Letní online hra

Zkušenosti a reference s Letní online hrou od pejskarina.cz

Letní online hra

Tato hra naprosto splnila mé očekávání. Úkoly pro nás byly splnitelné a naučili jsme se hodně nového. Výzva mi pomohla s komunikací s Kokoskem ( měli jsme určité rezervy s vydrží pracovat a vůbec chuť se něco učit) . Teď když Kokosek vidí, že jdeme cvičit, celý se rozzáří a poštekává si. Co se týká vycházek, tak i ty mě mnohé naučili. Hlavně koukat se kolem sebe a pozorovat okolí a nádhernou přírodu kolem sebe. Teď máme vycházky zpestřené pozorováním kdejakým motýlkem či bylinou a i u křížku se zastavíme. Tuto výzvu bych doporučila všem, kdo chtějí mít toho správného parťáka pro život a chtějí mít s ním tu "společnou řeč". Děkujeme za krásné prázdniny strávené s touto hrou 🙂

Radka Dostálová + Kokos

absolventka Letní online hry

Od výzvy jsem očekávala pomoc při komunikaci s mojí partačkou a toto se naplnilo, začaly jsme si více hrát, jak doma, tak na vycházkách a poslední týden výzvy jsme trávili na dovolené, kde již chodila bez stopovačky a přivolání je o 100% lepší, ale pracovat musíme i dál. Určitě bych toto doporučila, protože dost věcí člověk zná, ale třeba je dělá špatně a video ho prozradí. Romča navede a poradí jak to dělat správně. Za těchto pět týdnů jsme udělaly pokrok obě dvě, ono když se nahrajete a vidíte sami sebe začnete hlavně pracovat na sobě, a pak to jde lépe s pesanem. Vše je o motivaci a porozumění, někdy ta motivace trochu vázla, ale nyní zapištím Backyyyyyyy a je to, ví že bude psina nebo něco moooc dobrého. Romčoo děkujeme ♥️.

Lenka Netíková + Backy

absolventka Letní online hry

Jako vždy jsem očekávala, že mě výzva donutí dál na sobě pracovat a užívat si společný čas s hafany. To se splnilo do puntíku! Díky výzvě jsme odhalili naše slabiny a nabrali novou inspiraci, jak řešit problémy nebo si prostě jen tak hrát. On-line hry mě baví, donutí mě cvičit i ve chvílích, kdy už bych jen hodila nohy nahoru a nic nedělala, odměnou mi pak jsou šťastní a spokojení psi.

Pavlína Zitová (Bad Boy Team)

absolventka Letní online hry

Kurzů Pejskařiny.cz jsme se účastnili už potřetí a určitě ne naposledy. Jako vždy byl program perfektní, nabitý zajímavými hrami na zlepšení přivolání a pozornosti. Pro mě je to velká inspirace, jak propojit vycházky s aktivním tréninkem, a pro Urfa nejlepší zábava na světě. :))) Zlepšil se nám vztah i zmiňované přivolání. Určitě doporučuji všem, kdo chtějí být pro své pejsky středobodem vesmíru. 🙂

Alice Knoppová + Urfi

absolventka Letní online hry

Žádná velká očekávání jsem neměla, prostě jsem se jen chtěla se svým pejskem zabavit. Trénujeme spolu odjakživa, nikdy jsem ho ale nenatáčela a díky online hrám teď máme spoustu krásných videí a ukázek, jak je šikovný, jak nám to společně jde a co při tréninku já dělám špatně. Na dva měsíce jsme se opravdu zabavili, je pohodlné nemuset vymýšlet, co se zase budeme učit. A při pohledu na závěrečné video je vidět, že jsme zase zvládli spoustu nových věcí.

Ivana Vojáčková + Denis

absolventka Letní online hry

Očekávání jsem moc neměla, ale za výsledek jsem byla ráda a postupně můžeme různá cvičení zkoušet i v těžším prostředí. Výzva pomohla Izzy více se kontrolovat a soustředit na např. přivolání, oční kontakt a další hry. Doporučení ostatním - zlepšení přivolání, pozornost a někdy i kondice. 😀 A vůbec - letní zábava v psím podání!

Magdaléna Mrázková + Izzy

absolventka Letní online hry

Už jsem se účastnila výzev před tím, takže jsem věděla do čeho jdu. Bohužel jsem se výzvy nemohla účastnit, tak jak bych si sama představovala, některé úkoly jsme vůbec nesplnili, ale s prací na baráku, miminkem a rodinnými návštěvami toho bylo už moc. Člověk najednou kouká, že je tma a že zase nemá nic natočeno, ale i tak jsem ráda, že jsem do toho šla. Na psech vidím obrovský posun, i když jdeme jen na zahradu a mam je na volno, tak se drží u mne, jsou uvolnění, v klidu si lehnou. Když nám přes cestu přeběhne kočka, tak je uklidním mnohem rychleji, stejně tak se zvěří, což byl do dneška velký problém.

Lenka Šromová + Amy + Barney

absolventka Letní online hry

Výzva pro mě byla super zpestření procházek a "domácích" tréninků po delší dobu. Moc se mi líbila struktura výzvy a skvěle popsané "návody" - jak na to a hlavně proč a K ČEMU cvičení je. Další plus výzvy je, že konečně donutila si tréninky nahrávat a sám člověk nejlíp vidí, kde chybuje, či co by šlo ještě posunout/zlepšit. Je super vidět i ostatní týmy, jak cvičí stejný cvik stylem sobě vlastním 🙂 Přínosné byly i komentáře "ze zákulisí" a zpětná vazba šlapala velmi dobře. Celá výzva byla pro mě velká motivace "jít vpřed" a zdolávat.

Barbora Koblihová + Oušík

absolventka Letní online hry

Výzva mé očekávání splnila. Šla jsem do toho s tím, upevnit poslušnost v rušivém prostředí. Myslím, že mi letní hra k tomu hodně pomohla. Super byly procházky s hledáním důkazů. Objevili jsme mnoho nových zajímavý ch zákoutí v našem okolí. Hru doporučuji. Byl to moc hezky prožity měsíc. Díky, Romčo, za tvůj čas, který si nám věnovala a za tvé rady bez kterých bychom nebyli tam, kde jsme.

Jana Pouzarová + Gaston

absolventka Letní online hry

Děkuji za další měsíc strávený s pejskařinou. Moc se nám to líbilo! Je to už celkem potřetí, co se takto něčeho účastníme a vždy jsme si to se Ciri užily. Asi nejvíc se mi líbil okruh pozornosti. Nejvíc mě mrzí, že jsem na Romču a pejskařinu nenarazila dřív. Trénovat takhle Ciri od štěněte, tak mám ukázkového psa 😀 teď nám spoustu věcí víc trvá a musíme odnaučovat chyby... Doporučujeme každému, kdo chce se svým psem zlepšit vztah a něco si užít:)

Petra Hovorková + Ciri

absolventka Letní online hry

kontaktujte mě