Objednávka

DÁRKOVÝ POUKAZ

Online kurz psí školka

DŮLEŽITÉ INFO:

Poukaz Vám přijde PO UHRAZENÍ na email ve formátu PDF. Poukaz můžete vytisknout nebo přeposlat obdarovanému. Na poukazu je napsáno, na jaké webové stránce poukaz může obdarovaný uplatnit a s jakým slevovým kódem.

<!-- www.SimpleShop.cz form#11927 start --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> (function(i, s, o, g, r, a, m){<!-- [et_pb_line_break_holder] --> i[r] = i[r] || function(){<!-- [et_pb_line_break_holder] --> (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments)<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }, i[r].l = 1 * new Date();<!-- [et_pb_line_break_holder] --> a = s.createElement(o),<!-- [et_pb_line_break_holder] --> m = s.getElementsByTagName(o)[0];<!-- [et_pb_line_break_holder] --> a.async = 1;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> a.src = g;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> m.parentNode.insertBefore(a, m)<!-- [et_pb_line_break_holder] --> })(window, document, "script", "https://form.simpleshop.cz/prj/js/SimpleShopService.js", "sss");<!-- [et_pb_line_break_holder] --> sss("createForm", "pmkD");<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div data-SimpleShopForm="pmkD"><div>Prodejní formulář je vytvořen v systému <a href="https://www.simpleshop.cz/" title="Prodávejte online cokoliv s prodejním formulářem SimpleShop" target="_blank">SimpleShop.cz</a>.</div></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- www.SimpleShop.cz form#11927 end -->
Od tohoto kurzu jsem očekávala praktické rady, pomoc při řešení možných či již existujících problémů, rady, jak krok za krokem postupovat při plnění nových úkolů v jednotlivých lekcích a v neposlední řadě také zájem lektorky o práci účastníků kurzu. Jsem moc ráda, že se má očekávání do puntíku naplnila a potěšil mě i milý, profesionální a zejména individuální přístup lektorky ke každému účastníkovi, ke každému problému a obětavý přístup ke všem dotazům, které zde zazněly ze strany účastníků během celého kurzu. Reakce lektorky byly pravidelné, rychlé a věcné. S kurzem jsem byla maximálně spokojena, spoustu věcí jsem se naučila, vyjasnila a pokud bude možnost na tento kurz navázat nějakým dalším, který tato lektorka připraví a nabídne, velice ráda se jej se svým psem zúčastním.
Ivana Amoussa + Sheila

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Celý kurz pro nás byla velmi přínosný. Jelikož jsme měli malé štěně, se kterým jsme zatím nemohli chodit na cvičák a ani by to prozatím asi nemělo cenu, byli jsme rádi za návod, jak moci začít metodicky správně se základním výcvikem sami. Skvělá byla i zpětná vazba, díky které se kurz stál mnohem individuálnějším. Ač nás ve výcviku psa jistě čeká ještě dlouhá cesta, tento kurz byl skvělým startem k spokojenému společnému soužití.
Agáta Boušková + Maggie

absolventka online kurzu školka pro štěňátka

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro cvičení našeho pejska se Superpsem. Splnilo to naše očekávání. Byl pro nás důležitý pozitivní a trpělivý přístup ze strany instruktorky. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Vždy jsme dostali fundovanou odpověď na otázky týkající se nejen vlastního výcviku, ale i stravování a zdraví pejska. Děkujeme i za zasílání studijních materiálů, ze kterých stále čerpáme a máme se k čemu vrátit. Doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit pejska pozitivním přístupem.
Romana Točíková + Aron

absolventka živého kurzu školka pro štěňátka