, jak kdybyste vyhráli olympijské hry

=

jste se svým psem naladěni na stejné vlně

=

v krizové situaci umíte zklidnit nejen sebe, ale i psa

=

řeči okolí neřešíte - víte, kde jste a kam směřujete

=

umíte si správně nastavit trénink, takže pak necítíte zklamání

Ano, opravdu toho lze docílit! Jmenuji se Romana Kuchařová a pracuji ročně se stovkami týmů, ať už naživo nebo online. Většina trenérů řeší tréninkové metody, ale málokdy se dozvíte, jak pracovat sami se sebou tak, abyste byli oporou svému pejskovi. Přitom vaše část týmu je neméně důležitá!

Mimo to, že jsem psí trenérka a vedu tým instruktorek v naší psí škole, tak jsem také vystudovaná magistra sociální práce. Seberozvoj je tedy pro mě velkým koníčkem, který stavím na základech ze studií.

V online kurzu Buď parťákem svému psovi aneb práce sami se sebou vám pomůžu nastavit mysl tak, aby pro vás bylo zvládání krizových situacích hračkou.

Jak vám pomůže online kurz "buď parťákem svému psovi aneb práce sami se psebou"?

Naučíte se, jak zklidnit sebe i svého psa. Ukážu vám praktické tipy a techniky, jak na to. Zjistíte, kde se nacházíte právě teď, s čím pracujete a jak vše zlepšit a kam se posunout. Projdeme si nejen nastavení naší mysli, ale naučíme se, jak v krizových situacích reagovat tak, abychom věděli, co přesně máme dělat. Ať už se jedná o běžnou procházku, cvičení, nebo přípravu na závody či výstavu. Také si projdeme strategie při napadení cizím psem.

CO DALŠÍHO SE NAUČÍTE?

=

jak zklidnit sebe i svého psa

=

jak být čitelní pro svého psa

=

jak přenastavit naše přesvědčení

=

jak si správně nastavit trénink, abysme nebyli zklamaní

=

připravíme si krizové scénáře

=

jaké "pomocníčky" můžeme využít - od spánku po bylinky

Buďte lepším parťákem svému psovi

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem kurzu Vám budou poslány všechny informace na mail.

co konkrétně v online kurzu získáte

;

Videa a praktické úkoly

Získáte podrobné video návody včetně praktických kroků, jak na to. Budete postupovat krok za krokem po dobu 4 týdnů.

pes_a_tahani_o_uzel

Video 1: Plnohodnotný člen týmu

 • jak pracovat s tím, co máme
 • jak být čitelný pro svého psa
 • jak reagujeme v krizových situacích
 • praktické úkoly

 

pes_a_tahani_o_uzel

Video 2: Nastavení mysli

 • jak přenastavit naší mysl
 • jak se učíme
 • jakýtyp páníčka jsme
 • praktické úkoly

 

dite_a_pes

Video 3: Příprava krizových scénářů

 • jak si správně nastavit trénink, abysme se vyhli zklamání
 • jak zvládnout v klidu přípravu na závody / výstavu
 • co dělat při napadení cizím psem
 • praktické úkoly

 

dite_a_pes

Video 4: "Pomocníčci"

 • jak využít svoje zdroje
 • jak lépe spát
 • jaké další pomocníčky využít - bylinky atd.
 • praktické úkoly

 

;

Zpětná vazba a skupinová motivace

Získáte moji odbornou zpětnou vazbu, abyste se vyhnuli chybám. Každý týden můžete pokládat své dotazy a sdílet videa, jak se vám daří plnit praktické úkoly. Budu na dotazy a videa odpovídat a dávat zpětnou vazbu formou živého vysílání ve FB skupině. Skupina bude určená jen pro tento kurz. Bude tedy bezpečným prostředím pro sdílení vašich dotazů a vzájemnou podporu.

;

Rozhovory

Rozhovory s kynologickými osobnostmi, které posdílí své zkušenosti s mentální přípravou

Kolik to stojí

Přidejte se hned teď!

Začínáme za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Buďte lepším parťákem

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem kurzu Vám budou poslány všechny informace na mail.

co o mojí práci říkají absolventi

Romči výzvu nám seslalo samo nebe. V době covidové jsme se s naším 3m štěnětem stihli dostat jen jednou na cvičák, a pak nám všechno zavřeli. Po intenzivním hledání on-line variant jsme "riskli" Romči školku pro štěňata a byla jsem nadšená. Vše má hlavu a patu, vše je praktické, nejen teoretické a hlavně to funguje. Samozřejmě by to vše nešlo bez vlastní časové investice a každodenní píle 🙂 Uprostřed školky se zjevila možnost Přivolávačské výzvy a po konzultaci s Romčou jsme na to vlítli. Očekávání bylo přiměřené - nejsem moc příznivcem on-line aktivit, ale v dnešní době to prostě jinak nejde a štěně roste. Skutečnost byla nad očekávání, i když to byl fičák - ale jak jinak se něco naučit bez té správné intenzivity? Nic není zadarmo. Ale fakt, že máme první výsledky, nás hnal dál. Co mě také nadchlo je rychlost reakce na příspěvky či téměř okamžité odpovědi na otázky a nejasnosti. V tomto jsem si přišla skoro jako na individuálním kurzu! Klobouk dolů, Romčo. Bylo také příjemné sledovat ostatní účastníky, inspirovat se, ptát a nasávat další tipy a triky. Parta se společným cílem také velmi dobře zafungovala. Takže naše 4m ohařo-labradorské štěně neskočí po pamlsku, co mu házím před nos pokud mu to nedovolím. Venku na povel pustí už většinu "dobrot", protože ví, že ode mě dostane lepší. Na povel odběhne na pelíšek a vydrží déle a déle a zavádíme také intenzivně do praxe zalehnutí v dálce. Ještě máme co trénovat, ale víme jak na to a máme se kde doptat, když si nevíme rady. Všem bez rozdílu doporučuji a určitě se plánuji zapojit do další výzvy!!!

Linda Frydrychová + Messi

absolventka výzvy na sebekontrolu

Od výzvy jsem očekával zlepšit vztah mezi mnou a mým psem. Již jsem 2 výzvy absolvoval. Bylo to sice časově náročné, ale vyplatilo se. Naučili jsme se cviky, které použijí dennodeně v praxi. Jsme více na sebe napojeni a celkově vidím zklidnění a mnoho cviků využiji i v kynologii. Doporučuji všem známým a i těm, kteří chtějí na sobě pracovat, nemají čas dojíždět pravidelně v určitou dobu na cvičák. A můžete se i učit z videí spolucvičících a jejich hodnocení. Za mně super forma cvičení 🙂

Jiří Dušek + Aileen

absolventka výzvy na sebekontrolu

Do výzvy jsem se přihlásila, abych se naučila pracovat se svým psem. Mám opravdu hyperaktivní 11ti měsiční štěně. Které se ničeho nebojí, je do všeho hrrr, vše ho zajímá a i když je to můj vysněný pes, je to s ním dost náročné. Takže bych chtěla umět více ho zvládat. Výzva byla opravdu super a hodně poučná, určitě jsme se posunuli a spoustu prvků z výzvy často používám. Romča se nám opravdu věnovala a hlavně její videa a psané návody k videum byli pochopitelný. Já bych výzvu doporučila úplně každému, kdo je ochotný dát svému čtyrnohemu parťákovi více času, než jít s ním jen ven čůrat a nebo ho nakrmit. Pořád je v čem se zdokonalovat a hlavně výzva je nejdůležitější pro nás páníčky. Jak se budou naši psi chovat, je hlavně v nás lidech. Výzva je určitě velmi dobrá v tom, aby jsme spoustu věcí ohledně výchovy a cvičení psa pochopili.

Lucka Loskotová + Corry

absolventka výzvy na sebekontrolu

Jak to všechno funguje

online kurz trvá 4 týdny

začínáme 21. 3. 2022

online kurz proběhne ve FB skupině

přístup k materiálům máte celoživotní

Online kurz "Buď parťákem svému psovi aneb práce sami se sebou" začíná 21. 3.  2022 a bude trvat 4 týdny.

Proběhne ve FB skupině, kam budu nahrávat videa a budu poskytovat zpětnou vzabu na vaše dotazy.

Kdo Vás výzvou provede

Jmenuji se Romana Kuchařová a pracuji ročně se stovkami týmů, ať už naživo nebo online. Většina trenérů řeší tréninkové metody, ale málokdy se dozvíte, jak pracovat sami se sebou tak, abyste byli oporou svému pejskovi. Přitom vaše část týmu je neméně důležitá!

Mimo to, že jsem psí trenérka a vedu tým instruktorek v naší pší škole, tak jsem také vystudovaná magistra sociální práce. Seberozvoj je tedy pro mě velkým koníčkem, který stavím na základech ze studií.

V online kurzu Buď parťákem svému psovi aneb práce sami se pSebou vám pomůžu nastavit mysl tak, aby pro vás bylo zvládání krizových situacích hračkou.

Vstupte do kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem kurzu Vám budou poslány všechny informace na mail. Kurz probíhá v uzavřené Facebookové skupině.

Na co se možná ptáte

Dozvím se v online kurzu konkrétní výcvikové tipy?

Online kurz je zaměřen na lidskou část týmu. Budeme se tedy zabývat sami sebou - jak být lépe čitelní, jak zvládat stresové situace, naučíme se konkrétní techniky pro zklidnění hlavy. Nebudeme se učit, jak vycvičit pejska.

Kolik času musím online kurzu věnovat?

Ideální je cca hodina až dvě týdně pro nastudování materiálů a pročtení / zkouzknutí zpětné vazby ode mě. Kolik času budete věnovat přímo na nacvičení konkrétních technik, je na vás. Doporučuji alespoň pár minut denně.

Jaké má Romana vzdělání a zkušenosti?

Nejen že se věnuji pejskařině odmala, ale také vedu psí školu a tým instruktorek. Ročně pracuji se stovkami týmů páníček - pes. Jsem Mgr. sociální práce, seberozvoj je mi tedy velmi blízký. Vzdělávání v oblasti seberozvoje je mým denním chlebem.

Zůstanou mi materiály k dispozici?

Ano, i po ukončení kurzu po 4 týdnech se k materiálům můžete vracet. Budou nahrané ve FB skupině.

Vstupte do kurzu teď hned

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Před začátkem kurzu Vám budou poslány všechny informace na mail.