JAK SPRÁVNĚ ŠTĚNĚ MOTIVOVAT?

r

Štěně nás nebude poslouchat jen kvůli našim krásným očím...

r

Je potřeba zvolit správnou motivaci - která je ale ta pravá přímo pro vás a vaše štěně?

S VIDEOLEKCí "JAK SPRÁVNĚ ŠTĚNĚ MOTIVOVAT"

zjistíte, co bude platit přesně na vaše štěně

aby poslouchalo rádo, rychle, kdekoliv a kdykoliv

stanete se středobodem jeho vesmíru

jak_stene_motivovat

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

jen pro tuto stránku

590Kč

Nyní jen 149Kč!

Využijte více jak 13leté zkušenosti trenérky Romany Kuchařové, která má vlastní psí školu a ročně pomáhá stovkám páníčků jak naživo, tak online. 

Dokončete prosím proces, vyberte jedno z tlačítek níže.

Veľmi sa mi páči nadšenie, s akým to robíte. Idete do toho naplno a vážite si každého jedného klienta. V minivýzve mi to prišlo aj tak, že robíte aj nadrámec toho, čo ste si stanovili, čo vidím málokedy (väčšinou si odbijú len to čo treba a viac ich nezaujíma). V ponímaní cena a kvalita = kvalita je naozaj vysoká, čo by človek pri niektorých cenách neočakával. V mini výzve bolo aj vidieť, že sa rozumiete tomu čo robí a neustále sa vzdelávate.

Jana Rybáriková

absolventka minivýzvy pro štěňátka

Na paní Romaně je vidět, že je pejskařka tělem a duší a že se chce o své zkušenosti podělit a moc na tom nevydělávat. Témata v minivýzvě byla zvolena dobře, uvítala bych více praktických videí, ale chápu, že se do týdne vše nevejde a že to je na samostatné kurzy. Co jsem oceňovala nejvíc bylo to, že bez ohledu na čas nám mimo minivýzvu každý den odpovídala jednotlivě na všechny naše zaslané dotazy a vyplněné pracovní listy. Určitě bych minivýzvu doporučila pejskařům začátečníkům jako odrazový můstek, jak začít pracovat s pejskem a co nepodcenit jak u něj, tak u sebe.

Ivana Laurincová

absolventka minivýzvy pro štěňátka