Jste na vše sami, na cvičáku neporadí?

Mějte trenérku k ruce (na dosah telefonu) po dobu dvou měsíců.

Řešíte i vy, že váš pes:

Q

kouše nábytek, dělá loužičky, skáče na návštěvy?

Q

štěká na vše, co se hýbe?

Q

projít v klidu okolo plotu s cizími psy je nemožné?

Q

když vidí zvěř, tak jako by ohluchnul?

Q

pořád někde čmuchá a v tu chvíli nevidí, neslyší?

Q

klidná chůze na vodítku je prostě scifi?

Q

sežere na co přijde?

Q

když vidí hračku, nevnímá, nebo ho naopak hračka vůbec nezajímá?

PŘEDSTAVTE SI, ŽE váš pes:

=

bude parťákem, a ne přítěží

=

by vnímal, i když uvidí cizí psy či lidi?

=

by byl pod kontrolou ať už blízko vás, nebo i v dálce?

Pro koho je mentoring vhodný?

Dozvíte se nové poznatky od profesionální trenérky psů

Věnuji se výchově a výcviku psů od základů, kdy učím páníčky, jak správně pejska vychovat. Mám mnoho zkušeností s pejsky, které chtějí páníčci jako rodinné parťáky, ale přesto řeší různé výchovné problémy - od tahání na vodítku, po skákání, že štěká a tahá k jiným psům, loví zvěř nebo auta či cyklisty...

Řešení přímo pro vás na míru

Mentoring bude veden formou videohovorů, kdy se celá skupina sejdeme a probereme vaše konkrétní problémy. Na videohovoru vám doporučím konkrétní řešení, která s pejskem můžete začít trénovat. Zároveň se můžete učit i od zbytku skupiny - díky tomu, že zpětnou vazbu poskytnu každému z vás.

Pokud se chcete posouvat rychleji

Setkání jednou týdně nebo za 14 dní na cvičáku není vždy dostatečné. Vychovávat pejska je potřeba každou vteřinou. Proto mimo videohovorů nabízím i podporu ve Whatsupp skupině, kam mi v průběhu celého mentoringu můžete posílat videa nebo dotazy. Na vše vám poskytnu zpětnou vazbu, ať už ve formě hlasových zpráv, nebo tak, že vám natočím video, jak na daný problém správně. Je to jeden z velmi efektivních způsobů, jak se zbavit vašeho problému s pejskem velmi rychle a efektivně - protože cvičíte ve vašem prostředí, kde se s pejskem běžně pohybujete.

Od "prvomajitelů" po zkušené psovody

Pomáhám a trénuji převážně rodinné pejsky, takže se do mentoringu můžete přihlásit, pokud jste "prvomajitel", středně pokročilý páníček i zkušený páníček. Mimo mojí zpětné vazby se budete učit i navzájem od ostatních.

Můžeme řešit vše od sžívání pejska ve aší nové rodině a další štěněcí typické chování, po přivolání, lovení zvěře, sebekontrolu, přehnané reakce na okolí - jiné psy či lidi atd.

Co můžete očekávat a jak to bude probíhat?

Maximální podporu ode mě i od celé skupiny

Na začátku na společném videohovoru stanovíme cíle pro každý tým (páníček a pes), kterého se budeme snažit během mentoringu dosáhnout.

Podporovat, radit a dávat zpětnou vazbu vám budu dávat nejen já, ale celá naše skupinka. Stejně tak i vy můžete pomoct ostatním ve skupince.

Intenzivní kontakt

Absolvujeme spolu 4x videohovor po 2 hodinách. Dále můžete posílaty dotazy a videa do Whatsupp skupiny, kde na vše budu odpovídat hlasovými zprávami 3x týdně. Budete se posouvat mílovými kroky vpřed! Náš kontakt bude daleko ntenzivnější, než klasické tréninky na cvičáku. Můžete řešit konkrétní problémy, na které vám dám konkrétní řešení.

Videa ode mě navíc

Pokud bude potřeba, dotočím na vaše konkrétní dotazy videa s podrobnými návody, jak danou věc/dovednost natrénovat.

Osobní setkání na konci mentoringu

Na konci mentoringu se osobně setkáme v Psí škole SUPERPES v Lysé nad Labem, kde můžeme doladit trénink vašeho pejska. V případě špatného počasí budeme uvnitř klubovny Psí školy. Setkání proběhne 22.10. v čase 9-12h.

Mentoring zahrnuje:

4x skupinový videohovor po 2 hodinách

Termíny videohovorů: 13.9., 27.9., 11.10., 25.10. vždy od 18h

Pokud se nebudete moci zúčastnit, bude k dispozici záznam.

vlastní Whatsupp skupina jen pro členy mentoringu

Do této skupiny můžete posílat neomezený počet dotazů a videí. Budu odpovídat cca 3x týdně.

osobní setkání na cvičáku Psí škola SUPERPES v Lysé nad Labem

V termínu 22.10. od 9h do 12h - v případě špatného počasí budeme uvnitř klubovny.

bonus - při přihlášení do 6.9. individuální konzultace 1:1 v délce 30min

Pokud se do mentoringu přihlásíte do 6.9. včetně, získáváte ode mě bonus v podobě individuální konzultace (videohovor) jeden na jednoho - budu se věnovat jen vám - v délce 30minut

Kolik to stojí?

5500 Kč

Cena mentoringu zahrnuje 4x 2h videohovorů, podporu přes Whatsupp, natáčení nových videí, osobní setkání v Psí škole SUPERPES. Tato cena je určena za dvouměsíční intenzivní práci na tréninku a soužití s vaším pejskem pod vedením profesionální trenérky Romany Kuchařové.

Platbu je možné rozdělit si do dvou splátek, v tom případě mě kontaktujte.

Do mentoringu přijmu pouze 10 týmů (páníček a pes).

 

bonus - při přihlášení do 6.9. individuální konzultace 1:1 v délce 30min

Pokud se do mentoringu přihlásíte do 6.9. včetně, získáváte ode mě bonus v podobě individuální konzultace (videohovor) jeden na jednoho - budu se věnovat jen vám - v délce 30minut

Kdo Vás mentoringem provede

Jmenuji se Romana Kuchařová (Hanousková) a jsem majitelkou a instruktorkou v psí škole zaměřenou na výcvik a výchovu pomocí pozitivní motivace.

Mými kurzy v psí škole ročně projde přes sto psů různých plemen, od čivav po tibetskou dogu. Stejně tak pomáhám stovky týmům ročně na dálku, tedy online.

Řeším především výchovu rodinných pejsků - výchova a výcvik štěňátek, spolehlivé přivolání a problémové chování - tahání na vodítku, lovení zvěře, nahánění aut či cyklistů, učení samoty a další.

Budu vaším motorem, který dohlídne na vaše pravidelné tréninky, abyste se během mentoringu posunuli co nejvíce.

Na co se možná ptáte

S jak starým psem se můžu přihlásit?

Mentoring je vhodná pro všechny pejsky, od štěňat po psí seniory.

Jaká témata společně můžeme řešit?

Vše, co souvisí s výchovou a výcvikem rodinného parťáka - výchova štěněte, puberťáka i staršího psa. Soužití s dětmi. Problémové chování - skákání, tahání na vodítku, míjení cizích psů, lovení zvěře, nahánění aut či cyklistů, učení samoty a další.

Pokud si nejste jistí, kontaktujte mě na romana@pejskarina.cz a podíváme se, zda můžeme pořešit i váš problém.

Kolik času musím mentoringu věnovat?

Proběhnou 4x 2h videohovory, do skupiny na Whatsupp můžete psát neomezeně. Na konci proběhne živé setkání v Psí škole SUPERPES v Lysé nad Labem.

Je možné platit na splátky?

Ano, můžete mentoring zaplati pomocí dvou splátek.

kontaktujte mě

Mentoring - září a říjen 2023