děkuji

Online kongres pro pejskaře - úvodní info na cestě k vám

Úvodní info o online Kongresu pro pejskaře je na cestě k vám.

Pokud email nevidíte, koukněte i do složky Hromadné, Promo nebo Spam. Email přijde z adresy romana@pejskarina.cz

Přidejte se také do FB skupiny Kongresu ZDE.

 

Bojíte se, že nestihnete všechny rozhovory?

Bojíte se, že se nestihnete včas podívat na všechny rozhovory? Kongres si můžete i zakoupit a rozhovory vám tak zůstanou navždy. Hodnota Kongresu je daleko vyšší, než uvedená cena. Za tuto cenu totiž získáte rozhovory s významnými kynology, díky kterým si uvědomíte mnoho AHA momentů ve výchově, výcviku a péči o vašeho pejska. Tyto rozhovory jsou zdarma jen po 24h, pak už nebudou k dispozici. Pokud si je za tuto cenu zakoupíte, máte k nim doživotní přístup na mém webu ve členské sekci. Dále získáte slevu na online kurzy, výzvy a webináře od pejskarina.cz

nyní jen 399 Kč

všechny rozhovory z Kongresu 2023

plus bonusová videa od Romany Kuchařové

sleva na online výzvy a webináře od pejskarina.cz

20% sleva na online produkty od pejskarina.cz - Romana Kuchařová

za zvýhodněnou cenu si můžete přikoupit rozhovory z Kongresu 2020, 2021 a 2022

Franta Šusta, Lenka Blachová, Bára Sajdoková a další kynologické osobnosti

kupte si kongres už teď

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Přístupové údaje vám přijdou na email. Rozhovory budou přístupné až po skončení Kongresu ve členské sekci tohoto webu.

Za tuto cenu můžete zakoupit Kongres už jen

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Zajímají vás rozhovory z kongresu 2020, 2021 a 2022?

2022:

stybrovi

Rozhovor s Beatou a Jakubem Štýbrovými

Jaké je manželství dvou vášnivých pejskařů a tvůrců časopisu Psí sporty? V rozhovoru se Beaty a Jakuba zeptáme nejen na profesní život, ale i na jejich soužití a tipy na zvládání všech povinností, dětí a smečky.

jitka-liznova

Rozhovor s Jitkou Liznovou

Když Jitka začínala, měla omezený přístup k překážkám a nepříliš vhodné podmínky pro trénink, ale zároveň obrovskou chuť se zlepšovat a posouvat vpřed. V rozhovoru, který s Jitkou chystáme, se toho ale dozvíte mnohem více! 

ivana-simunkova

Rozhovor s Ivanou Šimůnkovou

Obedience - disciplína, při které je kladen velký důraz na přesnost a poslušnost psa. Ivana Šimůnková v tomto odvětví vyniká. Podívejte se na rozhovor a dozvíte se, co tkví za Ivaniným úspěchem?

robert-goldwein

Rozhovor s Robertem Goldweinem

“Pro záchranářský výcvik se hodí jakýkoliv pes, mimo čivavy” tvrdí Robert Goldwein, vedoucí Záchranné brigády kynologů v Praze. Co dalšího mi o záchranařině prozradil? To se dozvíte v tomto rozhovoru.

jakub_stybr

Rozhovor s Jakubem Štýbrem

Za vším hledej ženu? Možná, že ano. Jakuba ke psům přivedla právě jeho žena Beata. On sám se prý dříve psů bál a například na práci figuranta by si netroufnul ani nyní. 

stybrovi

Rozhovor s Beatou Štýbrovou

Jak probíhá plánování odchovů u zkušené chovatelky? To nám prozradí v rozhovoru. Beata vlastní chovatelskou stanici border kolií a belgických ovčáků. 

stybrovi

Rozhovor s Petrou Jašków

Psychika páníčků je také důležitá! Své o tom ví i Petra Jašków, psychoterapeutka, která s Františkem Šustou připravuje workshopy na to, jak mentálně zocelit páníčka, aby zvládal (nejen) krizové situace se svým psem.

stybrovi

Rozhovor s MVDr. Dominikou Bitomskou

V rozhovoru s Dominikou probereme prevenci pohybových problémů, otravy u psů, jaký vliv má stres na zdraví psa a další témata, která zajímají nejednoho páníčka.

stybrovi

Rozhovor s Terezou Hladkou, Janem Hladkým a Radimem Drážďanským

Rozhovor o mushingu a canicrossu. Dozvíte se v něm nejen tipy pro pejskaře, kteří chtějí s těmito sporty začít.

stybrovi

Rozhovor s Luciou Kotianovou

Welfare zvířat a separační úzkosti u psů se Lucia věnuje již dlouho, a tak dokáže odhadnout, je-li s naším mazlíčkem potřeba na něčem zapracovat. V rozhovoru Lucia prozradí, jak na welfare pejsků.

2021:

Lenka Blachová a pes ve výskoku

Rozhovor s Lenkou Blachovou

Lenka Blachová je jedna z nejuznávanějších trenérek, která pracuje s reaktivními pejsky a učí je, jak správně komunikovat. A to "force free" cestou, tedy bez trestů a korekcí. Kdo je vůbec "reaktivec" a dá se "napravit" každý takový pejsek? To se dozvíte v tomto rozhovoru.

stybrovi

Rozhovor s Katkou Lerlovou

Katka je lidská i psí rehabilitační fyzioterapeutka. Mimo fyzioterapie se věnuje psím sportům, překládá odbornou kynologickou literaturu a semináře a vyrábí psí hračky. Co je canine fitness, jak s ním začít a kde se vzdělávat, to nám Katka prozradila v tomto rozhovoru.

stybrovi

Rozhovor s Nicole Vošvrdovou

Nicole se věnuje se svou fenkou vyhledávání specifických pachů a noseworku. Jako jediná v ČR vyhledává napadené stromy kůrovcem. Chcete to i vy naučit svého pejska? Poslechněte si rozhovor!

Bára Morávková

Rozhovor s Bárou Morávkovou

Barbora Morávková je specialistkou v oblasti pet industry a pet bussinessu, která se věnuje výživě psů a také míchá Bachovy květové esence. O tom všem jsme pro vás natočily rozhovor, tak se na něj podívejte!

Honza Farkač

Rozhovor s Honzou Farkačem

Honza Farkač, kynolog specializující se na sportovní poslušnost, v rozhovoru prozradil mimo jiné i to, co považuje za nejdůležitější dovednost pejsků, poradil nám tipy do začátků výchovy a řekl nám svůj názor na ryze pozitivní přístup k výcviku.

Bára Sajdoková

Rozhovor s Bárou Sajdokovou

Cukr a bič na lidi, pozitivkář na psy - to je Bára Sajdoková. My jsme Báru vyzpovídali v rámci On-line Kongresu pro pejskaře v roce 2021. V rozhovoru jsme se zaměřili na otázky o agility a Bářině work-life balancu, ptali jsme se na tipy, jak se z tolika aktivit nezbláznit a naťukli jsme i dogfitness.

stybrovi

Rozhovor s Míšou Androvou

Míša Andrová je velmi úspěšná závodnice v dogfrisbee, která se tomuto sportu věnuje od roku 2006, kdy dogrisbee do ČR přišlo. Jak s frisbee správně začít a jakých chyb se vyvarovat? To Míša prozradila v rozhovoru.

stybrovi

Rozhovor s Ditou Korcovou

Dita Korcová je vrcholová závodnice v agility s malou pudlicí a zároveň je profesí kadeřnice psů. Řekne nám, jak probíhá stříhání v salonu a jak je dobré pejska na tuto proceduru připravit. 

2020:

Pavla Polymnia se psem

Rozhovor s Pavlou Polymniou

Pavla Polymnia, učitelka „psích souvislostí“přichází s novým unikátním konceptem, jak se naučit komunikovat se svým psem. Vytvořila nový komplexní koncept, jak se naučit porozumět svým čtyřnohým parťákům i sobě samotným a nejen o něm se rozpovídala v rozhovoru.

stybrovi

Rozhovor s Alenou Smolíkovou

Alča se nejvíce věnuje dogdancingu, tedy tanci se psem. V ČR patří k absolutní špičce a má za sebou i velké úspěchy v zahraničí. Kynologii se věnuje přes 20 let. My s ní budeme povídat o psích sportech, co je při trénincích pro ni nejtěžší, o jejím životě se psy a jak pomáhá trénovat pejsky jiných lidí.

stybrovi

Rozhovor s Petrou Vyplelovou

Instruktorka a rozhodčí agility Petra Vyplelová tráví se psy veškerý svůj volný čas. Kdo je její inspirací a co by ještě chtěla v kynologii dokázat? Co by poradila těm, kteří chtějí začít s agility? A jaký je rozdíl mezi výchovou a výcvikem? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

Bára Morávková

Rozhovor s Romanou Hanouskovou

Romana Hanousková kdysi střáhala pejsky v garáži. V roce 2006 se ale Salon Superpes přemístil do nových prostor a v tomtéž roce byl oceněn Asociací střihačů České republiky jako NEJKRÁSNĚJŠÍ SALON ROKU! V rozhovoru se dozvíte, jak často chodit na stříhání a jaký pejsek ho potřebuje? Co je to trimování a pro koho je vhodné? Nebo jak o pejska pečovat co nejlépe doma?

Honza Farkač

Rozhovor s Renatou Hofmann

Renata je multifunkční kynoložka - věnuje se totiž spoustě aktivitám zahrnujících pejsky. My jsme ji vyzpovídali hlavně v oblasti výživy psů. Renata odpoví na řadu otázek týkajících se např. BARFu. Jaké používat pamlsky? A na co klást při krmení největší důraz? Jakou roli hraje správné stravování psa v jeho zdraví? 

Pavla Polymnia se psem

Rozhovor s Frantou Šustou

Kdo by neznal Františka Šustu – sympatického chovatele a trenéra zvířat, jehož jméno rezonuje nejen v České republice, ale i ve světě. Jak se stalo, že se od propagace dostal až na stáže v Edinburghu, Londýně, USA a jinde? A jak dlouhá cesta a kolik zkušeností za jeho praxí stojí? Na to a mnohem více jsme se ptali v rozhovoru.

Petra Malátková

Rozhovor s MVDr. Petrou Malátkovou

Veterinární lékařka, která se velmi snaží zvýšit obecné povědomí o moderních poznatcích v prevenci, diagnostice i terapii onemocnění psů. Když jednou zažijete její přístup pečlivé a systematické diagnostiky, stanovení příčiny onemocnění a cílené komplexní léčby, už nikdy nebudete chtít jinak. Poslechněte si rozhovor o psí medicíně.

kupte si kongres už teď

Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Přístupové údaje vám přijdou na email. Rozhovory budou přístupné až po skončení Kongresu ve členské sekci tohoto webu.